nasiona marihuany

[COB][180w] [0,36m2] Laguhing budda,Tangerine dream, NLx Somango femki

  • Autor wątku Usunięty 11382
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko, witam forumowiczów po dłuższej nieobecności :D
Startuje z nowym projektem, także do rzeczy :p

Box:
0,36 m2 wysokość 180cm
Wentylacja: Quietline duo 75-100m3 wyciągający i garden highpro mieszak
Oświetlenie: DIY Clu048 97 cri, 3000k z potencjometrem max 180w- jeszcze raz dzięki za pomoc w skompletowaniu. Weg 18/6 Flo 12/12
Odmiany: 2x Laughing Budda i Tangerine Dream od Barneys Farm oraz Northen Lights x Somango od Bulk seeds oprócz tego jeden automacik Blueberry posadzony w butli 1,5 l
Nawozy: Póki co mam Hesi starter do tego Cal-Mag, potem jakieś boostery dojdą, następny projekt już na pewno biotabs zestaw, za późno zacząłem czytać niestety wiec wykorzystam już to co mam
Podłoże; Canna terra profesional, donice 11l
Warunki: Dzień 23-24/ 18 stopni noc, wilgotność 60-80 %
A więc, prawie wszystkie dziewczyny przyszły na świat 5 grudnia, oprócz NLxS ona jakieś 8-9 dni później, z początku mialy być 3 sezony i jedna auto, ale w trakcie jednak zmieniłem zdanie i dosadziłem teg NL, a automacik poszedł do butli, reszta w donicach 11l od początku.
Narazie nie ma co za dużo opowiadać, pierwsze kilka dni były pod mh 150, potem dostały nową latarnie, i tutaj moja rada dla wszystkich nowicjuszy z cobami, to jest naprawde poteżne światło i uważajcie z mocą, ja początkowo dałem panel na 50 cm i 50% to dziewczyny dostały szoku, na drugi dzień zmniejszyłem moc do 30 %, podniosłem na 80 cm i od tej pory wszyko idzie pięknie.
Troje z nich dotało cięcie na 6 odrostów i NL dostał na 2.

Ostatnie podlanie hesi tnt complex według producenta, okolo 250 ml na donice
Narazie nie ma co fotografować :p

Dziewczyny


Latarnia


Pozdroo i dozoba ;]


 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 11382

Guest
AKTUALIZACJA :D
Dzień 31 życia starszych nadal na wegu


Wszystko w końcu ładnie ruszyło, weg miał trwać 30 dni, ale ze względu na NLxS który po cięciu sie bardzo zestresował i mulił bardzo długo musze przedłużyć go o jakiś tydzień. Reszta dziewczyn bardzo ładnie sie rozwija, najbadziej jestem dumny z jednej LB która jest najmocniej rozkrzaczona, wszystkie odrosty podobnej długści i juz nadawała by sie na przęłączenie, ale cóż, trzeba czekać za resztą. Nie spieszy mi sie aż tak bardzo, wole poczekać aż ładnie wszystkie zapełnią przestrzeń :p Automacik BB zaczął sobie już kwitnąć powoli, zobaczymy co za pałka wyjdzie w tej 1,5l donicy :D
Dziewczyny podlewane raz na 3 dni około 250 ml na głowe kranówki odstanej z hesi tnt komplex, dawka według producenta, BB dostała właśnie pierwsza dawke bloom complex, leciutko przypaliło jej końcówki, nie wiem czy lampa była za blisko, czy delikatnie za dużo nawozu, ale jakoś nie mam zamiaru sie tym przejmować.
Warunki w boxie w dzień 21-23 stopnie, przydało by sie ciut więcej, ale dziewczynom to raczej mocno nie przeszkadza, noc 16 stopni, wiglotność w dzień 60 % w nocy koło 70 %
Tak jak już wcześniej wspominałem myśle, że jeszcze dam im tydzień na ogarke i przełączam na flo ;]


Wszystkie razem



NLxS




LB ta mniej rozwinięta



LB lepiej rozwinięta




TD




BB automat




I latarnia, mocowanie troche prowizorka, ale waże, że hasa :p



Pozdrawiam wszystkich i dozobaczyska ! :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Fajnie jak kto wraca do zabawy po takiej przerwie.
 
U

Usunięty 11382

Guest
Fajnie jak kto wraca do zabawy po takiej przerwie.

Pewnego dnia wszedłem na forum, poobczajałem fotorelki i widząc takie piękne panienki u kolegów stwierdziłem, że sklepie coś i tak ruszyłem na nowo :D
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Prawidłowa decyzja.Po roślinach widać,że masz pojęcie.Więc tradycyjnie-bez problemów do końca.Pozdro.5.
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemanko, Aktualizacja dzień 38 życia / indukcja 3 dzień

Upek na szybko, dziewczyny mają sie bardzo dobrze, 3 dni temu przełączyłem je na flo, bo przestzeń ładnie zapełniona, warunki w boxie bez zmian, prawie wszystkim dziewczynom niczego nie trzeba, wyjątek Blueberry Auto, marudzi coś, wszystkie dostały jeden oprysk Cal-Mag od advenced nutries, lane na zmiane czysta woda i woda z hesi tnt complex. Wczoraj zrobiłem im fryzjera bo gęsto sie zrobiło :p

foty- dół lewo Tangerine Dream prawo Laughing Budda, góra lewo LB prawo Northen Lights x Somango





Kwitnące Blueberry auto




Do następnego ! ;]
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko, przed chwilą zobaczyłem na pojedyńczych liściach prawie wszystkich roślin małe podgryzienia na liściach, powiedzcie mi to Przędziorki czy jakieś inne ustrojstwo ? Na spodach liści niczego nie zauważyłem








Machnąć oprysk z Karate czy innego specyfiku ? Dobroczynka Kalifornijskiego spróbuje jakoś dzisiaj zamówić.
Poozdro
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Ta dziura na pierwszym zdjęciu wygląda na uszkodzenie mechaniczne - nie masz nic ostrego w boxie?
Możliwe, że końcówka drucika skaleczyła liść.
 
U

Usunięty 11382

Guest
Ta dziura na pierwszym zdjęciu wygląda na uszkodzenie mechaniczne - nie masz nic ostrego w boxie?
Możliwe, że końcówka drucika skaleczyła liść.

Bardzo możliwe, że mogło sie to przytrafić na pojedyńczym liściu, ale na każdej roślinie w boxie, to raczej odpada. Problem juz chyba zdiagnozowany, przejrzałem wszystkie rośliny w domu i znalazłem na wszystkich podobny problem, podejrzewam przędziorki, na daktylowcu który stoi na oknie widać nawet malutkie pajęczynki, także to raczej bedzie to. No nic, ogarne dzis albo jutro Karate i machne oprysk wszystkim roślinom w pomieszczeniu i boxie, blueberry kwitnącej nasmaruje liście zeby nie pryskać kwiatu.
Pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Wypie**** wszystkie rośliny z pokoju gdzie stoi box, a w samym boxie odpal bombke przeciw owadom, na vegu można ją bez problemu używać z roślinami. :p

edit: aaaa to już kwitnie, nie ogarnąłem :smokee: zaryzykowalnym i tak na tak wczesnym etapie flo

edit2: kwitnie automat, to kij w niego :D
 
U

Usunięty 11382

Guest
Wypie**** wszystkie rośliny z pokoju gdzie stoi box, a w samym boxie odpal bombke przeciw owadom, na vegu można ją bez problemu używać z roślinami. :p

edit: aaaa to już kwitnie, nie ogarnąłem :smokee: zaryzykowalnym i tak na tak wczesnym etapie flo

edit2: kwitnie automat, to kij w niego :D

Podjade jutro do castoramy czy innego obi i obadam czy mają tam takie bajery, karate i tak zakupie bo widziałem ze mają na stanie ;)
Automata postaram sie ładnie wysmarować omijając topa, szkoda mi go wyrzucać bo miałem nadzieje ze jakoś szybciej będę miał chociaż pione czegoś swojego na smaczek :p
Dzieki za rady, mam nadzieje ze czym prędzej się pozbędę tego kurestwa, pooozdrooo
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Na przędziory karate jest ch***wy - wracają po tygodniu. Jest chyba jakaś aktualna fotorelka gdzie gość ma podobny problem, musisz poszukać. Na tym etapie na luzie można jeszcze pryskać, mi się zdarzyło w 6 tyg flo zapodać oprysk na przędziora i było okey ;)
 
U

Usunięty 11382

Guest
Dzięki za odpowiedzi, jutro jade po preparaty i za jednym zamachem biorę dobroczynki, walka rozpoczęta :D
 
U

Usunięty 11382

Guest
Dzień 43/ 8 indukcja

Siemaneczko, dziewczyny dostały porządny oprysk z preparatu na przędziorki i dostały też do obrony małych wojowników - dobroczynki, nie widze żadnych dalszych efektów ich działalności wiec póki co uważam walke za wygraną :p
Warunki w boxie niezmienne, lampa wisi 60 cm od szczytów, ale musze ją podnosić lekko co pare dni, bo bardzo szybko skracają dystans.
Wszystkie są na podobnej wysokości, NLx S dogonił reszte dziewczyn. Narazie nie widać jeszcze żadnych włosków, zbierają sie powolutku do kwitnienia. Automacik przybiera na masie, myśle, że wyjdzie z niego całkiem ładny bobek. Podlewane w dalszym ciągu na zmiane kranówa i kranówa z TNT complex (oprócz automata, ten dostaje pełna dawke bloom complex + dostał dzisiaj 1/2 dawki phosphorus plus).
Rozwijają sie bardzo ładnie, nie mam im nic do zarzucenia.


Góra lewo i prawo LB, Dół lewo NLxS prawo TD






Pozdrooo
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół