nasiona marihuany

Pakowanie próżniowe ;)

Wyszukiwarka Forumowa:

FranekDolot

Member
Rejestracja
Gru 25, 2019
Postów
5
Buchów
0
siemka

szukałem na forum i szukałem nie mogłem znaleźć, otóż próbował ktoś przechowywać swoją MJ zamkniętą próżniowo ? i mówię tutaj po tych wszystkich operacjach, suszenie itd.

Z góry dzięki za odp.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,981
Odznaki
2
Osobiscie tak nie pakowałem bo nie miałem potrzeby ale wiem ze ludzie tak robią . . . jak temat odpowiednio wysuszony, gotowy to można jak najbardziej . . . i tak zabezpieczony temat można przechowywać bardzo długo, najlepiej w zaciemnionym miejscu . . .
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Co chcesz wiedzieć dokładnie?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Jak nie chcesz jakoś super długo tego trzymać bez otwierania to lepiej po prostu trzymaj w słoiku.
 

FranekDolot

Member
Rejestracja
Gru 25, 2019
Postów
5
Buchów
0
Jak nie chcesz jakoś super długo tego trzymać bez otwierania to lepiej po prostu trzymaj w słoiku.

Właśnie chodzi mi o to żeby zabunkrować i otworzyć w dalekiej przyszłości <joint> i zastanawiam się po ile najlepiej pakować czy całość w jedną paczkę czy raczej kilka mniejszych :)
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Kup se Pochłaniacz wilgoci boveda wpie**** w temat zapakuj prozniowo i bedzie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Kup se Pochłaniacz wilgoci boveda wpie**** w temat zapakuj prozniowo i bedzie.

To nie pochłaniacz tylko regulator wilgoci, ale dobrze myślisz.

Generalnie zanim zamkniesz jakąkolwiek bakę "na amen" nie ważne czy zgrzejesz próżniowo w torbie czy wsadzasz do słoja na długo to najpierw zrób poprawny curring przez kilka tygodni. To przedłuży czas przez jaki będziesz mógł trzymać bez straty na jakości. Boveda albo integra boost wrzucona z baką dobrze zrobi. Po za tym większej filozofii w tym nie ma...
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
Bez problemu. W listopadzie tego roku miałem jeszcze ostatnie zapasy z 2018. Miałem tego trochę i nie było czasu i miejsca na prawidłowy proces curingu więc po wysuszeniu odrazu szło do próżni. Wg. niezależnych opini osób konsumujacych zioło było naprawde dobrej jakosci i nie dawalo się odczuć że jest z przed roku. Tylko sprasowana konsystencja, wiadomo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół