nasiona marihuany

Durban-Thai x C99

Wyszukiwarka Forumowa:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Dzień 16

Powolutku się rozkręcają. Podaje już pełne dawki na flo. Siatke wypełniły nawet fajnie i chyba powoli stopują z waleniem w górę... Czuje że będzie dobrze.














 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wyglada kozacko, jaram sie mocno tym ulozeniem siatki i wyglądem calosci.
 
A

AntonioMargareti

Guest
odległość lampy od odbłyśnika, myślę że da się to lepiej wyregulować jeśli masz taką możliwość
zbliżyłbym ją o 3-4cm do odbłyśnika, spróbuj to ładnie wyregulować, zyskasz "jakieś tam" światełko, chyba że faktycznie brak miejsca.
Ze zdjęc ciężko stwierdzić
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
odległość lampy od odbłyśnika, myślę że da się to lepiej wyregulować jeśli masz taką możliwość
zbliżyłbym ją o 3-4cm do odbłyśnika, spróbuj to ładnie wyregulować, zyskasz "jakieś tam" światełko, chyba że faktycznie brak miejsca.
Ze zdjęc ciężko stwierdzić

... żarówa jest w takiej pozycji nie przypadkiem, teraz jest tak żeby była równo mniej więcej od wszystkich szczytów. Jak bym ją podniósł to środek siatki czyli sam dół dostawał by najmniej światła. I tak z v-scrog'iem ten rejon zawsze ma najgorzej bo jest tam po prostu gąszcz. Szczyty po bokach, na górze, dostają za to światła najwiecej bo nie muszą o nie rywalizować w poszyciu... Jak te boczne odrosty jeszcze w górę pójdą to sama żarówka poleci jeszcze w dół... mam tam jeszcze kilka cm... a odbłyśnij w górę.

Wyglada kozacko, jaram sie mocno tym ulozeniem siatki i wyglądem calosci.

Czyli następny grow z v-siatką?
;)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Mimo ze ladnie i praktycznie to poki co wole mix odmian czyli pchac po 8 szt ;)
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,959
Buchów
20,937
Odznaki
5
Poezja sama w sobie
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Dzięki chłopaki za dobre słowa... powoli o jakimś 100% vercie myślę. Nie wiem tylko czy na mojej powierzchni ma to sens i czy się pomieści.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Dzień 25.

Prawa strona, jak widzicie, to całkiem inna roślina. Krępa, małe internody, niby najwięcej lukru ale i tak szału nie ma. Środek przerósł siatke... to raczej walka o światło niż geny. Lewa strona jak na razie mi się podoba najbardziej. Fajne satiwowe feno. Na fotkach tego nie widać ale na niej też delikatnie niedobory azotu się pokazały, to jej ze dwa razy micro więcej polałem... Zapach na ten moment bez rewelacji... skunem wali












Mam takie przebarwienia na prawym krzaku....





i tu całość jeszcze



od spodu już prawie wszystko wygolone... nie za bardzo samo chciało opadać

 
Ostatnia edycja:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Dzień 37

Nie było mnie ponad tydzień i spory burdel się zrobił na siatce... W dodatku panie marudzą trochę co pokazują na liściach... w sumie nie wiem czy za dużo czy za mało przez ten czas papu dostawały. Profilaktycznie przeleje podłoże kilka razy.

Jak widzicie rozstrzał feno powoduje że prawa roślina, która dojdzie najszybciej jest przykryta przez środkową.

Sory za jakość fotek ale widziałem je dosłownie kilka minut. W tygodniu ocenie dokładniej sytuację i zobacze czy jest sen jeszcze je rozkładać sensowaniej na siatce. Postaram się też jakieś fotki lepsze strzelić









 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Ciemno zielone liście i ich pożółkłe czubki sugerują lekkie przenawożenie. Ciekawy sposób uprawy. Będę kibicował.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
[MENTION=41540]Izak[/MENTION], jak tam sytuacja wygląda? :)
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Lipka bo od ostatniego upa nie widziałem się z dziewczętami... wracam na dniach mam nadzieję więc up na bank będzie... aż się boje co tam zastanę.
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Dzień 79... jeśli nic nie pomotałem

Witajcie w moim małym piekiełku. Rośliny, jak widać są po dużych przejściach… Nie miały łatwego życia. Prawy krzak jest od 15 dni na samej wodzie i już jest grubo po terminie… zara leci pod sekator. Środek i lewa strona od tygodnia na wodzie ale dostana jeszcze strzał z PK bo one jeszcze trochę potrzebują. Sorki za jakość fotek ale na szybkości telefonem strzelałem.






















 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół