nasiona marihuany

Ile potrzeba czasu do wytworzenia się nasion?

Wyszukiwarka Forumowa:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,502
Odznaki
10
Siema. Mam pytanie ile czasu trzeba trzymać rośliny po zapyleniu? Po jakim czasie wytworzone nasiona będą gotowe?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jakieś 6 tygodni, z resztą będzie widać dojrzałe pestki wystające z calyxów.
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Nasiona wytwarzają się mniej więcej tyle samo czasu ile by roślinie zajęło kwitnięcie bez zapylenia
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
4 tygodnie i dojrzeją, ale im dłużej je potrzmasz na krzaku, tym dłużej potem mogą leżeć.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
@up
Ja kiełkuję w wodzie, ale jak ktoś kiełkuje na wacie/chusteczkach etc. to rzeczywiście może być tak jak mówisz. Podobnie z resztą jak z nasionami które mają już swoje lata.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Do doświadczonych - po jakim czasie od "pędzelkowania" bedzie widać zapylone calyxy z tą typową, jasną kreseczką?

10 dni temu zapyliłem dziewczęta, ale nie widzę jeszcze formujących się nasion.

Jeżeli pyłek był niepłodny, zapyle dziewczyny innym, ale nie chcę żeby okazało się że za szybko zapyliłem drugim pyłkiem i potomstwo będzie z dwóch róznych ojców ;/
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
O pre-cruhing bardzo fajnie wypowiadał się i demonstrował jak to się robi Papajoint na YouTube ;) Polecam

---------- Post Zaktualizowany 10:03 ---------- Data pierwszego postu 10:00 ----------

@up
Ja kiełkuję w wodzie, ale jak ktoś kiełkuje na wacie/chusteczkach etc. to rzeczywiście może być tak jak mówisz. Podobnie z resztą jak z nasionami które mają już swoje lata.

To fakt w wodzie jest to chyba najlepsza metoda kiełkowania. Zawsze miałem problem na wacie skuteczność 50/50 a na wodzie 100 / 100
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Po 10 dniach jeszcze niekoniecznie musi byc widac. Scisnij delikatnie zapylane partie, jak sa nasiona, to powinny byc juz wyczuwalne przy macaniu. Mozesz tez ***ac pare calyxow i otworzyc, male zielone sionka powinny byc widoczne.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Kiedyś miałem zapyloną roślinę na out ( LowRyder#2), była długo przetrzymana (ok.110 dni), przy zbiorach stwierdziłem, że część nasion wykiełkowała mi na roślinie :oczy:
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Do doświadczonych - po jakim czasie od "pędzelkowania" bedzie widać zapylone calyxy z tą typową, jasną kreseczką?

10 dni temu zapyliłem dziewczęta, ale nie widzę jeszcze formujących się nasion.

Jeżeli pyłek był niepłodny, zapyle dziewczyny innym, ale nie chcę żeby okazało się że za szybko zapyliłem drugim pyłkiem i potomstwo będzie z dwóch róznych ojców ;/

Buzz ja nie szukajac zbytnio spostrzeglem je po 18 dniach. Odsylam do fr
https://www.forum.haszysz.com/showt...Destro99-TROPICANA-COOKIES-F4-OS-Zacier/page7
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół