nasiona marihuany

[4x cxb3590 200w] [0,36m2] [autopot + Biotabs] 2x incredible bulk, bruce banner, amnesia lemon

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile będzie suchego ?

  • 100 gram

    Głosów: 1 11.1%
  • więcej niż 100 gram

    Głosów: 6 66.7%
  • mniej niż 100 gram

    Głosów: 2 22.2%

  • Łącznie głosujących
    9

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Ściąłem sampla z Amnesi Lemon i powiem szczerze że jestem pod wrażeniem. Zmiotło aż miło tym bardziej że na codzień palę dosyc dobry haszyk.

Doszly mi fanty na następny grow. I w dodatku udało mi się ogarnąć pestki lokalnie. Dobrze skminilem mojego typa, szum wentylacji jednak zdradliwy :) Głównie jednak liczę na os [MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] ale jakieś zaplecze wolę mieć.





Uprzedzę pytanie dlaczego kupilem 2 razy starter pack zamiast kupić osobno.
Raz że nie mieli wszystkiego w jednym sklepie a dwa cena.

Osobno:
Bactrex 50g - 28e
Mycotrex 100g - 36e
Startrex 1500g - 21e
Orgatrex 1l - 16e
Biotabs 20szt. - 24e
Razem 125 euro

2x starter pack:
Bactrex 50g
Mycotrex 100g
Startrex 500g
Orgatrex 500ml
Biotabs 20szt
100 euro

Jedyna różnica w orgatrexie i startrexie. Orgatrexa i tak jest sporo więcej a startrex za 1500g to 20 euro tak że na jeden ch*j wychodzi.
Jeszcze boom boom spray muszę ogarnąć i chyba nic mi więcej nie trzeba.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Dzień 105/85 flo

Mały up.:def1:
Wiele się nie zmienia, fajny kolor łapią. Stestowalem wczoraj Bulka i dziś Bruca i oba podobne,dobrze klepią. Ale najmociejsza wydaje się Amnesia Lemon. A nie jest tak mocno oblana jak reszta.

Bulk#1



Amnesia Lemon



Bruce Banner..................................................................Bulk#1


Bulk#2


Bulk#2........................................................ Amnesia Lemon


Któryś Bulk


Od ponad 3 tygodni leci sama woda, tydzień jeszcze pożyją, jest sens robić flush? . Bruce może zostanie kilka dni wiecej, zobaczymy.
Jeśli chodzi o górne topy to są twarde, nie uginaja się pod palcami ale też nie ściskam mocno. Wydają się dobrze nabite aczkolwiek nie znam się. Dolne trochę luźniejsze. Ale żadna nie pachnie jakoś specjalnie.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Nie ma sensu robić flasza-to organika i jak sam piszesz 3 tyg woda to po co?
 

prosste

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2016
Postów
483
Buchów
1
Dokładnie, te 3 tyg. to flush. Ponadto już ładnie powyjadały z liści. Będzie smacznie, na bank.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Siemano. Na ostatnie dni żeby przetrwać ścinkę i suszenie wpadł mi w ręce ciekawy haszyk. Sypki, dosyć wilgotny ale jak się go pomieli w palcach to się zbryla i mocno klei. Z ciekawości wziąłem go na mikroskop. Wygląda jak cmentarz plemników. :wal:






[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION] jesteś forumowym haszmajstrem, widziałem gdzieś twój post z podgrzewaniem na papierze do pieczenia i zbrylaniem, nada się to?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak na kupny to wygląda całkiem przyzwoicie, raczej na luzie powinien się dać lepić w kule.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Dzień 114-117/94-97 flo(- 2tyg indukcji :))

Siema, poszła ścinka która to okazała się największym fiaskien całej tej zabawy. Ale po kolei.

Dzień 114/94 flo

Pod nóż poszły 3 rośliny, Bulk#1, #2 i Amnesia Lemon









Dzień 116
Do słoików poszły Bulki bo z wierzchu były suche na wiór, ale dzień za wcześnie.

Dzień 117/97 Flo(dziś)

Po 3 dniach ciemni Bruce Banner również zawisł. Nie robiłem zdjęć poza jednym jak wisi ale o tym później.



Pakując w sloiki poważyłem(walilem wszystko razem z popcornem) i wyszlo:
Bulk#1 44g Bulk#2 49g


Amnesia Lemon 54g


Razem daje 145g + 8g sampli ale z racji chujowego trymu, popcornu i tego że Bulk trochę za wcześnie trafił do słoików to odejmuję te 20% co i tak daje koło 120g. Plus Bruce który schnie. Jestem ogólnie zadowolony w ch*j z ilości. Aczkolwiek amnesia okazała się luźniejsza niż mi się wydawało.
Dziewczynom świeciło jakieś 125-130w
Grow łącznie z testami pochłonął 250kWh.




A teraz wnioski. Ścinka to porażka po całości. Nie przygotowałem się do tego i nie przewidziałem że aż tak będzie je**c. I to przez zamknięte drzwi od pokoju, z kocem na dole, dodatkowo chata zamknięta na 4 spusty. Podobno było czuć na całej klatce jak i również w bramie. Jak szedłem po akcji do sklepu to zaczepił mnie robotnik w bramie i mowil za ładnie urlopuje bo od rana wszędzie ***ię ziołem.. Chaty nie mogłem cały dzień wywietrzyć, dopiero umycie podłóg z ONA gelem pomogło(dodalem do wody) . Co ja się stresu najadlem. Przez to też ch***wy trym poszedł i nie bawiłem się w rozdzielanie przy pakowaniu. Bruca to ciąłem w namiocie, a przed namiotem zrobiłem śluzę z zasłonki tak że tylko nogi wystawały. Suszę to do końca, kisze, i szukam nowego mieszkania. Myślę że na początku czerwca ruszę dalej jak znajdę coś bezpieczniejszego.


Co do Biotabs i Autopot...
MISTRZOSTWO!!!
Jedyne co to dolewać wodę i patrzyć jak krzaki rosną. Polecam.

Wrzucę jeszcze upa jak Bruce wyszedł, i jak to tam się sprawuje wszystko po curringu i można fotorelację przenieść do śmietnika.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
No ziółko to za***iste masz nie ma zarzutów :)

A co do ścinki nie lepiej było ją przeprowadzić w nocy? Pewnie na to nie wpadłeś a szkoda.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Nie mogłem w nocy. Ale wnioski wyciągnięte, znaleźć lokal w nowszym budownictwie, kupić dobry ozonator, doszczelnić pomieszczenie. W sumie stres związany ze smrodem to też nad wyrost bo jak sąsiad obok pali jointa w domu to ***ię na całej klatce i nigdy nikt nic nie mówił. Ale ja tam wolę dmuchać na zimne.
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Możesz zrobić tak następnym razem: dokup silny wentylator wciągający, tak z 360 m3/h minimum, do tego filtr węglowy.

Ustaw to obok miejsca gdzie trymujesz, tak, żeby wciągąło powietrze: wtedy cały zapach będzie przechodził przez filtr i tam osiadał.

Gdybyś miał duży namiot to po prostu mógłbyś trymować w namiocie z namiotowym wentylatorem i filtrem, ale Twój boks jest do tego za mały.

Na koniec to co zostaje do zrobienia, to po trymie wziąć porzadny prysznic / kąpiel, a ubrania do prania - i to rozwiązuje problem.
 
U

Usunięty 58869

Guest
Nie mogłem w nocy. Ale wnioski wyciągnięte, znaleźć lokal w nowszym budownictwie, kupić dobry ozonator, doszczelnić pomieszczenie. W sumie stres związany ze smrodem to też nad wyrost bo jak sąsiad obok pali jointa w domu to ***ię na całej klatce i nigdy nikt nic nie mówił. Ale ja tam wolę dmuchać na zimne.

cześć wystarczy kupić sobie oczyszczać powietrza z jonizatorem, ja kupiłem polskiej marki klarta i sobie chwalę skuteczność działania, niska głośność. Posiada filtr hepa, filtr węgielny i filtr wstępny. Świetnie zapachy filtruje w czasie palenia zioła, wiecie przezorny ubezpieczony, dodatku filtruje mi powietrze z pyłków, rodników pleśni i grzybów, bakterii i może wirusów.
 

pumpernickel

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2019
Postów
153
Buchów
2
Witam w ostatnim upie. :craz:

Bruce przy pakowaniu do słoików pokazał 34g na wadze.
Bulli 44+49g
Amnesia Lemon 54g
Bruce Banner 34g
Sample 8g
Razem 189g - 20% na doschniecie, popkorn ch***wy trym daje 151g co jest dla mnie więcej niż zadowalające.

Bulki




Bruce Banner



Amnesia Lemon



Każda jedna dobrze klepie, w sumie teraz to już nie wiem które najmocniejsze, na pewno Bruce najsmaczniejszy, Amnesia najmniej. Chociaż z Vaporizera to i tak wszystko prawie tak samo smakuje. Zadowolony jestem, nie ma co ukrywać. Szukam nowego lokum z lepszymi warunkami i jedziemy dalej.

Grow zakończone, można przenieść do śmietnika.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół