nasiona marihuany

White Widow i Super Skunk l ledy z ali w 45x36x70cm

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
6
Buchów
0
1x White Widow od holenderski skun
1x Super Skunk od holenderski skun
Panel LED z Aliexpress za 160zl o wymiarach 30x30
Box z szafki o wymiarach 45x36x70
Wentylacja i filtr własnej roboty

44dni temu wrzuciłem nasionka na wacik
Jakieś 4 dni temu przestałem robić lst bo mi się nie chce i jest bardzo ciężko giąć super skuna.
Aktualne zdjęcia
na dole white widow
super skunk po lewej
wielkość boxa i pozostałe miejsce.
Biohumus dostały raz jakies 10 dni temu


Tak jak mówiłem od kilku dni nie robię lst i chce dać im swobodnie rosnąć czy to dobry pomysł?
A do tego dzisiaj odkryłem że od jakiegoś czasu może dwóch tygodni albo i dłużej świeciło się u nich 24h na dobę.. musiałem zostawić ten timer nie włączony.. czy coś im się stanie ??
Dwa pytania i proszę o pomoc
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
One caly czas maja wega? Przed zmiana swiatla 24h bylo juz 12/12?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Take fest małe wydają się być jak na 40 dzień, a po za tym bym jakieś 10 dni temu przełączył światło na 12/12 no i pytanie czy było :D
 
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
6
Buchów
0
Od początku było 18/6 a od jakiegoś czasu 24/0 trudno mi powiedzieć od jakiego. Do tego boxa zrobiłem po kilku dniach jak już były wyciągnięte na jakieś 6cm

---------- Post Zaktualizowany 16:43 ---------- Data pierwszego postu 16:42 ----------

A małe się wydają bo było lst. Jedna ma 14 odnóg a druga 12
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Przełączaj panie 12/12 jeżeli to nie są automaty. I te roślinki nie tak blisko lampy, wy***aj te wiaderko.
Może też być przez to że to że lampa było nisko roślin i ci takie liliputy porosły
 
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
6
Buchów
0
Ale nie za małe one są? Myślałem że na kwitnieniu nie będą w górę już tak rosły
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
na kwitnieniu wystrzelą, pooglądaj sobie fotorelacje innych to zobaczysz
są za małe ale co poradzisz. Jak to sezony przełączaj 12/12, wiadro wy***aj a się wyciągną, wyciągną się bardziej to wy***aj te pudło co tam masz
 
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
6
Buchów
0
Tam jest wiaderko i jeszcze skrzynka kartonowa. A to nie jest tak że im bliżej lampy tym lepiej ?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
w późniejszym flo owszem ale nie na weg i wczesnym flo
 
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
6
Buchów
0
No w porównaniu do roślinek innych użytkowników to bardzo marnie wyglądają.. ja te lst zacząłem robić chyba w drugim tygodniu może to od tego taka lipa wyszła a może te oświetlenie 24/0 chodzi od dłuższego czasu niż zakładam. Od nowego roku przełączę na 12/12 dzięki za radę i trochę je opuszczę
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Tak jak pisze ci wyzej kolega, wy*** te wiadro pozstaw normalnie te krzaki. I zmien na 12/12 one i tak zwieksza swoją obojętosc conajmniej 2-3 razy ;)

Edit. Wrzucaj wieksze zdjęcia

edit mod: zdjęcia poprawiłem ale racja, proszę wstawiać większe zdjęcia
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
No w porównaniu do roślinek innych użytkowników to bardzo marnie wyglądają.. ja te lst zacząłem robić chyba w drugim tygodniu może to od tego taka lipa wyszła a może te oświetlenie 24/0 chodzi od dłuższego czasu niż zakładam. Od nowego roku przełączę na 12/12 dzięki za radę i trochę je opuszczę
no mogłeś jeszcze z tydzień poczekać z lst, ale nie będzie tego złego! Tylko wy***aj te wiadro! i dbaj o nie a na pewno ci się odwdzięczą. I tak jak przedmówca, większe zdjęcia na przyszłość, wystarczy tylko skopiować linko do dużych zdjęć na fotorelacje
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół