nasiona marihuany

PolnaMiedza, pestki pesteczki, Zapraszam

Wyszukiwarka Forumowa:

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Nie mam problemu z potwierdzaniem odbioru w sytuacji kiedy pestki docierają. Zrezygnowałem z OSa, nie przekazałem adresu nie zaglądałem w wątek.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
To trzeba było zaglądnąć skoro wziąłeś udział i napisać, że zrezygnowałeś. Wywoływałem Cię więc widziałeś, że coś się w wątku dzieje.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Koledzy. Przystępuje do wysyłki pakietów. Nie będę zgrywać znawcy bo hÓja się tam znam. We wiadomościach pw prosiłem adres paczkomatu i adres email. Dziś przy organizacji tych wysyłek przypomniałem sobie, że zawsze przy odbiorze musiałem podawać nr telefonu. Ktoś mi powie czy mogę wysłać paczka na sam adres email? Nie wysyłem nigdy na paczkomaty, ale ta opcja wydawała mi się najbardziej spoko dla uczestników.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jak chcesz nadać bezpośrednio z paczkomatu bez zakładania żadnego konta inpost to zawsze pyta o numer telefonu odbiorcy. O e-mail czasem ale rzadko, ostatnio się nie spotkałem i nie wiem od czego to zależy więc raczej nastaw się, że nie będzie opcji tego załatwić posiadając tylko email odbiorcy.
Chyba, że założysz sobie konto, nie pamiętam co tam się podawało za dane.
 
P

PolnaMiedza

Guest
A więc tak. Przepraszam za moje nie profesjonalne podejście i nie zagłębienie tajników wysyłki na paczkomat. Wszystkich uczestników proszę dosłanie bezpiecznego numeru telefonu. Dodatkowo w ramach rekompensaty niedogodności powiększam pakiety z 5 nasion do 10. Pozdrawiam.
Ps. Os jest zakończony, proszę nie zaśmiecać już wątku.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Właśnie udaję się do paczkomatu oraz na pocztę. Wasze pakiety ruszają w drogę.
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Doszło!

displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]

Dzięki Pozdrawiam na wiosne zobaczymy co z tego wyrośnie :rapper-smiley-emoti
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
Mam automaty z seed-shopa auto think different 2szt i są większe ziarna od automatów więc chyba coś wykiełkuje :os1:
 

Kierownik Plantacji

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2017
Postów
234
Buchów
85
Polny, z zawartości przesyłki wygląda na to, że lubisz ***nąć browarka i zagryźć słodyczami. Uważaj na siebie.
A tak poważnie to dzięki Stary, w tym roku chcę zrobić pestki fem. więć na pewno Ci odjadę jak będziesz chętny.

displayimage.php
[/url][/IMG]

POZDRO.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Super, pamiętajcie tylko żeby traktować te pestki z dystansem. Nikt nie wie co to jest:meksyk:
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
gorzej jak sie posieje jakis shit z pokarmu dla papug xD
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
218
Paczka na miejscu. Przecież duże są te pestki. Dzięki pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół