nasiona marihuany

Tygodniowe roślinki nie chcą rosnąć

Wyszukiwarka Forumowa:

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Dziękuję bardzo :D! Również pozdrawiam <coolpalacz>

---------- Post Zaktualizowany 18:53 ---------- Data pierwszego postu 18:51 ----------

W pierwszym kubku masz 3 sztuki?

Z jednego nasiona to wyszło
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
---------- Post Zaktualizowany 18:53 ---------- Data pierwszego postu 18:51 ----------

[/COLOR]

Z jednego nasiona to wyszło

Pokarz tego mutanta blizej. Ciekaw jestem co tam zaszlo.
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
nie podlewaj piwniczanką tylko saguaro z lidla bo jest the best na nasionka na młody wzrost wiem co mówię bo żadnych niedoborów itp nie miałem
zrób dziury w kubeczkach od spodu
i przy przesadzce do docelowych posyp mikoryzą bo to bardzo dobrze wpływa na rozwój korzeni
gdy liście dostaną drugie piętro zacznij nawozić lekkim nawozem typu biohumus pół dawki
gdy juz zaczną być troche rozrosłe to zrób trenning fim lub topping chyba że masz automata to tylko lst zastosuj
póżniej daj im spokój na jakiś czas a gdy zaczna pojawiać się preflowery to zarzuć jakiś dobry nawóz na kwitnienie
nie polece ci zadnego bo sam kupiłem jakies "kwiaty kwitnące do pelargonii" czy coś i ładnie topy się zbiły
dbaj o ph i o podlewanie
jeżeli pomyślisz o ścince to tydzień przed zrób flushing czyli przepłucz wodą liście mogą na końcu żółknąć brązowieć to naturalne bo roślinka je swoje składniki z liści jak kanibal i odrzuca dając składniki kwiatkom i jak masz dobrą lupę mikroskop sprawdź sobie trichomy jeżeli są kolory mlecznego lub bursztynowego to idealny czas żeby ściąć poczym posortować dobrze przebrać bo zdarza się pleśń poczym posuszyć zamknąć i rozpocząć curring o którym już nie będę pisał bo mi się niechce ale na haszyszopedii wszystko znajdziesz
POZDRAWIAM SERDECZNIE :spalony:

---------- Post Zaktualizowany 03:23 ---------- Data pierwszego postu 02:58 ----------

i daje buszka na noworoczną zachętę dosiego roku

Dzięki za pomoc, przesadziliśmy pomidorki do większych doniczek z lepszą ziemią i od razu widać różnice w końcu zaczęły rosnąć :)

Taki może być? :spalony:
aleale.jpg


---------- Post Zaktualizowany 11:13 ---------- Data pierwszego postu 11:10 ----------

Pokarz tego mutanta blizej. Ciekaw jestem co tam zaszlo.

Kiepsko widać na zdjęciu ale proszę :)
81509215_539841590206668_6424307138125889536_n.jpg
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Tak, może być, dużo azotu ma w sobie dzięki ciecierzycy. :sunny:
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Trololololo
Lolo
Lololololo ;)

***lem ;)
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Trololololo
Lolo
Lololololo ;)

***lem ;)

O to chodziło! Zastanawiam się czy nasze pomidorki powinny mieć cały czas włączony wiatraczek mieszający jak i wyciągający? Czy może powinnam któryś wyłączać gdy lampy są wyłączone? I jeszcze jedna kwestia czy nawóz przy kwitnieniu outdoor a indoor mega się od siebie różni? Czy mogę użyć tego do outa tylko inną dawkę?

Moje pytania pewnie dla Was są smieszne ale to pierwsza uprawa owocków! Dziękuję za pomoc i pozdrawiam! ❤
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Wentylacja ma chodzić 24/7 o ile nie masz problemów z temperaturą w nocy, na wegu możesz wyłączać, na flo to zakrawa o spleśniałe topy. Nawóz to nawóz, zawsze zaczynaj od dziesiętnych dawek, zwiększając je w parciu o obserwacje tego jak roślina na nie reaguje, nie zapominając o podlewaniu czystą wodą co drugie podlanie, rzecz jasna, jeżeli mówimy o nawozach mineralnych.
 

ostr007

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2020
Postów
345
Buchów
24
Nie zapomnij o wilgotnosci okolo 70-80% na start bardzo dobrze wpływa na wzrost rośliny
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Nie zapomnij o wilgotnosci okolo 70-80% na start bardzo dobrze wpływa na wzrost rośliny

Domyślam się, że przez moją Lampe HPS 150W mam zbyt wysoką temperature w boksie dochodzi nie raz do 38 stopni, na wysokości roślinek nie parzy w rękę więc nie wiem czy olać temat i zostawić to tak jak jest czy jest jakiś sposób aby zbić tą temperature, a co do wilgotności to w nocy dobija mi do tych 70-80 a za dnia sie waha 40/50/60. Daje pojemniki z goraca woda zeby parowala i mokre reczniki, co jeszcze moge zrobic zeby wilgotnosc sie tak nie wahala?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
O to chodziło!
Juz tlumacze bo chyba jeszcze nie czaisz;)
Chodzilo mi o komentarz [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] apropos Twojego "biohumusu"
To byl trolling w czystej postaci;) A zdjecie trafilo do perelek.
A tak do rzeczy to Twoj ten "hummus bio" to do jedzenia dla ludzi i nam nadzieje ze go nie podales roslinom. A biohumus to nawoz. Poszukaj w necie to sam strzelisz facepalma co tu zaszlo:)
Cala sytuacja byla zabawna od tyle ;)
Powodzenia przy ogrodzie;)
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Juz tlumacze bo chyba jeszcze nie czaisz;)
Chodzilo mi o komentarz [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] apropos Twojego "biohumusu"
To byl trolling w czystej postaci;) A zdjecie trafilo do perelek.
A tak do rzeczy to Twoj ten "hummus bio" to do jedzenia dla ludzi i nam nadzieje ze go nie podales roslinom. A biohumus to nawoz. Poszukaj w necie to sam strzelisz facepalma co tu zaszlo:)
Cala sytuacja byla zabawna od tyle ;)
Powodzenia przy ogrodzie;)

Nie PODAŁAM z naciskiem na ŁAM ale za to był bardzo smaczny na kanapeczkach :D biohumisik właśnie się kupuje, a jeszcze jedna wskazówka czy "klapa", "okienko" z Boksa zostawiać im cały czas otwarte?
Wybaczcie dziewczynom chyba ciężej ogarnąć botanikę :)

---------- Post Zaktualizowany 19:32 ---------- Data pierwszego postu 19:27 ----------

Juz tlumacze bo chyba jeszcze nie czaisz;)
Chodzilo mi o komentarz [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] apropos Twojego "biohumusu"
To byl trolling w czystej postaci;) A zdjecie trafilo do perelek.
A tak do rzeczy to Twoj ten "hummus bio" to do jedzenia dla ludzi i nam nadzieje ze go nie podales roslinom. A biohumus to nawoz. Poszukaj w necie to sam strzelisz facepalma co tu zaszlo:)
Cala sytuacja byla zabawna od tyle ;)
Powodzenia przy ogrodzie;)

Chyba ktoś tu nie wie kto kogo trollowal??
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Ja podlapalem żart koleżanki. Z okienkiem to wygląda tak że jedno musi być otwarte i wtedy jest wlotem pasywnym przez które zasysane jest powietrze przez wentylator wyciagajacy. Masz takowy, tak?
 

CocaCola7

Active member
Rejestracja
Gru 29, 2019
Postów
39
Buchów
0
Ja podlapalem żart koleżanki. Z okienkiem to wygląda tak że jedno musi być otwarte i wtedy jest wlotem pasywnym przez które zasysane jest powietrze przez wentylator wyciagajacy. Masz takowy, tak?
Tak jest, w takim razie wszystko się zgadza. Zobaczymy co czas pokaże! Tymczasem dziękuję i miłego wieczoru życzę! ?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
A ja glupi myslalem ze to forum stoi tylko merytoryka;) Ladnie ladnie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół