nasiona marihuany

[70W LED] 0,12m2 - Blue Hash Dinafem x2 Grasowy Ogródek

Wyszukiwarka Forumowa:

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Siemanenko, lece z kolejnym projektem, aktualnie czekam na skompletowanie większego boxa. Dlatego postanowiłem wsadzić dwa gratisy tj. Blue Hash od Dinafemu coby było co przypalić na wiosnę. Tą relkę postaram się skończyć heh mam nadzieje, że nic mi nie przeszkodzi. W poprzedniej miałem auto wr x gc oraz auto gr x gsc od grzecha, i w ch*j polecam odmiany o ilę są jeszcze dostępne. To na tyle zbędnego pitolenia lecim z relką, a więc...

Światło - 70W żarówki led chyba 6 sztuk
Medium - 2x5L Bio+Humus uniwersalna z Brico ph 5.5-6.5
Nawozy - Trypack od biobizza
Box - 40cm x 30cm x 90cm z dawnej szafki (jutro udaję się po farbę białą)
Wentylacja - wylot 120mm wentylator, wlot pasywny
Warunki - dzien ok. 25C w nocy 21C
Trening - LST


Foty: z dnia 5 (wyszły 24.12)










 

niktwazny1

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2019
Postów
33
Buchów
0
Ja bym na twoim miejscu obkleił te wiaderka w koło czymś lub do jakiegoś worka włożył by nie przepuszczały światła. Również bym zrobił dziury na dole wiater by w razie czego woda miała gdzie ujść. Pozdro i powodzenia
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Dzięki, są dziurki tylko podstawek brak, okleję chyba czarną taśmą którą jutro kupię ;)
 

niktwazny1

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2019
Postów
33
Buchów
0
To mógłbyś wymyślec podstawki jakieś bo ta woda chyba i tak nie ma jak odejść jak stoi na płasko dociśnięta doniczka nie? pokombinuj żeby ci nic nie zgniło tam bo jak wiadomo ta woda schodzi na sam dół i jak tam wszystko będzie pływać to też nie dobrze.
 
P

pozytyw

Guest
to fajna odmianka , dobry chillout daje i do rozmów dobra
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
To git, miałeś? Jak tak to podlinkuj fotorelkę, chętnie luknę. Bardziej jestem ciekaw czy się zabarwi na jakiś ciekawy kolorek...?
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Wystarczy wpisać w wyszukiwarke w prawym górnym rogu Blue Hash i znajdzie Ci wiecej informacji, fotorelacji . . .

powodzenia w uprawie!! :thumright:
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Siemano, to co zamierzałem to zrobiłem. Boki boxa obmalowałem białą farbą, jutro zrobię poprawkę wałkiem jeszcze. Doniczki obklejone, zamieszczam niżej fotki z dnia 8.
Zastanawiałem się nad scrogiem, jak myśłicie zdałby egzamin taki trenig w małym boxie? Nigdy co prawda scroga nie robiłem ale wierzę w swoje możliwości ;)
Roślinki troche się wyciągnęły na początku, ale to nic nie szkodzi, łodyga grubsza z dnia na dzień więc będzie git.
Wentylator mieszający dmucha wprost na nie dając fajny chłodek. To chyba na tyle niżej coś dla oka ;)


(największa)


(ta ciut mniejsza ale zawsze jak sadzę dwie to któraś idzie nierówna taka natura hehe)


(i zdjęcie wspólne, międzie medium jest miska z wodą i jakiś nośnik coby troche wilgoci dało)

Pozdro dla wszystkich <coolpalacz>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół