nasiona marihuany

[COB][180w] [0,36m2] Laguhing budda,Tangerine dream, NLx Somango femki

  • Autor wątku Usunięty 11382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
Buch za awatar i za krzuny bo przecież każdy krzun warty bucha...
 
U

Usunięty 11382

Guest
Up !
Dzień 51/1 Flo


Siemaneczko, jako że wszystkie panny zaczęły kwitnąć licze od dzisiaj flo, indukcja trwała 16 dni.
Dziewczyny mocno poszły w góre, na tyle, że kwitnące blueberry auto zniknęło w gąszczu i musiałem je postawić wyżej, żeby światło dochodziło. Lampa ustawiona na 70 % mocy, warunki w boxie praktycznie bez zmian. Dziewuchy zaczeły sporo pić, leje im 5 l wody na 3 dni, z czego jednej LB ciągle mało. Wczoraj wszystkie dostały juz pierwsza dawke bloom complex. Zabawne ze NLx S która była najbardziej w tyle i jest o 8 dni młodsza, jest teraz praktycznie najwyższa w boxie, jak tak dalej pójdzie to nie obędzie sie bez łamania nóg :p

Foty:
Góra lewo LB, prawo NLxS
Dół lewo TD prawo LB




Losowe kwiatki





Blueberry auto



Do następnego ! ;)
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko, aktualizacja foty z wczoraj czyli:
Dzień 65/ Flo 15

No więc dziewczyny sobie kwitną, zaczynają pachnieć coraz ładniej i lukrują sie powoli ;)
Kwitnienie poszczególnych dziewczyn sie troche rozjechało, najszybciej sie ogarnęła Tangerine Dream, jakieś 4 dni później Laughing Budda x2 no i Northen Light x Somango jest najbardziej w tyle, od pierwszych pistli do związania kwiatu potrzebowała dużo więcej czasu i tak naprawde od 3 dni moge jej liczyć, że kwitnie. Ale nie będę mieszać za bardzo, więc licze flo tak jak wyżej :p
Najniższa jest Tangerine Dream, najbardziej indikowe pheno w boxie, musiałem pod nią podstawić karton, żeby nie zniknęła w gąszczu, tak samo jak Blueberry Auto. Najwyższa NL x S, zbieram sie i zastanawiam czy ją łamać, czy już zostawić tak jak jest, decyzja ostateczna zapadnie na dniach. Blueberry auto już prawie gotowa, leje ją samą wodą, daje jakiś tydzień max dwa i leci pod nóż, sampelek był testowany ;)
Warunki w boxie praktycznie nie zmienne, lampa leci na 80 % mocy, dziewczyny podlewane 6 litrów na 4 donice co 3 dni z hesi bloom complex i wodą na zmiane, teraz dam im dwa - trzy podlewania na samej wodzie bo widze, że troche dużo azotu mają.

Foty :

Wszystkie razem - Dół lewo Tangerine Dream, prawo Laughing Budda, Góra lewo LB i prawo Northen Lights x Somango




Kwiaty TD


LB


NLx S

Blueberry Auto



Od góry



Do następnego poozdro :snoop:
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Też mam Buddę ty trochę do przodu jesteś lecz nie wiele będzie można porównać ;)
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Byku na jakiej wysokości trzymasz lampę i mocy
 
U

Usunięty 11382

Guest
Też mam Buddę ty trochę do przodu jesteś lecz nie wiele będzie można porównać ;)
Za***iście, widze że lecisz na biotabsach, sam żałuje, że tego nie zrobiłem od początku, bedzie widać różnice organika vs mineralka ;)

Byku na jakiej wysokości trzymasz lampę i mocy
Ciężko swtwierdzić, bo jest spora różnica we wzrostach roślin, lampa wisi prawie najwyżej jak sie da, i jest jakieś 35 cm szczytów NLxS i go pali troche, potem 45-50 cm od LB i 60 od TD, ale chyba bedzie łamanie tak żeby utrzymać wszystkie na 50 cm, a lampa leci teraz na jakies 150w
 
U

Usunięty 11382

Guest
siema !
Dzień 73/23 flo

Aktualizacja na szybko, za dużo sie nie dzieje, dziewczyny sobie kwitną w dalszym ciągu. W niedziele poszła pod nóż BB auto. Połamałem nogi NL x S, dostały dwa podlania samą wodą przy następnym juz dostaną jeść normalnie.

Wszystkie Razem





Tangerine Dream




Laughing Budda





Northen Light x Somango




poozdrooo
 
U

Usunięty 11382

Guest
Dzień 78/28 Flo

Siemanko, dziewczyny mają sie bardzo dobrze, kwitną i nabierają masy. Tangerine Dream przoduje w kwitnieniu, ładnie oblana żywicą i pięknie pachnie, Laughing Budda jedno pheno delikatnie szybsze od drugiego, produkuje zbite kwiatki, drugie pheno luźniejsze topki póki co, zobaczymy co sie bedzie działo dalej, Northen Lights x Somango jestem z niej najmniej zadowolony, wielki potwór, liście większe od dłoni, ale produkcja kwiatostanu póki co troche lipa.
Dziewczyny dostają pełna dawke bloom comlex, phosporus plus, boost i cal-mag co drugie podlewanie 6 l wody na 4 donice.
Teraz moje pytanie bo dostałem sampla od Atami Blossom Builder Liquid i nie wiem czy jest sens go używać, miał ktoś może, używał ? ;)

Foty



Tangerine Dream







Laughing Budda - bardziej zbite








Laughing Budda #2






Northen Lights x Somango





Pozdro i do następnego :eek:gn:
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
siema powiedz mi jak łamałeś tego na proce to jak zgniotłeś rekami, czy jakieś kombinerki ?
 
U

Usunięty 11382

Guest
[MENTION=85021]larysmce[/MENTION]
Delikatnie w rękch łamiesz w dwóch miejscach i skladasz, ważne żeby roślina miała sucho, tuż przed podlaniem
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
[MENTION=85021]larysmce[/MENTION]
Delikatnie w rękch łamiesz w dwóch miejscach i skladasz, ważne żeby roślina miała sucho, tuż przed podlaniem

Twoim zdaniem do którego tyg flo mozna łamać
 
U

Usunięty 11382

Guest
Twoim zdaniem do którego tyg flo mozna łamać

Nie mam super doświadczenia w łamaniu, szczerze powiedziawszy to moje drugie w życiu, a uprawa indor po bardzo długim czasie, ale wydaje mi sie, że w każdym etapie życia rośliy jak zrobi sie je odpowiednio to powinno dać rade ;)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Przedmowco, no chyba nie bardzo, mysle ze nie pozniej niz 2 tydzien flo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół