nasiona marihuany

[4x HPS 400w][4,3m2]Strong Berry Feminizowane (AKS) x24

Wyszukiwarka Forumowa:

niktwazny1

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2019
Postów
33
Buchów
0
Witam wszystkich serdecznie w mojej pierwszej fotorelacji na forum!!!



Z góry przepraszam czasem za składnie oraz brak błędy ortograficzne których staram się nie robić.


Nasiona:
Strong Berry Feminizowane (AKS) x24

Sprzęt:

Odbłyśnik: Adjust-a-Wings Enforcer Medium. x4
Układ zapłonowy: PRO -V-T GIB 400 W x4
Lampa / żarówka: SunMaster 400 W HPS DUAL
[h=1]Filtr węglowy: Filtr węglowy CAN In-Line 600 m³/h Ø 125 mm - kanałowo/liniowy
Wentylator:
Promieniowy wentylator 2-biegowy Max Fan Pro Series Ø150 470 / 600 m³/h
(wyciągający)
[/h]Wtłaczający nie pamiętam nazwy lecz wtłacza 400m3/h

Doniczki:
x20 18l
x4 11l

oraz x2 wentrylator mieszający nieznanej marki lecz dobry.

Nawozy:
Canna rizhotonic
Canna Tera Vega
Canna Cannazym
Canna Terro flo
Canna Bost
Canna Pk13/14
oraz regulator PH z plargonu.


Ziemia:
Canna Terra Profesional

Cel: osiągnąć 1.5kg suszu. Wiem że jest to możliwe gdyż w tym pomieszczeniu ostatnim razem wyciągnąłem z automatów 980g z 21 kwiatow w 11 litrowych donicach.


Na razie chodzą tylko 3 lampy do 14 dnia chodziły tylko 2. 4 dołożę na początku FLO
18 dzień veg warunki pogodowe to w dzień 27-30* noc 17-20* wilgotność dzień 45-50% - noc 60-70%

Na razie roślinki podlewane samą wodą + 3 podlania na zmiane z canna rizhotonic następne podlanie dostaną 1/3 dawki canna tera vega

Proszę o wyrozumiałość gdyż jest to moja pierwsza fotorelacja.


































[h=1][/h]






---------- Post Zaktualizowany 21:16 ---------- Data pierwszego postu 21:15 ----------

I jeszcze zapomniałem dodać proszę o edycję przez moderatora i administratora powierzchnia uprawy to 4.3m2

---------- Post Zaktualizowany 22:13 ---------- Data pierwszego postu 21:16 ----------

+ planuje vega trzymać ok. 40 dni może 35 zobaczymy
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ladny projekt sie zapowiada, jakis trening planujesz?
 

niktwazny1

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2019
Postów
33
Buchów
0
Ladny projekt sie zapowiada, jakis trening planujesz?

Te co są 4 w 11l donicach zostawiam tylko 4 boczne gałęzie i szczyt.

A reszta idzie różnie kilka pójdzie FIM kilka TOPING reszte puszcze wolno z tym że oczywiście doły dobrze podetnę bo tak szczerze nie mogę się zdecydować na jeden konkretny trening. LST nie robię w ogóle

---------- Post Zaktualizowany 22:31 ---------- Data pierwszego postu 22:26 ----------

Szukam odpowiedniego treningu dla siebie przez cały czas. Jak na razie topping daje mi najlepsze rezultaty. Za 3/4 dni będę je trenować.
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Gruuuby projekt!!!
Miałem pytać o powierzchnię ale widzę że wszystkie informacje są ;)
 

niktwazny1

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2019
Postów
33
Buchów
0
Gruuuby projekt!!!
Miałem pytać o powierzchnię ale widzę że wszystkie informacje są ;)

skromny tylko na własne potrzeby :D by było trochę RSO i jaranka swojego :D

---------- Post Zaktualizowany 22-12-2019 01:32 ---------- Data pierwszego postu 21-12-2019 23:19 ----------

Dorzucam do tego postu moją obecną końcówkę FLO Amnesia AK FEM od AKS maksymalnie 14 dni do końca. robione na hps 600w x2 mogę polecić każdemu tą odmianę kto jest fanatykiem amnesi. Skrócony czas kwietnienia i bomba bardzo dobra jak po prawdziwej amnesi. A topy tak ciężkie że na 10 roślin w 25l donicach Musiałem wpie****ić 60 bambusowych tyczek masakra mam taki problem gałęzie choć mocne w ogóle nie trzymają ciężaru :D


















 

niktwazny1

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2019
Postów
33
Buchów
0
Szybki UP
21 dzień weg. Dzisiaj podlanie pierwszy raz canna tera vega 20mil następne podlanie sama woda albo z rizhotonicem zobaczę jeszczę.
Roślin zapie****ają jak po***ane mają dużo energii i wigoru. Dzisiaj tylko jedno słabę zdjęcie gdyż nie miałem czasu za parę dni postaram się zrobic się więcej zdjęć i bez efektu HPS'a pozdro i do następnego. Kwiaty bardzo dobrze rokują są mega silne.


---------- Post Zaktualizowany 19:19 ---------- Data pierwszego postu 19:18 ----------

+2 dostały FIM i 2 TOPING i to na tyle z treningami. W 30 dniu podetnę dobrze doły albo trochę później i gdzieś myślę w 36/37 dniu max 40 zmieniam na 12/12

---------- Post Zaktualizowany 19:25 ---------- Data pierwszego postu 19:19 ----------

Ps. coś mała aktywność :D może ten UP nie powala ale jeżeli ktoś ma pytania lub spostrzeżenia to chętnie przyjmę i również odpowiem. Pozdor
 

zielonylas

Well-known member
Rejestracja
Cze 21, 2009
Postów
70
Buchów
0
co to znaczy AKS? już była mowa kiedyś na forum aby nie pisać odmian i seedbanków skrutami
 

niktwazny1

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2019
Postów
33
Buchów
0
Dzisiaj przełączyłem na 12/12 rośliny podrosły mają po ok 70cm nie długo wrzucę jakieś fotki jak na razie wszystko idzie książkowo cała powierzchnia będzie wypełniona.
Że bez zdjęć to podkręcam wam nutke kozak historia.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
No i jak tam te twoje kozackie geny od AKS?
Po miesiącu od przełączenia pały tak grube jak na tych zdjęciach z początku fotorelacji, których już nie ma? xd
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Kolega nie logował się od 08.01... poczekamy, zobaczymy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół