nasiona marihuany

Suszenie do 40 % masy poczatkowej plus curring?

Wyszukiwarka Forumowa:

Bufu11

Member
Rejestracja
Paź 18, 2019
Postów
10
Buchów
0
Hej zaraz zrzniwa, nurtuje mnie pytanie czy ma sens wyszuszenie topkow do 40% ( jak nie to do ilu, aby zbytnio nie tracić wagi), masy poczatkowej i wrzucenie takowych na curring do sloja z pochłaniaczem wilgoci. Ile w takim razie zostaje po sloikowaniu procentowo gotowego tematu. Pozdrawiam
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Tak, jest. Baka, jak i ty składa się wtych około 80 procentach z wody i musi ona wyparować zeby było git. Ja zawsze chcę dostarczyć produkt gotowy do palenia, wtedy jest zadowolenie z każdej strony. Jak nie ma dróg na skróty
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
wilgoc ustawia sie na 60-65 % i to jest idelane jaranko do jarania ,a jak to zrobic zamknac higrometr w srodku na pare godzin ,pozwolic sie wilgoci wyrownac w pojemniku i sprawdzic ile jest jak jest wiecej suszymy dalej
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
No szczerze powiem temat ciężki bo niewiem jak najlepiej suszyć
sam swoje suszyłem w szafce w której było pudełko po butach i stuff był zawinięty w papierowe ręczniki na taką jakby kulkę
i wokół tej kulki dałem ryż a na susz dałem te malusieńkie woreczki z butów "silica gel"
i wszystko się ładnie wysuszyło ale jak wróciłem po dwóch tygodniach bo mnie nie było na chacie na metr od szafki gdzie sie suszyło waliło terpenami takimi skunkowo-pieprzowymi masakra dobrze że już to spaliłem z ziomkami bo mega fajna odmiana w dodatku random z wora
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół