nasiona marihuany

[CMH630W, 4200k][1,44m2]3x Critical Cheese, 2x Jack Herer, 2xGorilla Blue, 1x Chem Dog, 1xCritical

Wyszukiwarka Forumowa:

FarmerSAM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 2, 2014
Postów
794
Buchów
825
Postaw coś na tą folie grzewcza albo ułóż ją na ścianie boksa.
W ogrzewaniu w domu nigdy nie daje jej się tam gdzie beda stać meble, wanna itp a u Ciebie większość powierzchni zajmują doniczki
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Karta szczęścia powoli chyba odwraca się na moją korzyść :D
Nie widać żeby coś zjadało sadzonki, tempo wzrostu bardzo fajne (minęło niespełna 5 dni od ostatnich zdjęć), mimo że lampa zawieszona była na wysokości troche ponad metra zero oznak wyciągania się i starszych i młodszych sadzonek, zdziwiony troche jestem bo celowo dałem lampe dość wysoko żeby sprawdzić gdzie zaczną szukać swiatła moc na 80% a tu piętro na piętrze.
Dzisiaj obniżyłem lampe na ok 60 cm.
Postaram się zrobić jeszcze jednego boxa na szybko, CFL-ke 250W i te moje ledy po 40W dla tych 3 starszych sztuk, jeśli czas pozwoli, jeśli nie dam rady to niestety wylecą do kosza bo na bank się nie zmieszczą jak te małe zaczną kwitnąć, a szkoda będzie...
Robienie zdjęć bajka, swiatło jak w letni słoneczny dzień.
Oby tak dalej.

Następny UP za jakieś 10-14 dni ;)
Jeśli troche pokombinować to to CMH to już gotowe cooltube ;)







 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Po przemyśleniu sprawy jednak nie robie drugiego grow boxa dla tych trzech większych sztuk, poprostu mi sie nie chce...
Zanim jednak wylecą do kosza bo miejsca braknie postanowiłem troche na nich poeksperymentować z fimmingiem i defoliacją :spalony:

OK, w każdej z sadzonek zastosowałem fimming i defoliacje w róznym stopniu.
Na jednym z krzaczków przyciąłem wszystkie odrosty na fimm i delikatna defoliacja, na drugim mniejszy fimm i większa defoliacja, a na trzecim coś pomiędzy pierwszym i drugim ;)
Ciekawy jestem czy się dzwigną i jak będzie to wyglądać :smoking-smiley-face

Defoliacja z tego co wyczytałem to chyba najbardziej kontrowersyjny trening,
skoro już mogę sobie pozwolić na taką zabawe to zapraszam do oglądania.

Tak to wyglądało przed:




A tak po...













 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jesli wiesz kiedy przeprowadzac defoliacje to jest to bardzo dobry trening. Tez czytalem o tym wczoraj, i w sumie wychodzi na to ze stosuje to juz od pierwszego grow ;)
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
To tak jakby małemu dziecku u***ać rączki :sou:
Oby się wszystko udało powodzenia ;)
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Hehe upier...lasz takiemu rączki i wyrastac trzecia z szóstym palcem ;)
WITAM W CZARNOBYLU :lol3:



Edit:
Z całym szacunkiem i powagą dla Czarnobyla, zbyt wiele tragedii ludzkich tam się wydarzyło.
Mam nadzieje, ze nikogo nie uraziłem.
 
Ostatnia edycja:

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
To nie głupie co robisz, jak je sukcesywnie bedziesz trzymać w ryzach i nie dasz in za szybko rosnąc to reszta zdąży je dogonić i bedziesz miał +3 do zbioru :)
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam, Niedzielne nudy więc może szybka aktualizacja...

Starsze 3 sztuki mają +/- 26-28 dni wyszły w święta, młodsze +/- 2dni wyszły w nowy rok więc mają 17-18 dni.

Starsze 2 sztuki Gorilla Blue i 1 sztuka Bruce Baner dzwigły się w moment po defoliacji i cięciu, 3 dni temu znowu je ogołociłem z dużych liści a te dalej zagęszczają się w oczach. Twarde skurczybyki, byłem pewien, że ten najbardziej ogołocony padnie (nawet troche na to liczyłem) a tu guzik... Teraz to żal je wyrzucać.
Fimming na nich wyszedł tak troche 50/50 tzn FIM na stożku wzrostu widać, że się dzieli, natomiast FIM na odrostach zależy który (być może odrosty były za młode, ale jak już wspomniałem to krzaczki testowe dla pozostałych 9 sztuk)

Reszta dzisiaj miała wstępne LST, 2-3 sztuki miały troche za małe odrosty, ale może to je zmobilizuje, jedna sztuka jeszcze poczeka kilka dni. Oczywiście przeszkadzające liście zostały wycięte, reszta dużych lisci wyleci jak troche odrosty się dzwigną. Jeden odrost niestety ***ałem przez nieuwage, trudno...


Tak to wyglądało przed LST...





A tak po wstępnym LST, będziem formować kaształt na bierząco ;)





Edit: Jeszcze jedno ciekawe spostrzeżenie co do stymulatora korzeni WOMA, nie dość że ładnie czekoladowo pachnie to korzenie wyłażą kazdym możliwym otworem w dnie donicy i troche na bokach. Za***iscie to musi wyglądać w ziemi w 20L donicach gdy krzaczki jeszcze malutkie.
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam
Dzisiaj poprawka LST i ciągła defoliacja.
Starsze są za***iscie gęste i masa odrostów które dobrze rokują.
W młodych troche przesadziłem z LST , dwa naszczescie nie duże odrosty ***ane i kilka naderwanych z czego 2 trzymają sie na "włosku" przy automatach bym sie zapłakał a tutaj najwyzej przedluze troszke weg.
Z racji, że mija 3 tydzień u młodszych roślin wczoraj dostały ostatni raz stymulator korzeni, jak wszystko sie dzwignie zrobie jeszcze FIM na mlodszych i powoli bede sie szykować do kwirnienia.

Od ziarna wyleciało naprawde duuuużo lisci (z dwie duże zrywki) a one ciągle pięknie cisną do przodu i odrosty rosną w oczach.
Jednak wycinanie nawet mlodych lisci nie takie im straszne, nie wspominając o sporych peknięciach i naderwaniach odrostów przy głownej lodydze.

Produkcja auksyn idzie na 100% :D

Przed i po
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Ile czasu Ci to zajęło? :)
Mi to by się nie chciało z tym tak bawić :]
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
W sumie z 30-40 min, nie szczypałem się specjalnie z nimi, stąd pare błedów...
Ciekawy jestem czy te bardzo ponadrywane tez sie wyleczą czy uschną.
Jestem pod sporym wrazeniem mozliwosci samoregeneracji tych badyli a przy pierwszym grow tak sie namęczyłem z układaniem lisci zeby odłaniac odrosty... :jprd:
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Czemu tak ostro je ciachasz? Masz tam od cholery miejsca, światło wszędzie dociera, odrosty nie walczą o światło. Luknij tu: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?102931-HPS150-0-3m2-%E2%80%93-Mini-Hempy-SOG-%E2%80%93-Sour-Dog



Mały teścik ale daje jakieś pojęcie.

Zalezy mi na dużej ilości stozkow wzrostu ktore nie bedą sie zamulac w nizszych partiach rośliny. Te 3 starsze sztuki prawdopodobnie wylecą (traktuje je jako pretestery), braknie mi miejsca a chciałem te 9 mlodych po szerokosci rozciągać.
Jeśli o mnie chodzi to jestem póki co czystym teoretykiem (drugi grow).
Kurde, że ja wcześniej nie znalazłem twojego grow z linku.

Generalnie z myslą o nastepnych grow chce spróbować wszystkiego po trochu, ten grow LST i defoliacja, nastepne moze SCROG i coś jeszcze, kolejne znowu coś innego itd. az wyrobie sobie moj ulubiony sposób na zasadzie prob i błedow. Lubie kombinować i nic na to nie poradze ;)
Jak spojrzysz na moje pierwsze grow to nawet kompresor był podpinany do doniczek po problemie z ph i flushu zeby nie byly przelane hehe .
Kombinator i tyle ( byle nie przekombinowac ;) )
 
Ostatnia edycja:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Dużą ilość nowych stożków wzrostu bez problemu uzyskasz przez stare dobre LST. Nagniesz odrost, złapie on światło i jego boki ładnie pójdą w górę.
Zbastuj z tymi cięciami bo to zbędne stresy dla dziewcząt... Serio miejsca tam masz sporo więc ciśnienia nie ma na takie operacje. Sam pisałeś że 200cm masz w górę a jak popatrzy się na Twoje krzaki to wszystko przytulone do donic jest.... zupełnie niepotrzebnie.

Jak spojrzysz na moje pierwsze grow to nawet kompresor był podpinany do doniczek
Widziałem ten Twój grow... wyszedł za***iście ale na pewno nie przez kompresor :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół