nasiona marihuany

[CMH630W, 4200k][1,44m2]3x Critical Cheese, 2x Jack Herer, 2xGorilla Blue, 1x Chem Dog, 1xCritical

Wyszukiwarka Forumowa:

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Witam,

dzisiaj starsze sztuki wyleciały z boxa, jakbym nie kombinował było by za ciasno i nie wygodnie.
Żal mi ich jak cholera, ale trudno... z drugiej strony luźne 9 szt. może dać większy plon niż 13 szt. powciskanych w siebie (zresztą od początku plan był na 9 szt i basta)

Tak to wyglądało po tych wszystkich cięciach, piękne sztuki mogły z nich być...: (sorry za brudne pazury, ziemia ;) )











No a pozostałe 9 sztuk będzie jeszcze mieć jedną poprawke z LST, jakieś drobne przycinki i myśle, że za jakieś 10-14 dni będe przełączać światło.
Jedna sztuka (zapomniałem spojrzeć która) ciekawie się mutuje, na dwóch odgałęzieniach wali po trzy odrosty na kazde piętro :D :D :D
Ciekawe czy cała zacznie się tak mutować ?




 
P

pozytyw

Guest
sub-scribe , przyjalbym tego ucietego :) ciagle weg... idzie dobrze, trening mocnawy ..
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
10-14 dni wega więcej to może być strzał w stopę. Nie czekał bym dłużej niż 5 max 7 dni.
 

Wooden Man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2012
Postów
1,018
Buchów
5
Odznaki
2
Spoko coraz więcej na cmh będę zaglądał
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Spoko coraz więcej na cmh będę zaglądał

Jeśli chodzi o weg to jestem bardzo zadowolony z tego CMH mimo dręczenia ich idą ładnie. Zobaczymy jak ta chłodnawa barwa poradzi sobie na flo.

---------- Post Zaktualizowany 23:08 ---------- Data pierwszego postu 23:05 ----------

10-14 dni wega więcej to może być strzał w stopę. Nie czekał bym dłużej niż 5 max 7 dni.

Posłucham Cie, zaraz po weekendzie przełączam.
Nie chciałbym wiekszych jak 150 cm razem z donicami.

Kilka dni dalem im spokoju nic nie wycinałem nic nie poprawiałem.
Patrze na siatke z odcietym lisciami i nie mam pojecia jak one by sie miały zmiescic spowrotem na krzakach hehe a w boxie coraz gęsciej.
Jedna w prawym dolnym rogu coś słabo się krzaczy, najmniejsza od początku.


Miałem robic im FIM (FIMowałem tylko te testowe) ale nie wiem czy to dobry pomysł na przełączeniu ? Jakie macie zdanie ??

 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Duzo zalezy od genów, mialem wega 26-29 dni i v3 wystrzelil ze juz ma spokojnie z 1.50m gdzie reszta krzakow trzyma sie w przedziale do 80 cm
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Podpowiedzcie jedną sprawe, niby proste ale troche niepewny jestem.
W ulotce jest napisane ze Booster nalezy dawkować od 5 tygodnia kwitnienia tak jak w tabelce, ale w tabelce jest rowniez ze kwitnienie liczone jest od 2 tygodnia co wiadomo ze jest nieprawdą.
Teraz wiec powinienem dawac w piątym tygodniu zycia czy piątym tygodniu kwitnienia.
Root Stimulator np. dawalem przez pierwsze 3tyg.
Jak to zrobić? Ja bym leciał wg tabeli z tygodniami życia a nie od kiedy jest kwiatostan.

 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Boostery czyli jakieś cukry enzymy i inne pierdoły, dajesz jak kwiaty już puchną. Nie sugeruj sie tabelka wzgledem tygodnia zycia rosliny. Ktos moze robi 50 dni wega i co? Pod koniec wega juz laduje boosta i pk? :D
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Wiekszosc tabelek pokazuje tydzien-dwa wega, bo to takie uproszczenie. Na wegu nawozisz tak samo, powiedzmy. Na flo (kwitostan :)) mozesz sie sugerowac tabelka. Wez tez pod uwage, ze jeden strain bedzie kwitl 60 dni, drugi 100. Jeden bedzie glodomorem, drugiemu wystarczy czysta woda. Boosta byl lal jak juz zawiaza ladnie kwiaty, przestana rosnac w gore i zacznie sie puchniecie topow. Niewazne czy to bedzie 4 czy 8 tydzien, wazne, zeby reagowac na zapotrzebowanie konkretnej rosliny.

Root stimulator moglbys spokojnie podawac przez caly weg i poczatek flo, bo w tym terminie rozrasta sie korzen.
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
I to lubie, konkretne odpowiedzi.
Dzięki chlopaki za rozwianie wątpliwości, jakąś pomroczność mialem ciemną czy jasną przeca to Booster a nie nawoz na flo :pl:

---------- Post Zaktualizowany 20:29 ---------- Data pierwszego postu 14:58 ----------

Dorzuciłem wentylator mieszający, była okazja zrobić fotki dziewczyn solo.
Przy okazji przełączyłem światło na 12/12.

Więc mamy DZIEŃ 30-33


CRITICAL





JACKI HERERY (jeden delikatnie się ociąga)







CHEMDOG (też delikatnie się ociąga)






GORYLICE BLUE







I CRITICALE CHEESE

 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Dzień 36-39

4 dzień indukcji.

Poza szybkim wzrostem narazie nic niepokojącego ani oczekiwanego nie widać.










 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
No różnica widoczna gołym okiem, oby boxa nie przerosły :D
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
Podpowiedzcie jedną sprawe, niby proste ale troche niepewny jestem.
W ulotce jest napisane ze Booster nalezy dawkować od 5 tygodnia kwitnienia tak jak w tabelce, ale w tabelce jest rowniez ze kwitnienie liczone jest od 2 tygodnia co wiadomo ze jest nieprawdą.
Teraz wiec powinienem dawac w piątym tygodniu zycia czy piątym tygodniu kwitnienia.
Root Stimulator np. dawalem przez pierwsze 3tyg.
Jak to zrobić? Ja bym leciał wg tabeli z tygodniami życia a nie od kiedy jest kwiatostan.


Właśnie zaczałem używać Womy, ile g sypieś basic na 1 litr wody?
 

ZKapelusznik

TylkoWariaci są coś warci
Rejestracja
Wrz 6, 2019
Postów
614
Buchów
2,383
Odznaki
3
Właśnie zaczałem używać Womy, ile g sypieś basic na 1 litr wody?

Na 20l wychodziło mi to tak:
-sama woda u mnie ma 0,4mS
-woda + root simulator (1ml/l) ma u mnie ok 0,7-0,8 mS
-woda+root simulator+ basic wg tabeli aby uzyskać 1,4mS (wg miernika) sypałem solidną jedną miarke na 20l
-woda+ basic aby uzyskac 1,4mS sypałem 1i 3/4 miarki na 20l.
Tak to mniej wiecej wygladalo u mnie organoleptycznie, dosc mocno skoncentrowany ten proszek na początku, myślałem ze pomyliłem jednostki mS z uS.
Jedziesz na oko bez miernika?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół