nasiona marihuany

Wentylacja

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rodzilla

Guest
Witam,
Zakupiłem szafkę wys.75 i podstawa 40 na 31cm, oświetlenie 2szt Philips Tornado 32W po 2250 lumenów każda, wentylator Silentium 120mm przepływ powietrza ok 78m3/h. Czy ten wentylator da radę czy dołożyć drugi i jaki filtr węglowy zrobić?? Będę miał dwie doniczki.
 
R

Rodzilla

Guest
Chciałbym zrobić samemu z maty węglowej. A odbłyśnik z blachy? Czy odpuścić. Szafkę mam z Ikei i nie wiem czy ja od środka wykładać czymś czy pomolawoc na mat. W oryginale jest biała.
 

maszimaszi

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
70
Buchów
0
Jade na tej samej szafce z 3 plantami. Niczym nie malowałem i nie oklejałem. Odbłyśnik zrobisz z blachy do pieczenia. Mi z filtrem domowej roboty z 3 plantami prawie nic nie czuć :)
 
R

Rodzilla

Guest
Jak filtr i odbłyśnik zrobiłeś u zamontoeales? Jestem mało uzdolnionym majsterkowiczem

---------- Post Zaktualizowany 17:41 ---------- Data pierwszego postu 12:14 ----------

Jakie masz doniczki?
 

maszimaszi

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
70
Buchów
0
Wlot pasywny, wylot 2x wiatrak pc + filtr domowej roboty z maty i węgla aktywnego na kolanie 90* 110fi chyba.

Lecę na ledach bez oprawek wiec odbłyśnik mi nie potrzebny. Polecm splliter e27 od chińczyka. Ale jak chcesz na świetlówkach to z blachy do pieczenia zrobisz bez problemj
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół