nasiona marihuany

(fotorelka) [auto jack 47 sweet seeds] [hydro 150W hps + 100W CFL na nawozach GHE]

Wyszukiwarka Forumowa:

Jaki bedzie plon?


  • Łącznie głosujących
    19

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
30 dzień życia od kiełka, powoli pokazuje preflowery, automat... Światło 14/10 i jutro zmieniam na 12/12 do końca uprawy. Bedzie cos z tego?

Nawozy GHE flora + root stimulator + supervit
Regulatory PH od Advanced Nutrients
HPS 150W + 3xCFL 30W razem okolo 250W swiatla
System hydroponiczny wlasnej konstrukcji (ciagly obieg pozywki + kamień napowietrzajacy z weglem drzewnym)
PH 5,8 do 6,2
Box 0,6m2 z ciągłą wymianą powietrza
Obicie z***anym mylarem
Wilgotnosc 30% (brak mozliwosci regulacji)
Temp w dzien do 30st. w nocy 20st.

 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Mysle ze do lutego sie wyrobisz, by 250g trzasnac z krzaka ;)
 
Ostatnia edycja:

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
no cóż na hydro się nie znam, ale kibicuje bo zdrowo wygląda, pozatym większość ludzi stosuje światło 18/6 przy autosach
i bardzo mnie ciekawi twój fotoperiod 14/10 przy automatach, bo niedość że oszczędność to jeszcze ładnie plant wygląda, załóż fotorelke lub tu dodawaj update'y i opisz jaką masz ziemię czym nawozisz itp bo ciekawe to troche na takie światło, chcę dojść do perfekcji i takie info by mi się przydało
Pozdrawiam :spalony:

---------- Post Zaktualizowany 03:22 ---------- Data pierwszego postu 03:16 ----------

buch na zachęte
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Po 25 dniach nie pojawiły sie preflowery a plant ma 45 cm wysokości wiec stopniowo period światła był ograniczany z pierwotnego 18/6. Od jutra leci już na 12/12.
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Po 25 dniach nie pojawiły sie preflowery a plant ma 45 cm wysokości wiec stopniowo period światła był ograniczany z pierwotnego 18/6. Od jutra leci już na 12/12.

Aha to odrazu bym wolał fotoperiod 12/12 dawać bo kiedyś tu był temat właśnie z stopniowej zmiany i chu*a dawał tylko strate energii i czasu
wiem że w naturze jak nadchodzi jesień to stopniowo dzień się krótszy robi itp ale to zupełnie nie ma znaczenia do chwasta cannabisu który mimo wszystko jest mocną rośliną i łatwą w uprawie jeżeli masz pojęcie jakiekolwiek o ogrodnictwie xD
PoZdRo :dancee: Dosiego impra trwa dalej nie śpie zwiedzam xD
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Po co kombinujesz z fotoperiodem przy automacie?
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Po co kombinujesz z fotoperiodem przy automacie?

A po to zebys sie glupio pytał

---------- Post Zaktualizowany 11:56 ---------- Data pierwszego postu 11:52 ----------

Perspektywa wielkosci planta na tle Perełki:



A teraz ciiiiiiiicho bo dziewczynka spi:



---------- Post Zaktualizowany 12:00 ---------- Data pierwszego postu 11:56 ----------

Aha to odrazu bym wolał fotoperiod 12/12 dawać bo kiedyś tu był temat właśnie z stopniowej zmiany i chu*a dawał tylko strate energii i czasu
wiem że w naturze jak nadchodzi jesień to stopniowo dzień się krótszy robi itp ale to zupełnie nie ma znaczenia do chwasta cannabisu który mimo wszystko jest mocną rośliną i łatwą w uprawie jeżeli masz pojęcie jakiekolwiek o ogrodnictwie xD
PoZdRo :dancee: Dosiego impra trwa dalej nie śpie zwiedzam xD

Dosiego dosiego! Pierwszy raz zchodze z fotoperiodem w stopniowy sposób i masz racje mozna od razu przyj***c 12/12 ale to egzemplarz testowy bez stresu do pierwszych topow. Bez przycinania, podcinania, lst i innych tym podobnych.... Licze ze wyhoduje potwora który pożre niedowiarkow z podlasia na sniadanie. Pozdro 6!

Btw zostawiam jednak 14/10 na caly flow. Pomimo tego ze to tzw. automat zaliczyl bym go do kategorii superauto, ma przewage genow sativy (ruderalis 5%).

edit Gandi: obróciłem Ci foty i wstawiłem większe
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Czyli nie jesteś w stanie sensownie wyjaśnić tego działania. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi, takie jak Twoja.
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Czyli nie jesteś w stanie sensownie wyjaśnić tego działania. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi, takie jak Twoja.

Nie lubie sie powtarzac:
"Pomimo tego ze to tzw. automat zaliczyl bym go do kategorii superauto, ma przewage genow sativy (ruderalis 5%)."

Poczytaj o automatach obecnych (superauto lub auto xxl) opracowania fachowe (książki), bo to zupelnie inna bajka niz automaty sprzed 10 lat.

https://www.royalqueenseeds.pl/content/142-9-mitow-o-odmianach-autokwitnacych-royal-queen-seeds

I zejdz juz ze mnie bo nie bede cie edukowal jak kazia z przedszkola. Wszystko masz w necie.
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Bardzo piękna :0 jakbym trzymał taką 2 tygodnie to by mi z boxa spierdzieliła haha :D
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
33 dzien zycia
Foto nadal 14/10
Wysokosc 60 cm
Powoli pokazuje preflowery




 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Poczytaj o automatach obecnych (superauto lub auto xxl) opracowania fachowe (książki), bo to zupelnie inna bajka niz automaty sprzed 10 lat.

Można prosić tytuły tych fachowych książek o hodowli nowych automatów?



Sorry ziom, ale ten art, to farmazon na farmazonie. Po pierwsze "grower", to nie "hodowca", więc nie wiem czemu ten drugi wyraz się pojawia cały czas w odniesieniu do uprawy.

MIT 1: ODMIANY AUTOKWITNĄCE SĄ SŁABSZE. To jest bardzo personalne i subiektywne, tak jak jedni mogą twierdzić, że są słabsze, tak inni, że nie są.

MIT 2: ODMIANY AUTOKWITNĄCE DAJĄ MNIEJSZE PLONY. To nie jest mit, dają mniejsze plony. O ile w warunkach indoor przy obecnej ilości odmian i możliwych setupów można próbować udowadniać wszystko, o tyle w optymalnych dla konopi warunkach outdoor nikt nigdy nie posadzi AF.


MIT 3: ODMIANY AUTOKWITNĄCE NIE MOGĄ BYĆ PRZESADZANE. Rzeczywiście mit.

MIT 4: NIE MOŻNA PRZYCINAĆ ODMIAN AUTOKWITNĄCYCH. Móc można, tyle że nie zawsze jest sens.

MIT 5: ODMIANY RUDERALIS MAJĄ DOMINACJĘ CBD. Nie wiem jak jest z ilościami CBD, bo mnie to nie bardzo zajmuje, za to wiem, że zdanie "To prawda, że wszystkie odmiany autkwitnące mają geny ruderalis i to prawda, że konopie ruderalis najczęściej produkują więcej CBD, niż THC." nie jest prawdziwe. Daj linka potwierdzającego niezbicie, że AFy wywodzą się z Ruderalis. Na forum gdzieś jest topik suba, który z innym userem o tym rozmawiał. Kolesie, którzy wypuścili pierwszego Lowrydera nie używali w swojej pracy Ruderalis, tylko Finole. Z tym że nie do końca wszystkimi rezultatami się chwalili, więc na dobrą sprawę nie ma 100% pewności.

MIT 6: ODMIANY AUTOKWITNĄCE NIE KWITNĄ NA CZAS. Tutaj to w ogóle nie wiem o co biega. Cały ten art zresztą jest napisany tak, że już mi się nawet pastwić nad tym nie chce. Jakieś Google translate ogarniane przez kogoś z bardzo małym pojęciem o konopiach.

MIT 7: ODMIANY AUTOKWITNĄCE POTRZEBUJĄ ŚWIATŁA PRZEZ CAŁĄ DOBĘ. Nigdy takiego twierdzenia nie słyszałem, najczęściej mówi się o 20/4, więc chyba sami ten mit wymyślili żeby wydłużyć listę "mitów".

MIT 8: Z ODMIAN AUTOKWITNĄCYCH NIE MOŻNA UZYSKAĆ KLONÓW. Ucięcie gałązki i ukorzenienie jej plus zakwitnięcie jest możliwe, ale to nie jest coś, co się stricte rozumie pod pojęciem klonów. Klony się tnie z rośliny-matki między innymi po to, żeby móc zachować ciągłość tych samych genów przy produkcji nasion. Przy AF nie jest tomożliwe i to jest największa chu*nia z nimi związana, bo wówczas wszelkie opisy i fotki odmian są nic nie warte, gdyż jeden rzut nasion to tylko tyle ile da konkretna roślina. Inne to już tylko S1 czy F2, w dodatku robione na pałę, bo przez brak możliwości revega nie idzie w żaden sposób określić potencjału rośliny.

MIT 9: PĄKI KONOPI AUTOKWITNĄCYCH SĄ BEZ SMAKU. Nigdy nie spotkałem się z takim twierdzeniem.

Po przeczytaniu tego arta nadal nie rozumiem jak kwestie z AF posunęły się do przodu przez 10 lat, tak że proszę o te fachowe książki, chętnie poczytam i się douczę.

Pozdro.
 

ganjafarm

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2012
Postów
297
Buchów
0
Co ja wyrocznia? Poza tym nie osmielil bym sie podwarzac zasług RQS dla spolecznosci growerow. W artykule sa bledy tlumaczen na polski ale to nie zmienia meritum tresci. Ogladaj fotorelacje bo po to tu jestem. Ma byc wynik.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
to nie zmienia meritum tresci.

Owszem zmienia i to bardzo, przecież o tym był mój poprzedni post. Napisali dużo głupot, półprawd i nieprawd.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
nie osmielil bym sie podwarzac zasług RQS dla spolecznosci growerow.

Jakich zasług? Przecież oni nawet nie są breederami tylko skupują pestki w hurcie i pakują w swoje opakowania czasem zmieniając lub modyfikując nazwę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół