nasiona marihuany

Photo of the Month - Grudzien '19 - Głosowanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Tytuł najlepszej fotki miesiąca Grudnia '19 zdobywa . . .


  • Łącznie głosujących
    44
  • Poll closed .

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Głos na [MENTION=19226]Gandi[/MENTION], za hektary ogrodu :)
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
oficjalne ogłoszenie wyników <joint>



I miejsce - benger
ekokacik_282529.jpg




II miejsce - Gandi
7~137.jpg




III miejsce - delavega

_DSC1012.JPG





Nagrode za udział w losowaniu wylosował user Nighel.



Nagrody powinniście otrzymac na pw w przeciągu 24h



Pare słów wytłumaczenia.
Gandi i benger mieli po tyle samo głosów, i o pierwszym miejscu zadecydował tradycyjny rzut monetą.
User motykatrzeci miałby zasłużone III miejsce niestety nie oddał głosu co jest wymagane w regulaminie i musze go z przykrością zdyskwalifikować, robie to niechętnie ale regulamin jest regulaminem. Mieliśmy już takie przypadki w przeszłosci i postępowaliśmy dokładnie tak samo. W ten sposób delavega który miał o jeden głos mniej znalazł się na podium.



ps. jak odbierzecie nagrody pochwalcie sie fotką co wybraliście, z przyjemnoscią postawie bucha ;)



Zachęcam również do pozostawienia komentarza w dziale sklepy oceniajac jakosc sklepu - tj. kontakt ze sklepem, szybkosc wysylki, pakowanie gratisy itd . . . na pewno te informacje nie jednemu mogą okazac się przydatne . . .



Raz jeszcze gratuluje wygranym, dziekuje za zgłoszenia i oddane głosy oraz serdecznie zapraszam do kolejnej edycji konkursu!!




peace!!
:spalony:
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
SIemaszko, fu*k.... dopiero wróciłem z gór.... wyjechałem przed rozpoczęciem głosowania. Niestety spozniłem się .... może innu razem ;/.
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] Ty start grzybie ODDAJ MI MOJEEE!!!! 3 miejsce !!!!- należny się mnie :D - a obiecuje ze będę lizał ci jaja pod każdym postem XD !!!


Ps.
Straciłem miejsce w konkursie- natomiast w górach chociaż sie powiodło :D !!! - pogoda swietna, śniegu na***ało :)... można śmiało latać i sie wspinać ;]!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nie ma takiej możliwości. Regulamin jest po to, żeby go przestrzegać. Trza było się zalogować gdzieś, dopilnować. To są te detale :meksyk:
Ale ok, tez mnie nie satysfakcjonuje podium w wyniku jakiegoś niedopatrzenia. Zrzekam się nagrody, niech wędruje do dostępnej puli bonów albo do tego zakonu co Zacier zawsze przekazuje bony :)

Zawalczymy w styczniowej edycji :rambo:
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Hehe, wiadomo nie ma co zmieniać nic w wyniku :)
Natomiast : chce egxekwo zdjęcie w 3 miejscu :D, pomoże mi to wydłużyć sobie pitoka :D !!

I [MENTION=75024]delavega[/MENTION] -
Przygotuj sie na ostatnia krew :) !
Rambo VS Terminator :) !!!!
 
U

Usunięty 65798

Guest
Mega na farcie to pierwsze miejsce - na dodatek ten rzut monetą heh. Dziękuje wszystkim za głosy oddane na mnie. Dziękuje pozostałym uczestnikom za rywalizacje i dziękuje administracji za organizacje, yo :)
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
[MENTION=11233]ganjaChangeMyMind[/MENTION] jeszcze raz dzięki i Tobie nieznajomy:zab:
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ja chciałem jeszcze dodać, że ładne zdjęcia były w tym miesiącu :)
 
U

Usunięty 65798

Guest
Bon zrealizowany, dzięki [MENTION=1053]quakemind[/MENTION] za bezproblemową realizację i za 12 pestek gratis tych tangie af. Dziękuje również jeszcze raz sponsorom i organizatorom za event :)

 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko, Bon na 100 zl za udział w losowaniu zrealizowany na pechy.pl, było troche problemów po drodze ale ostatecznie doszło, wybrałem Killer Kush FV od Sweet Seeds, w gratisie dostałem 2x S.A.D FV, sampla atami blossom builder liquid i pare innych bajerów.
Sorki że fota w tą strone, ale nie wiem jak obrócić, pozdro

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół