nasiona marihuany

[4x cxb3590 200w] [0,36m2] [autopot + Biotabs] 2x incredible bulk, bruce banner, amnesia lemon

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile będzie suchego ?

  • 100 gram

    Głosów: 1 11.1%
  • więcej niż 100 gram

    Głosów: 6 66.7%
  • mniej niż 100 gram

    Głosów: 2 22.2%

  • Łącznie głosujących
    9

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Będę obserwował, mam tylko nadzieję że nie przelanie bo wyskoczyło to po 2,5 dnia z odpalonym autopot, gdzie ze zbiornika ubyło na oko 12l przez ten czas więc sporo.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
To raczej nie to.. ale osobiście myślę, że przy autopotach można odpuścić ten keramzyt na wierzchu. Jak zakręcasz tanka to wtedy więcej ma szansę odparować tej wody. Szczególnie, że pod ledami uprawiasz. Też obecnie idę w tym kierunku.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Sprawdzam paluchem ziemię i podobnie wysycha a mam mniejsza wilgotność i pomglo mi to z plesnią na ziemi, inaczej bym musiał komputerowy went pod krzaki dać żeby na ziemię wial. Rośliny są tak gęste że monkey fan 16 w nie przebija się do ziemi. Jak zaczną puchnac to dam od dołu na kazdego chwasta po małym went 12v.

Na następną uprawę dam pompkę do wody, na razie potestuje jak najlepiej autopot odpalać, ale chyba 2 dni na 2 dni będzie git. Dziś po 2 dniach od zakręcenia ziemia jest lekko wilgotna ale nie czuć błota. Odpale na dwa dni i zobaczę jak to będzie po kolejnych 2 wyglądać.


Dodam jeszcze że po paru dniach od posypania kernazytem, na całej powierzchni pod nim wyszły korzenie. No i też wyczytałem na forum że najwięcej życia jest właśnie w tej wierzchniej warstwie.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
O co Ci chodzi z tym przelaniem? Mam autopoty i woda leci do nich non stop praktycznie bez przerwy. :scratch:
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
O nic, analizuje czemu takie coś się stało z liśćmi na wszystkich roślinach w jednym czasie. To są moje pierwsze rośliny i się dopiero uczę. Więc wziąłem na logikę, skoro pojawiło się to po najdłuższym odpaleniu autopotow to w tym upatrywalem winy.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Dobrze jest. Bez paniki :) od frontu zrób fotkę ale coś tam można podgolić chyba.
Ładnie rośnie, teraz gładko do końca hehe :) na flo coś jeszcze będziesz dawać?
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Dzień 56/35 Flo

[MENTION=75024]delavega[/MENTION] Sory ale nie widziałem twojego postu. Zacząłem relacje z innego konta prowadzę z innego... Nie wiem czy coś im będę dawać, nie myślałem nad tym, po pół tabsa może. Mam jeszcze zestaw atami terra all in 1 ale to chyba mineralne i plagron green sensation. Szczerze to mi się nie chce bawić w mieszanie tego wszystkiego,wyjmować żeby podlać na koniec sprzątać po wszystkim. Na głodne chyba nie wyglądają ale jeszcze im trochę zostało. Coś w oprysku może?


Wracając do tematu, dziewczyny rosną chyba zdrowo. Wyciąłem w ch*j starych liści u wszystkich roślin. Ostatnio przypadkiem ułamałem łeb z największej odnogi Bruca B. i ***any chyba się wk***ił i zamienił w Hulka bo następnego dnia był dobre 5cm wyższy na innych szczytach. I w miarę dogonił Bulki. Amnesia się uspokoiła już chyba na dobre. Ogólnie w miarę równo idzie. Autopot śmiga 3 dni do 1 czy 2 jak zapomne włączyć.

Doszła nowa wentylacja TD Silent 350/125 z regulatorem transformatorowym i powiem że robi robotę. Nic nie buczy, cichutko pracuje, na 1 biegu venta(280m3h albo 260 nie pamiętam) i 4 trafo(170v) praktycznie nic nie słychać, jak uchylę okno to zagłusza całkowicie a wieje lepiej niż ten Pro Fan na 2 biegu.



Bulk#1






Bulk#2










Bruce Banner


https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=26539&pid=1063363#top_display_media






Amnesia Lemon






Amnesia Lemon .......................................................................Bulk#2

Bruce Banner...........................................................................Bulk#1

 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Jaki masz patent podać da tabse, skruszyć i wymieszać z wodą ? Ogólnie to ile im podałeś przez cały grow
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Myślę żeby skruszyć i wsypać w dołek. Nie wiem do końca bo to moje pierwsze grow. Dostały po jednym tabsie na 8,5l donicy.
[MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION]

 
Rejestracja
Sty 26, 2020
Postów
21
Buchów
0
Spokojnie 2 tabsy mogles im zapodac, na flo cherbate sobie kup i co tydzien im serwuj 1-2 tyg przed koncem sama woda i malina!
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Witam wszystkich. Stała się tragedia albo nie stała. Mianowicie, zauważyłem spadek temp do temp 1 2 St wyższej niż w pokoju gdzoe normalnie było to 5-7 stopni więcej. Winowajcą okazał się potencjometr od lampy który musiał mi się przykrecić przy pracach na wentylacji i dziewczyny miały tylko 65w zamiast 150. Tylko nie wiem kiedy to bylo, czy teraz(sobota) jak nowy went instalowałem, czy 2 tyg temu jak wsadzalem box do szafy. Jak 3 dni temu to ch*j, raczej trochę cienia im nie zaszkodzi, pytanie czy jak 2 tyg świeciło słabiej to mocno się to na nich odbije?
 
Ostatnia edycja:

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Amnesia chyba zgłodniała, wszystkie liście zrobiły się blade. Dorzucać pół tabsa? Jeśli dorzucać to mieszać też orgatrex z bactrexem?


po prawej amnesia

a tu po lewej

W miarę widać że jest trochę jaśniejsza od innych roślin.
Wiem zdjęcia chu**we ale nie mam jak teraz jej wyjąć, w piątek dopiero dam radę się jej dokładnie przyjrzeć.


Zrobiłem jeszcze zdjęcie na szybko gdzie w miarę to widać.
 
Ostatnia edycja:

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Dostała pół tabsa, mix bac plus orgatrex plus trochę soli Epsom i acti Vera. Zobaczymy za kilka dni czy pomogło. W razie co w piątek mogę pojechać po jakieś suple. W sumie kwitną od 25 dni gdzieś nie licząc indukcji także ponad miesiąc jeszcze spokojnie został. Zdecydowałem się coś dorzucić do jadłospisu tak dla świętego spokoju. Co byście do dokarmiania przy biotabs polecili? Herbatki odpadają, nie mam jak napowietrzac. Myślę nad Biobizz ale chyba cały try pack mi nie potrzebny. Ewentualnie jakiś Bloombastic czy inny Booster?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jak nie masz możliwości napowietrzania, to Bio pk od biotabs.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół