nasiona marihuany

[AF][HPS 600] [Northern Light] [Honey Peach Auto CBD 1x] [white widow] [viking locke] [1,44][16x]

Wyszukiwarka Forumowa:

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
:yeahh: Ave
Jeszcze raz ostatni lece z automatami potrzebuje szybciej a jest szybciej jeśli wszystko pójdzie sprawnie.
Docelowo wsadzam 16 najmocniejszych w 11 litrów w growmixie i nic poza tym . A póki co sa pod mh 400.
Nawoził będę głownie hesi i troche swojego DNA czyli porządna chara do wiadra hahaha ale to się może jeszcze zmienić.
Odmiany Northern Light RQS
Honey Peach Sweet Seeds (to dla mnie;) )
White Widow Dinafem
Viking Locke
Boks 120x120x200
Trening żaden, na automatach nie robię nigdy no chyba że bedzie trzeba łamać.
Ogólnie wszystko bez większej hodowlanej homeopatii
:pop:
DZIEŃ 1


Pozdro bracia i siostry :headbanger:
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Witam ludzie<coolpalacz>
14 DNI
Do dnia dzisiejszego były jednak pod 400 mh, teraz świeci 600 hps super bloom.
Dzisiaj przesadzone,podlane 20ml/15L wody root complexem i dwie krople super vit.
W 11 litrów jest 13 Northern Light, 2 white widow, 1 cbd honey peach.
W 7 litrów 2 Northern i 1 White Widow.
Jesli chodzi o temperature to będę sie starał nie przekraczac 30 stopni.
Wilgotność nie wiem nie mam higrometra, ale mysle że bedzie ok.

 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Przy typ hps super bloom rośliny lubią się wyciągać- przynajmniej u mnie przy 250W tak było, dlatego ja bym go stosował od jakoś drugiej połowy kwitnięcia, a wcześniej na zwykłym hps<lol>
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Masz racje bo w ost fr z lsd tak było tez na tej żarówce tylko 400 i musiałem łamać ale koniec końców nie wyszło tak zle.
Nie mam innej nawet a nie będę kupował :joker:
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Witajcie
Średnio tym razem z tymi auto, po przesadzeniu nie mogły ruszyć, zakwitły po dniu, wody nie piły, narobiłem dziur w doniczkach myślałem że mnie hu trafi...
Po trzech dniach coś ruszyło nie wiem czy to dzięki temu.
Podlewam woda z super vit i power zyme.
Ogólnie pestki kiepskie nie polecam.
Dzień 24




Trzy poszły w kosz jeden northern z 11 doniczki dwa z 7 doniczki małe zbite gówno, i 2 jeszcze czuje poleci ale zrobie miejsce na propagator a potem na weg o ile się ukorzeni.
Tymczasem narazicho<peace>
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Siema
A tutaj 30 dni.
Nie jestem zadowolony ani trochę. Jeden taki drugi taki ,patyczaki .
Dziś podlane wodą a wcześniej power zyme i super vit.
Temperatura i Rh w dzień

To są dwa hu wie co , kilka włosków jeden pokazał drugi jeden włosek heh.
Chce z nich zrobić pestki i tu moje pytanie jeśli ktoś mi może napisać proporcje tego azotanu i jak pryskać itp wiem że to gdzieś czytałem ale chce to mieć u siebie , z góry dzięki.


I reszta


Ten też ruszył jak na ku**a wyścigi kwitnie na całego, liście jakies inne, nie wiem czy ma 40 cm.

Z tym grow żegnam się z automatami i ze sklepem.
Pozdro
 
Z

z\G/esio

Guest
Dzięki za odzew w moim temacie. Ja na Twoim miejscu nie zwalałbym całej winy na nasiona, ani tym bardziej na seedshop, bo z tego co widzę to masz porządne nasiona. Być może na samym początku poświęcałeś im zbyt mało czasu albo coś przekombinowałeś... Ja przez pierwsze dwa tygodnie miałem możliwość, że kilka razy dziennie robiłem opryski wodą, ale za to zbyt mało podlewałem bezpośrednio do gleby. Jeden krzaczor u Ciebie ładnie wyróżnia się na tle reszty :) Powodzonka w dalszym grow!
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
z porownianiem do moich to napewno nie ma co narzekac :D
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Dzięki za odzew w moim temacie. Ja na Twoim miejscu nie zwalałbym całej winy na nasiona, ani tym bardziej na seedshop, bo z tego co widzę to masz porządne nasiona. Być może na samym początku poświęcałeś im zbyt mało czasu albo coś przekombinowałeś... Ja przez pierwsze dwa tygodnie miałem możliwość, że kilka razy dziennie robiłem opryski wodą, ale za to zbyt mało podlewałem bezpośrednio do gleby. Jeden krzaczor u Ciebie ładnie wyróżnia się na tle reszty :) Powodzonka w dalszym grow!

NIE.
Podejście mam normalne chce żeby było jak najlepiej, więc się staram a mam porównanie.
Dotarło do mnie w końcu że trzeba się postarać i robić dobre nasiona samemu nie wydawać hajs na shit. Obczaj moją fr z blue gelato , hermi a nie powinna bo prócz wczesnego przycięcia dolnych liści i odrostów nie dałem powodu. pozdr
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
37 dni:aa:
Ostatnie podlanie woda ,wcześniej bloom, super vit , power zyme , fosforus w małych dawkach.
Ta po lewej potraktowana azotanem ta po prawej będzie zapylana



50 cm gruba pała będzie , taka murzyńska

WW

Peach CBD

:uff:
 
Z

z\G/esio

Guest
Coraz lepiej to wygląda. Zrobiło się gęsto, jednak widać aż takiego ścisku nie masz w boksie, ale to dobrze. Przynajmniej masz dobrą cyrkulację powietrza ;) W ogóle spoko, że ogarniasz dwa namioty jednocześnie. Też zaczynam powoli o czymś takim myśleć.
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Siema
46 dzień
Ostatnie podlanie woda o ph 6.2 i troche callmaga , ph wypływu 6.5.
Coś tam może z tego będzie , nie równo rosną , kilka ścinam pod koniec miesiąca żeby miejsce zrobić na sadzonki.
Nie pachną prawie nic chyba że mocno poruszam.
Różnią sie od siebie za***iście .













Pozdro
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
50 dni i powoli zaczyna to wygladać.
Będą cięte na raty nie puchną równo niestety.
Ostatnie podlanie 2 korki fosfor ,korek power zyme, super vit i pół korka bloom.
Temperatura 30,31.




CBD HONEY PEACH cos jej tam nie pasi ,delikatna bardzo



A ta ledwwo włosy pokazała będzie duuża juz przysłania liscie tne co drugi dzień.

Narazicho, nast up przy planowanej kosie pod koniec miesiąca ,trzeba miejsce robić na sadzonki <joint>
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
PNIACZKI:def1: przymusowa posiadówa w domu to wrzuce coś z nudów

A te do tyłu ale tez maja potencjał na duze pniaczki:skr:

Wczoraj podlane fosforem,super vit i kilka dostały bloom a z pół korka. Jutro jakis boost poleci .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół