nasiona marihuany

Suche kwiaty o co chodzi ?!?

Wyszukiwarka Forumowa:

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
Mam ok 1.5 tygodnia do ścinki wszystko szło do tej pory normalnie ale mniej więcej od 4 dni moje topy zaczęły robić się suche. Nie wiem jak to wytłumaczyć po prostu w czasie dotyku nie kleją się . nie kruszą się dalej są wilgotne ale się nie kleją. to mój 3 ogródek nigdy wcześniej tak nie było.rośliny to gelatto g41 nie auto . dodam jeszcze że liście zaczynają robić się żółte ale to chyba z powodu odstawienia nawozów 3 dni temu. podlewam co 2 dni ostatni raz podlewałem wczoraj
 

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
Jak wrócę z pracy ok 23. Ale kwiaty wyglądają bardzo ładnie tylko się nie kleja tak bardzo.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Po co dotykasz kwiaty? Może po prostu wymacales cała żywice?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Też zawsze jak muszę już dotknąc kolby to ból dupy mam straszny bo szkoda szronu :)
No i obowiąskowo na flo coś słodkiego musi polecieć :)
Tzn. Bud candy od AN albo royal sugar Plagrona
 

TosiaKot

Active member
Rejestracja
Gru 19, 2019
Postów
28
Buchów
0
Raczej to nie to. Dorykalem paru badow na 1 krzaku a szlag trafił 6. Tzn jest ok nawet znowu zaczynają się kleic ale to nie to samo co było wcześniej
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Zacząć używać bio nawozów i nie wracać do chemii ;) Po za tym, cukry po za karmieniem mikroorganizmów są zbędne, roślina wytwarza je sama. Po za tym podawane pod koniec kwitnienia psują smak(nie ważne czy to melasa czy markowe boostery)
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Ja uprawiam głównie organicznie, ale jeżeli szukasz czegoś z konkretnym efektem na koniec flo to polecam Bloombastic od Atami :)
Mają też wersję organiczną, ale jej niestety nie używałem.

Mam Bloombastic :) Używałem go w ostatnim grow bo czytałem sporo pochlebnych opini o tym boosterze :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Ja uzywalem buzz, i jest spoko robi robote. Troche drogi ale co zrobic.
 
Rejestracja
Wrz 18, 2019
Postów
10
Buchów
0
Hej mam pytanie czy do Top Maxa mogę dołożyć trochę plagron green sensation pod końcówke flo?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół