nasiona marihuany

Tygodniowe roślinki nie chcą rosnąć

Wyszukiwarka Forumowa:

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Witam, moje tygodniowe roślinki automatu wydają mi się bardzo małe i nie rosną w dodatku jedna z nich żółknie, boks 60x60x140, Lampa HPS 150W, went. 185m3/h. Posadzone były w specjalnie przeznaczonej do tego ziemi, mimo to ph wynosi 7, podlawane są wodą piwniczanką. Czy jest możliwie, że korzenie nie mają miejsca aby się rozrastać? może muszę je przesadzić do większych donic? Lampa ustawiona na 19/5.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,879
Odznaki
4
Cześć, daj zdjęcia, daj informację jakie obecnie masz doniczki bo nikt nie we tego. Jaka to specjalnie do tego przeznaczona ziemia? Wspomniane ph mierzysz czym?
Co to za fotoperiod 19/5?
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Narazie roślinki są w papierowych kubeczkach, ziemia to easy plug mix bag. https://sklep.swiatkwiatow.pl/teste...6OlgunE7N-w5BHRq1BsvFGThGzMn3WeBoCl3EQAvD_BwE tym sprawdzam Ph, 19h światła i 5 bez.
clear.gif


clear.gif

clear.gif

clear.gif


---------- Post Zaktualizowany 16:48 ---------- Data pierwszego postu 16:46 ----------

https://sklep.swiatkwiatow.pl/teste...6OlgunE7N-w5BHRq1BsvFGThGzMn3WeBoCl3EQAvD_BwE
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,179
Buchów
9,518
Odznaki
11
kup tester kropelkowy i sprawdzaj wode którą podlewasz,ten co masz miernik ..wywal

kubeczki papierowe to 0,25ml czy 5l.?

"wodą piwniczanką" -gazowaną może? ;) -odstana 2dni kranówa,może być z piwnicy,z dobrym ph ,nie masz odstanej to tylko z dobrym ph i podlewasz


prosimy o foty
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
kup tester kropelkowy i sprawdzaj wode którą podlewasz,ten co masz miernik ..wywal

kubeczki papierowe to 0,25ml czy 5l.?

"wodą piwniczanką" -gazowaną może? ;) -odstana 2dni kranówa,może być z piwnicy,z dobrym ph ,nie masz odstanej to tylko z dobrym ph i podlewasz


prosimy o foty


Za chiny nie potrafię dodać tego zdjęcia, wrzucałam je na galerie i tu wysyłałam link, heeeeeelp:pl:

---------- Post Zaktualizowany 20:51 ---------- Data pierwszego postu 20:50 ----------

Moja "piwniczanka ma Ph 6,3" :)

---------- Post Zaktualizowany 20:53 ---------- Data pierwszego postu 20:51 ----------

chyba, że mogę podesłać fotki na maila? :)

---------- Post Zaktualizowany 20:54 ---------- Data pierwszego postu 20:53 ----------

Tak, klubeczki 0,25
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
mam nadzieje ze to 6,3 to nie wartosc z netu bo tak naprawde prawie nic sie nie zgadza (sprawdzalem)
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
masz dziurki w spodzie tych kubków ?
sucho mają podlej im po 50 tce
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,341
Odznaki
1
W pierwszym kubku masz 3 sztuki?
 
U

Usunięty 58869

Guest
Zdjęcia dodane, ratunku!
gdzie się topisz... mniej pij

---------- Post Zaktualizowany 18:39 ---------- Data pierwszego postu 18:29 ----------

masz dziurki w spodzie tych kubków ?
sucho mają podlej im po 50 tce

jak kolega mówi polecam naciąć delikatnie górną cześć kubka nożyczkami, a następnie delikatnie rozerwać biały kubek później będziesz miał łatwiej przesadzić do docelowej doniczki. Nie potrzeba robić dziurek.
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
nie podlewaj piwniczanką tylko saguaro z lidla bo jest the best na nasionka na młody wzrost wiem co mówię bo żadnych niedoborów itp nie miałem
zrób dziury w kubeczkach od spodu
i przy przesadzce do docelowych posyp mikoryzą bo to bardzo dobrze wpływa na rozwój korzeni
gdy liście dostaną drugie piętro zacznij nawozić lekkim nawozem typu biohumus pół dawki
gdy juz zaczną być troche rozrosłe to zrób trenning fim lub topping chyba że masz automata to tylko lst zastosuj
póżniej daj im spokój na jakiś czas a gdy zaczna pojawiać się preflowery to zarzuć jakiś dobry nawóz na kwitnienie
nie polece ci zadnego bo sam kupiłem jakies "kwiaty kwitnące do pelargonii" czy coś i ładnie topy się zbiły
dbaj o ph i o podlewanie
jeżeli pomyślisz o ścince to tydzień przed zrób flushing czyli przepłucz wodą liście mogą na końcu żółknąć brązowieć to naturalne bo roślinka je swoje składniki z liści jak kanibal i odrzuca dając składniki kwiatkom i jak masz dobrą lupę mikroskop sprawdź sobie trichomy jeżeli są kolory mlecznego lub bursztynowego to idealny czas żeby ściąć poczym posortować dobrze przebrać bo zdarza się pleśń poczym posuszyć zamknąć i rozpocząć curring o którym już nie będę pisał bo mi się niechce ale na haszyszopedii wszystko znajdziesz
POZDRAWIAM SERDECZNIE :spalony:

---------- Post Zaktualizowany 03:23 ---------- Data pierwszego postu 02:58 ----------

i daje buszka na noworoczną zachętę dosiego roku
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Mam, zdjęcie robione przed podlewaniem.. nie mam pojęcia co tu nie gra :/
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,594
Buchów
2,360
Odznaki
1
Co za ziemia? Blade fest jakby przelane albo im za zimno
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół