nasiona marihuany

PolnaMiedza, pestki pesteczki, Zapraszam

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
"Rozmiar nie ma znaczenia" jak mawiają posiadacze małych fiutów :)

Niżej na fotce leży jedno nasiono standardowego rozmiaru - przyjrzyjcie się tym wokół niego.

 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,782
Buchów
9,042
Odznaki
3
Czyli nie ma znaczenia czy nasiono jest bardzo ladne brazowe z roznyi wzorkami czy jest male i brazowe , genetyka ma znaczenie i nie ma co oceniac pestek po rozmiarze , dobrze wiedziec ze tak to dziala ... pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 14:26 ---------- Data pierwszego postu 14:23 ----------

polanaMiedza , poinforumjesz kiedy pestki wyleca ?
 

BLVCK HEMP WIZVRD

𝕬𝖗𝖘 𝕳𝖊&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
To ja mam chyba Pineapple Aliexpress



:tiphat:


BTW. mam aspiracje przy następnym okresie wzmożonego kiełkowania nasiennego, przyjrzeć się bliżej morfologii nasion, udokumentować cechy morfologiczne, może później coś z tego datashit będzie.
 
P

PolnaMiedza

Guest
Oczywiście, poinformuje kiedy pestki do was polecą. Wszystkie zgłoszenia z tego co widzę są na outdoor więc jest jeszcze chwila czasu. Wszyscy, którzy odezwali się na pw otrzymają swoje pociechy lub psoty. Będę w domu przed 10 lutego, wtedy właśnie puszcze pakiety. Dodatkowo informuje, że z dniem dzisiejszym zakończam Os. Wszystkim uczestnikom życzę żeby wyrosły na mocne palenie, ewentualnie na dobry susz Cbd hehe. Pozdrawiam
 

motykatrzeci

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
253
Buchów
8
@blvck, w moim przypadku najmniej kiełkują takie małe turbo ciemne, "bez rysunku" nasiona. Po chwili zastanowienia.... na twojej fotce, po prawej nasionko prezentuje się jak gdyby bielmo za słabo się wykształciło w porównaniu do dużego, stad brak pęknięć. No, ale to nie wiedza- a domysł :)
 

Ancolek

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
59
Buchów
0
Czy mimo niespełnienia warunków ogólnych mam szansę na kilka nasionek? :geek:
 

daxu19

Active member
Rejestracja
Maj 6, 2019
Postów
35
Buchów
1
Siemanko jeśli chętny jesteś podzielić się nasionkiem To ja w zamian bym podzielił się fotorelacja
 
P

PolnaMiedza

Guest
Nie masz możliwości wysłania wiadomości prywatnej więc ciężka sprawa.
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
jeżeli aktualne tez bym się przyjął na oucika
 
P

PolnaMiedza

Guest
Pisałem wcześniej, że os zakończony, ale h*j tam, mam ich trochę to wspomoge. Ależ owszem czemu nie. Dawaj na pw.
 

mudxynka

New member
Rejestracja
Sie 2, 2018
Postów
2
Buchów
0
JOŁ. widziałem banany twoje takie zielone a jak kolorowo (ELEGANSO)
pRZYDAŁOby mi się też wsparcie , tym bardziej od takiego KOZAKA jak ty ;D
damy radę ?
 
P

PolnaMiedza

Guest
Dziękuję za miłe słowo, ale chyba jeszcze wszystkich fotorelacji nie obejrzałeś, bo w moich nic kozackiego nie ma hehe. Niestety nie spełniasz wymogów os. Nawet jeśli bym chciał to nie masz możliwości wysłania mi wiadomości prywatnej. Pozdrawiam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół