nasiona marihuany

Pierwsza hodowla - Golden Teacher

Wyszukiwarka Forumowa:

chlebak

Member
Rejestracja
Gru 28, 2019
Postów
7
Buchów
0
Siema
2019.12.28 przychodzi paczka i startujemy z golden teacher. Za duzej wiedzy nie mam, wiece zrobie mniej wiecej jak inni na forum. Wiec otwieram pojemnik zalewam woda, zamykam i czekam :p





Po zalaniu woda

 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 11382

Guest
Golden teachery fajna sprawa, jedne z moich ulubieńców i zarazem też moja pierwsza przygoda zaczynała się z growkitem właśnie tych kosmitów. Porada ode mnie, z pierwszego rzutu od razu zostaw sobie że 2 najładniejsze osobniki i zrób odciski, bo te growkity lubią się spie****ic, a potem już sam próbuj szczepić bo jest to naprawdę przyjemna łatwa sprawa i nakład pieniężny o wiele mniejszy. Kolejna rada to taka że puki nie wyjdą pierwsze piny to zraszać powierzchnię wodą, żeby za bardzo nie przesychała, powodzonka !
 

chlebak

Member
Rejestracja
Gru 28, 2019
Postów
7
Buchów
0
Postaram sie zrobic tak jak piszesz o tym szczepieniu , zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzieki za wskazowki :D

---------- Post Zaktualizowany 19:28 ---------- Data pierwszego postu 19:19 ----------

Dzien 1

Po 19h wylalem nadmiar wody, wsadzam pojemnik do komina.

Warunki w jakich znajduje sie growkit to temperatura 20-23 stopnie C, brak bezposredniego slonca, wietrzenie 3 razy dziennie, pryskac woda raz dziennie.

 

tomekk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
944
Buchów
1,258
Odznaki
3
Będą smakować magicznie XD
 

chlebak

Member
Rejestracja
Gru 28, 2019
Postów
7
Buchów
0
Dzien 22

Grzyby nie wygladaje za dobrze, kilka wiekszych kapeluszy pociemnialo i mniejsze wygladaja na wyschniete :(
Moze problem w tym ze kilka razy zapomnialem wywietrzyc...
Teraz nie wiem czy jeszcze przytrzymac kilka dni czy juz scinac



 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Te kapelusze co Ci się pootwierały to zaraz puszczą zarodniki (w ciągu max 24h) i będziesz miał wszystko w tym kicie u***ane tymi sporami. Ja bym już ciął i robił drugiego flusha z tego kita.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Tam już widać że posypało troche.
 

chlebak

Member
Rejestracja
Gru 28, 2019
Postów
7
Buchów
0
Dzieki wszystkim za pomoc i buchy :D Ostatecznie je przesuszylem, za dlugo byly w suszarce do grzybow, ale po za tym wszystko z nimi jest git.
I zapomnialem zrobic odcisk... Tym razem postaram sie wietrzyc 2-3 razy dziennie i nie zapominac o tym.
Jeszcze dzisiaj zalewam pojemnik woda i czekamy na nowe grzybki.

 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
Jestem nowy w temacie grzybow. Czy mozna rozmnozyc taki grow kit zanim się go zaleje wodą? czy moze tylko print wchodzi w gre ? taki grow kit kosztuje 180zł wiec warto byłoby sie zabezpieczyc gdzyby cos nie pykło :)
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Można. Jest to trochę trudniejsze z gotowca niż z ciastka stricte robionego pod rozmnażanie(starasz się utrzymywać cały czas luźne ziarna żeby grzybnia ich nie skleiła) . Musisz zawartość kitu rozdrobnić i pododawać do wcześniej przygotowanych ciastek, potem w ciemne i ciepłe miejsce, niech kolonizują. W gotowym kicie to raczej nie ma co z***ać, grzybnia jest na tyle silna i dobrze rozwinięta że nic innego się tam nie powinno zalęgać. Prędzej przy próbie rozmnażania może dojść do jakiegoś skażenia. Także chyba lepiej zebrać odciski i potem dalej się bawić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół