nasiona marihuany

[CMH630W, 4200k][1,44m2]3x Critical Cheese, 2x Jack Herer, 2xGorilla Blue, 1x Chem Dog, 1xCritical

Wyszukiwarka Forumowa:

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Mówiłem gol doły. :***: Najważniejsze, to wyciągać wnioski i nie powielać błędów w przyszłości.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Co to za Jacki i Chemdog co dochodzą w 51 dni? :oczy:
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Co to za Jacki i Chemdog co dochodzą w 51 dni? :oczy:

[MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] mi też coś nie pasuje, że tak szybko, ale sprawdzałem kilka razy trichomy większość mętna, albo ta lampa daje za dużo UV-B (?) albo sam już nie wiem... albo po prostu odyebałem falstart ale nie sądze.
Oba krzaki z Oriona.

Okaże się w paleniu.


PS nie poznałem Cię po nowym awatarku :D
 
Ostatnia edycja:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Siema !

Wstępnie wszystko wysuszone dochodzi sobie w słoikach i wagi raczej już nie zmieni :)

Ostatecznie wyszło:

Jack Herer - 84
Chemdog - 54
Critical - 45
Critical Cheese- 168
Gorilla Blue - 108

Łącznie 459g

To czego nie miałem cierpliwości trymować to ok 5-10 gram i jak wcześniej już pisałem dwa krzaki wyraźnie zaniżyły mi średnią (jedna Gorilla i jeden Ser).

I z niespodzianek w jednej z Gorilli znalazłem póki co 2 pestki :scratch: czyli coś delikatnie zahermiło :confused:
...ale (!!!) Gorilla Blue wyszła najlepiej jeśli chodzi o moc, zapach i smak (rozwala łeb dosłownie).

Chemdog i Jack Herer słabo ale odczekam jeszcze z ostatecznym werdyktem ;)


Ehh... co do rewegetacji krzaków akcja póki co przerwana do odwołania ze wskazaniem raczej na THE END z powodów techniczno-sąsiedzkich, nie mniej jednak proszę Moderacje i Adminów o nie przenoszenie jeszcze wątku do "zakończonych"

Tymczasem już :420: :weed:



 

GruMlody

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2018
Postów
912
Buchów
538
Odznaki
1
Wrzuciłem do wody wszystko co dostałem, wybiore tylko te z największym wigorem.
Nie bede marudzić i narzekać, że dostałem takie a nie inne, że wina sklepu itp. poprostu miałem pecha i tyle, typem sępa też nie jestem bo przecierz je dostałem.
Z grzeczności zapytam czy jest mozliwość reklamacji ale upierać się nie będe.
Dobra nauczka żeby wysiać zawszę więcej i wtedy zrobić selekcje.

[MENTION=93073]J0Di[/MENTION] Minimum 6 musi być, inaczej nie ma sensu grzać 630W.

Do następnego :tiphat:

Tak czytam sobie o Twoich problemach i powiem Ci że kiedyś też je miałem. Najpierw kilech, później waciki a dopiero później gleba- taki był u mnie schemat ale nie zawsze to wychodziło. Na przyszłość polecam Ci easy plug- taca do wysiewu. U mnie od kiedy to stosuję 100% nawet na starszych nasionach. Aczkolwiek nie wykluczone że miałeś lipne te pestki. Dobrze że dobrze się skończyło;) pozdrawiam
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Widzisz trzymasz poziooom :) Jest klasa temacik w sloikach na bank :) Szkoda tylko ze pod gorke masz z wscipskimi ryjami co wesza przy laboratorium:/
Tez polecam gotowe plugi przy kielkowaniu. Mam z nimi okolo 90% skutecznosci.
Powiedz jak oceniasz herculesy :)
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Dzięki [MENTION=89166]GruMlody[/MENTION], wypróbuje te easy plug bo faktycznie ma to dobrą opinie.

...typem sępa też nie jestem bo przecierz je dostałem.
Przecież przez 2xRZ napisałem i nie da się tego już zedytować :jprd:


Dzięki [MENTION=85096]OG Gucilla[/MENTION], wystarczyło pokręcić sie trochę gdzieś gdzie człowiek wcześniej się nie kręcił i już bariera ciekawości sięga zenitu ;) No niestety są ludzie, którzy nie mają własnego życia, hobby itp. i żyją życiem innych...

Co do tych Herculesów to podzielam Twoje zdanie


O wypadajaca ziemie sie nie martw. Nasze mixy maja dosc wluknistych czesci by temu zapobiegac. Bardziej bedzie Cie irytowac podlewanie bo woda lubi leciec bokami.

Wystarczy że woda znajdzie sobie ścieżkę i mamy donice z wodotryskami ;] Po pewnym czasie po prostu przestałem zwracać na to uwagę, to co wylało się na podstawkę zostawiałem aby wchłaniało się kapilarnie spodem doniczki, ale jeśli będę robić nowy wysiew to tym razem wyłożę boki fizeliną, bo syf po przelewającej się wodzie wyglądał czasami mało estetycznie...
Boki faktycznie czasami trochę za bardzo podsychają, ale podobno wg producenta tak ma być :scratch:

Wewnętrzne stożki kierują korzenie bezpośrednio na zewnątrz, do otwartych stożków, gdzie, ponieważ gęstość powietrza w glebie jest zbyt duża, korzenie odwadniają się i przestają się wydłużać.

W odpowiedzi na to roślina wysyła informację wywołującą rozrost korzeni na boki, aby zrekompensować straty, co prowadzi do zagęszczenia systemu korzeniowego skutkiem potęgowego zwiększania masy korzeniowej.

Jakiś sens w tym jest ;)


Cholera nie wiem czy bawić się w tą rewegetacje czy siać od nowa :confused:

Mam jeszcze 4 nasionka Skywalker Ghost x Triangle Kush od f2seeds i 4 Bubble Kush od RQS i kusi mnie ten Skywalker.
Pomijając wścibskich i nową miejscówkę chciałbym zrobić jeszcze jeden grow w tym roku i tym razem che uniknąć kosztów dogrzewania... dwa grow bym zrobił za tyle kWh
 
Ostatnia edycja:

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Leć z pestek od nowa Kapelusznik z chęcią przyjdę i zasiądę na widowni ;)
Teraz wiesz co robić z tymi odrostami :) wyj***ć do kosza: D

Pozdrawiam i życzę Zdrowych Świąt :)
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Aaaa czort z re wegetacją...

Proszę o przeniesienie do zakończonych.
Odświeżę trochę ziemię i będę się szykować do nowego grow :)

Traktuję tą uprawę jako testową myśle, że spokojnie mogłem wyrwać +600g,ale...
kilka wniosków do wyciągnięcia kilka poprawek i zróbmy to jeszcze raz :craz:

Tym razem jednak bez żadnych wynalazków typu "defoliacje", "zostawiam doły", "re wegetacja" itp. bo jak słusznie zwróciło uwagę wiele osób zostawienie dołów to jednak był słaby pomysł a nadmierna defoliacja na początku spowodowała chyba niepotrzebne wyciągnięcie się łodyg, ale tak to bywa jak się człowiek za dużo internetów naczyta ;)


Co do nawozów Woma jeszcze raz dziękuje [MENTION=57358]flora-fauna[/MENTION] za możliwość przetestowania.
Jak dla mnie bomba, roślinki do końca zielone i zdrowe a sposób użycia banalny, wg mnie ciut za dużo azotu, ale bez problemu można to ogarnąć. Faktycznie bardzo wydajne, spokojnie starczy jeszcze na kilka grow.

Z upgrade-ów na kolejne grow to napewno poprawie troszkę wentylacje i obowiązkowo neutralizacja zapachu, jednak "labo" delikatnie zaczeło puszczać zapach pod koniec także wejdzie jakiś filtr typu DIY.

I chyba to tyle w tej fotorelacji.

Dziękuję wszystkim odwiedzającym :headbanger:

Edit. Myśleliście może nad wprowadzeniem również wideorelacji ?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół