nasiona marihuany

[COB][180w] [0,36m2] Laguhing budda,Tangerine dream, NLx Somango femki

  • Autor wątku Usunięty 11382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 11382

Guest
Dzien 86/36 FLo

Siemaneczko, dziewczyny powoli nabieraja masy i radzą sobie całkiem nieźle ;)
Tangerine Dream najszybsza w boxie, ładnie oblewa sie żywicą, myśle, że jakies 2-3 tygodnie i bedzie gotowa
Laughing Budda #1 bardziej zbite pheno, roślina składa sie z dwóch głównych topów i jednego mniejszego, bardzo ładna struktura kwiata, srogo nabita, ładna roślina
Laughing Budda #2 mniej zbita, jakis tydzień temu zaczęła marudzić i pokazywać braki wapnia, podałem jej podwójna dawke cal-maga, niestety dalej postępuje, podejrzewam za wysokie EC wiec zrobiłem jej dzisiaj konkret flusha, niestety nie mam miernika wiec robie to na czuja, jak myślicie dawać jej przy nastepnnym podlaniu juz pożadnie Cal-Mag czy dać jej na chwile spokój i lać czystą wodą ?
Northen Lights x Somango zaczełą sie troche ogarniać, kwiatki coś tam sie budują, troche bez szału, ale za to nadrabia zapachem, jak potrze sie topa to od razu czuć intensywny zapach mango, jakby ktoś podstawił pod nos dojrzały owoc

Foty



Laughing Budda #1



Laughing Budda #2





Tangerine Dream



Northen Lights x Somango



Pozdro !
 
U

Usunięty 11382

Guest
Dzień 94/44 Flo

Siemaneczko, w namiocie jesień w pełni, dziewczyny puchną w oczach, niestety nie obyło sie bez dramatów, jeden topek Tangerine Dream zaczął usychać od góry, rochyliłem topa i w środku małe ognisko plechy, ciachnąłem topa i jakieś 3g poszły do kibla, reszta wyglądała wporzo.
Zmontowałem dodakowy wiatrak dmuchający od spodu i bacznie obserwuje, co by akcja sie nie powtórzyła. Dziewczyny dostają Hesi bloom complex, boost, phosporus plus i cal mag w pełnych dawkach, podlewane co 3 dni 7 l wody na 4 donice
Ostatni raz przed scinką wyciagnąłem rośliny z boxa, bo topy na tyle ciężkie, że gałęzie nie wytrzymują bez podparcia, a nie chce mi sie kombinować z bambusami.

Foty






Tangerine Dream






Laughing Budda #1








Laughing Budda #2






Northen Light x Somango






Pozdro i do następnego !
 
U

Usunięty 11382

Guest
Dzień 100/50 Flo

Siemaneczko, wszystko dalej leci bez większych problemów, brak dalszych oznak plechy. Myśle, że to już ostatni tydzień dla Tangerine Dream i Laughing Budda #1, te dwie dostają juz czystą wode, wyjadają sobie z liści. Northen Lights x Somango i Lauging Budda #2 postoją jeszcze z 3 tygonie myśle. Dziewczyny pachną bardzo intensywne, musze od czasu do czasu wierzyć pokój bo filtr nie daje rade, mogłem jednak zainwestować w lepszy wyciąg i filtr ale cóż, nauczka na przyszłość, że nie warto szczędzić na takich rzeczach ;) Sampelki robią robote, jestem ciekaw czy somango bedzie ostatecznie smakować tak jak pachnie, bo zapach rozpie**** :p


Foty
IMG_0366.JPG

IMG_0352~0.JPG


Tangerine Dream
IMG_0341.JPG

normal_IMG_20200315_224108.jpg

IMG_0343.JPG


Laughing Budda #1

IMG_0364.JPG

IMG_0356.JPG

IMG_0354.JPG

IMG_0339.JPG


Laughing Budda #2

IMG_0361.JPG

IMG_0344.JPG


Northen Lights x Somango

IMG_0337.JPG



Pozdro i dozooba !:harvest:
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko Dnia 103/53 flo i 105/55 dwie dziewczyny poszły pod nóż :harvest:

No więc pierwsza poszła Tangerine Dream, dwa dni później Laughing Budda #1 foty na szybko, na dniach napisze coś więcej, ogolnie jestem zadowolony z obu

Tangerine Dream







Oraz moja faworytka Laughing Budda #1












Laughing Budda #2 i Northen Lights x Somango dochodzą w boxie, wrzuce fotki na dniach, pozdro i dozoba ! ;)
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczcko ! Dnia 111/ Flo 61 pod kose poszła Laughing Budda #2, wszystkie trzy już suche i zważone, wiec podaje wyniki :

Tangerine dream - 39 g
Laughing Budda #1 -47 g
Laughing Budda #2 -58 g

Foty ze scinki Laughing Budda #2









Northen Lights x Somango nadal dochodzi w boxie, na dniach kosa, Pozdroo
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 11382

Guest
Dzień 117/Flo 67
Siemaneczko, no wiec nadszedł dzień kosy ostatniej dziewczyny w boxie. Mogłem ja potrzymać jeszcze z tydzień, ale musiałem zwolnić już miejsce na nowy projekt ;)
Bardzo ładnie oszroniona, za***isty zapach mango, topki troche luźne, ale nie ma co narzekać :harvest:

Northen Lights x Somango








Jakoś w przyszłym tygodniu wzuce fotki suszu każdej z dziewczyn i napisze jakiś wstepny smoke raport, Pozdrooo i dozoba !
 
U

Usunięty 11382

Guest
Podsumowanie

Siemaneczko, no więc ostatnia z dziewczyn dała 41 g suszu.

Wynik: 39 + 47 + 58 + 41 = 185 g

Jestem zadowolony, co prawda liczyłem, że pyknie 200g ale nie ma tragedii. Palonko jest bardzo dobrej jakości i na pewno straczy na jakiś czas ;)
Pare fotek suszu :



Tangerine Dream



Laughing Budda #1



Laughing Budda #2



Northen Light x Somango



A teraz pare słów o każdej z osobna :
Tangerine Dream- Topki zbite na kamień, w zapachu wyraźnie czuć nutke cytrusową. Przy paleniu nie gryzie wgl w gardło, można śmiało brać ogromne buchy bez kaszlenia. Z początku smak słodki, ziołowy, lecz po chwili czuć nutke mandarynki. W działaniu początkowo czuć indike, wbija w fotel i cieżko sie ruszyć, ale po jakiś 20 min można w miare normalnie działać, bardzo fajne palonko na filmow ie wieczory i gastro
Laughing Budda- Jedno pheno bardzo mało liścia, drugie za to w drugą strone, dużo pie****enia przy tymowaniu. W zapachu czuć delikanie pieprz, ziemie i delikatne nutki ananasa. Dym delikatnie dusi w płuco, w smaku czuć wyraźnie nutki ananasa. W działaniu naprawde za***ista mocna sativka. Można śmiało zapalić od rana i nie przejmować sie, że nie bedzie siły na robienie czegokolwiek. Bardzo energetyczna odmianka a do tego mocna.
Northen Light x Somango- Topki luźne ale bardzo ładnie oszronione, już w połowie flo wyraźnie było czuć mango. Po wysuszeniu zapach mango wciaż intensywny. Według mnie, najlepsza w smaku z tego projektu, dym słodki i już od pierwszego buszka czuć mango, palonko nadające sie super na wakacyjną plaże. W działaniu przewaga sativki można normalnie funkcjonować,robić rzeczy, ale też można w spokoju poleżeć przy filmie, wielozadaniowy weedzik. Moc jak dla mnie odpowiednia, nie za mocna, nie za słaba ;)

Dzieki za buchy i pomocne rady, dozobaczenia niebawem ekipa ! Poozdooo
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół