nasiona marihuany

Znów kozaczę 7x NLxCritical,Speed Seeds LED/HPS 0,5m2

Wyszukiwarka Forumowa:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witam, wjeżdżam po raz kolejny z uprawą indoor.Ekscytacja wielka, mam nadzieję że uda się doprowadzić uprawę do końca i z dobrym rezultatem. Pestki to:
- northern light x critical od speed seeds - 5szt
- bruce banner od anesia seeds - 3szt&nbsp Docelowych donic mam 6 więc wybiorę najlepsze egzemplarze
Setup:
BOX: 500x1000x1500mm własnej roboty + 6x11l donice
Oświetlenie: Led vipar na wegetatywne stadium, HPS 400 nakwitnienie
Nawozy i medium uprawowe: Biobizz starter pack , ziemia plagron bat guano + wlókno kokosowe + perlit
Wentylacja: wyciąg komputerowy na veg, później kanałowy + filtr węglowy na śmierdzące dni.
Dodatkowo mam takie rzeczy jak termometr, opryskiwacz strzykawki i chujemuje wszelakie niezbedne do uprawy. Czekam na pakę w której bedzie ziemia, kokos, nawozy i podstawki pod doniczki żeby nie zalewać boxa wodą. <br>Generalnie warunki nie są najgorsze, może być trochę zimno w nocy bo box na poddaszu bez ogrzewania, ale nie ma mrozów więc obstawiam że będzie ok. Tzymajcie kciuki i do później !!!
<br><br> <br><br> <br><br>
 
Ostatnia edycja:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
No mistrzu wreszcie widze twoja nowa fotorelacje. BB zamiecie Ci i gimbaze spod szkoly <joint>
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Z podziękowaniem, mam nadzieję że będzie gładko rosło i zakwitnie bujnie :) Pozdro
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
<br><br>

nie lubię tego zdjęcia
box jest, doniczki są, lampa wisi a mimo wszystko coś mi nie pasuje:scratch:
 
Ostatnia edycja:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Kolego, cierpliwości. Wszystko idzie zgodnie z planem, jak narazie. Będą planty lada dzień, chociaż do boxa trafią za tydzień lub dwa. Pozdr
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Siemano!
Wszystkie nasionka pękły i wydały korzonek, to dobry omen. W szafie zorganizowałem prowizorycznego boxa na start, wrzuciłem do kokosa z zoologa, mam nadzieję że pokażą ryjki lada dzień. Atmosfera jest dosyć ciepła i wilgotna więc powinno im się podobać ale sprawdzimy jak przyjdzie termometr z higrometrem. Lampa ma 1600 lumenów i daje zimne światło 6500K, chyba da radę na pierwsze dni życia. Życzcie szczęścia !! Pozdro :dance:







 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Floodlight'em bedziesz swiecil maluchy?
Sam kiedys rozwazalem taka opcje :)
Sam kokos na start? Oby korzenie zdazyly przebic sie do Plagrana zanim braki zaczna sie pojawiac.
Bede kibicowac :)
Ps.
Gopnik w awatarze wymiata :)
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Floodlight'em bedziesz swiecil maluchy?
Sam kiedys rozwazalem taka opcje :)
Sam kokos na start? Oby korzenie zdazyly przebic sie do Plagrana zanim braki zaczna sie pojawiac.
Bede kibicowac :)
Ps.
Gopnik w awatarze wymiata :)

SIemka, dzięki za dobre słowo. Najwyżej dam im trochę papu żeby mogły przpękać. Jak tylko będzie im brakło miejsca na korzenie, wjeżdżają do docelowych donic w duzym boxie. Dzięki wielkie i smacznych cytrusów :D
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Witam,
Paczka dotarła, mam batmixa, podstawki nawozy biobizz i coco bricksa. Będziemy jechać organicznie tym razem całą uprawę.
Dotarła również paka z termo-higrometrem. Prowizoryczne mieszkanko jest spoko ale myślę że na następny raz kupię małą szklarenkę żeby było na profesce.
Tak czy inaczej, z 8 pestek 7 pokazało się na powierzchni, mam nadzieję że ostatnia też wyskoczy. Będę je trzymał w ciepłym boxie tak długo aż nie będzie widać że koniecznie muszą być przesadzone.
Tak to wygląda na ten moment:








Życzę wszystkim udanej nocy sylwestrowej, pamiętajcie mieć umiar a nie brak dna w dupie bo potem będziecie zdychać i pier***ić "mogłem tyle nie pić ". DO zobaczenia w 2020 :meksyk:
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
I skończyło się kozaczenie, planty zostały bez opieki przez kilka dni i nie wyglądają za dobrze. Nie było mnie przez moment ale mając takie maluchy i jeszcze w samym kokosie, nie dostały jeść i wyglądają fatalnie. Blado-zielone, mizerne zaniedbane roślinki. :jprd: Za***ałem sprawę totalnie i pragnę wszystkich przeprosic za moje chu**we zagranie. Wszystko byłoby git gdyby kokos był zmieszany z ziemią..
Wrzuciłem na watę 9 nowych pestek. I zaczynam wszystko od początku. Od***alem amatorszczyznę, nie ma sensu pchać się w to dalej i lepiej zacząć od nowa. :jprd:




 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Lepiej ze chociaz na starcie niz w pozniejszym okresie :jprd:
 

JBlaze

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2019
Postów
106
Buchów
1
Jeżeli to pierwsze zdjęcie oddaje obecną sytuację to bym dał im szanse .
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Nie ma sensu, nowe zrobimy jak się należy. Muszą mieć za***isty start. Pozdro
 

J0Di

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2019
Postów
242
Buchów
349
Odznaki
3
No zdecydowanie jeśli masz pestki lepiej wystartować od nowa na spokojnie. Kilka dni zwłoki, ale sytuacja pewniejsza. Czekam na dalszy rozwój wydarzeń
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Spoko. Są nowe planty - mocne. Wystarczylo zacząć w odpowiednim medium. Plagron batmix i canna coco zmiksowane i planty mają się dobrze. Przygotowałem im dziś główną komnatę, niech troszkę sobie podrosną i wjeżdżają do dużego boxa. Pozdrawiam !!!





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół