nasiona marihuany

Zrozumieć sztukę LST - przeczytaj to zanim obejrzysz różne zdjęcia, The Art of LST

Wyszukiwarka Forumowa:

smakosz2016

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2016
Postów
71
Buchów
0
Super artykuł, wreszcie wiem dlaczego robiłem LST przy pierwszej uprawie:)
 

xFuRiOn

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2017
Postów
60
Buchów
0
Odswierze troche temacik bo pare lat juz minelo i moze mamy jakies nowe info :D

Wariatki juz beda mialy prawie 2 tyg, juz powoli 5 pieterko sie ksztaltuje. To jest moja 6 uprawa ale ciagle cos nowego czlowiek sie dowiaduje. Najwazniejszy trening wiedzy wiec, mam takie pytanie.

Chcialbym sprobowac Topping (ew. FIM jak sie dobrze utnie) + LST. Slyszalem ze wtedy mamy bardziej symetryczna strukture LST bo mamy wiecej glownych do nagiecia i powstaje cos ala wiatraka czy tak krzyza z pieknymi tlustymi topami.

Przy ktorym pieterku ciachnac FIM?

ile potem czekac zeby zaczac robic LST? Ma ktos doswiadczenie ?


Moj poprzedni plon #5 byl bardzo slaby, cos kolo 220g z metra. Ale popelnilem pare bledow jak to zwykle sie zdarza :D
Posluchalem mojego znajomego i lalem na przemian witaminki/czysta/witaminki/czysta przez co mozliwe ze roslina nie dostala tyle co trzeba. Macie jakies zdanie na ten temat jak najwydajniej lac odzywki ? Czy robic przerwy jeszcze dlugo przed faza oczyszczania do scinki?
LST tez mi wyszlo jakos tak nie za fajnie i plony byly jakie byly. Stosuje tez lollypoping juz w fazie kwitnienia, ale to akurat juz opanowalem bezstresowo dla roslinek.

Teraz chce podejsc do tematu z nowa wiedza zeby maria rosla piekna i bujna.


Dzieki z gory za odpowiedzi i slonecznego dnia :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół