nasiona marihuany

PolnaMiedza, pestki pesteczki, Zapraszam

Wyszukiwarka Forumowa:

Królik Baks

outdoor fan
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
212
Buchów
0
Paka na miejscu, dzięki za bounty!
Mam nadzieje ze sraczki po nich nie dostane :troll:
 
P

PolnaMiedza

Guest
Jedna paczka do mnie wróciła. Nie mam pojęcia kogo bo pokasowalem wszystkie wiadomości. Proszę o kontakt na pw. Wysyłka pocztą polską listem zwykłym.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Czekałem, czekałem wiadomości nie dostałem. Mam świadomość, że ktoś nie otrzymał paczki, ale widocznie zapodział o tym że brał udział w os ( zdarza się xd) Wątek zamykam.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
No ja nie dostalem swojej paczuszkiw jeszcze ...
 
P

PolnaMiedza

Guest
Oki. Tak jak mówiłem wcześniej paczka do mnie wróciła, nie odebrałeś jej z paczkomatu, podałeś błędny nr. lub ja go przekręciłem w zleceniu wysyłki. Nie ma to większego znaczenia tak się stało po prostu. Podeślij mi jeszcze raz wszystko i wysyłam
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witaj nie wiem czemu ale nie widzalem tej wiadomosci od ponad tygodnia i teraz przegladam forum i patrze ze odpisales ze paczka zostala cofnieta z powodu zlego numery czy innego nie naturalnego powodu ...

Wyslalem dane na widomosci prywatnej z mala informacja :) pozdrawiam i milego dnia zycze
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Siema Polana dostales wiasomosc prywatna?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Wysłałem paczkę, ale przez obecną sytuację nie daję gwarancji, że ją otrzymasz. Najlepiej na paczkomat w Pl .
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Ja nie w pl tylko uk wiec zobacyzmy co z tego ebdzie pisalem predzej zeby nie na paczkomat :p
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
[MENTION=47335]PolanaMiedza[/MENTION] jeszcze nic nie doszło czekam z niecierpliwoscią .....
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
[MENTION=84021]PolnaMiedza[/MENTION] niestety nic z Twoich pestek nie wykiełkowało.
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Chętnie bym też przygarnął to przynajmniej by dopełniło miejsce na spocie wśród x3 auto ak47 x 3 northern light i x10 no name oczywiście fotorelacja będzie ✌️?
 
P

PolnaMiedza

Guest
[MENTION=54796]holii[/MENTION] wyrazy współczucia, ale takie było ryzyko tego OS. Podeślij mi jeszcze raz dane, wyśle Ci jakieś regulary w ramach rekompesaty. U mnie kiełkują, wiec nie wiem ocb. Jak z resztą pakietów bo trochę ich poszło a tu ani widu, ani słychu. [MENTION=91741]daxu19[/MENTION] nie wysyłam nic wiecej, bo jesli sytacje jak ta powyżej się potwierdzą, będę nosił brzemię tego OS.
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
[MENTION=84021]PolnaMiedza[/MENTION] nic się nie stało stary. Na ten sezon mam już pestek. Nie trzeba mi rekompensaty. Ale z Ciekawości zapytam jakie geny tam masz ?
 
P

PolnaMiedza

Guest
GGS, i wszelkie różne kombinacje, które dostałem jako gratisy do zamówień.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół