nasiona marihuany

HPS 250W WEG - HPS 400W FLO // 1M2 // 1x HIFI 4G - 3x SUPER L.S.D - 3x JACK HERER - 3x NORTHEN LIGHT - ALL FEM

Wyszukiwarka Forumowa:

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
UP

40 weg / 9 indu / 10 flo



Siema, wczoraj zrobiłem fryzjera, tak się prezentuje, dodatkowo zostały podlane rhizotonic pełna dawka zalecana, flores i cannazym po pół, następne podlanie woda i następne walne cała dawkę.




Miałem w zapasie HPS 250 wiec go zamontowałem pod jeden odbłyśnik z HPS 400, trochę prowizorka ale jak coś jest głupie i działa to znaczy ze nie jest głupie, oczywiście temp sie automatycznie podniosła o 2-3 st i teraz mam 27-29 st. może jeszcze coś wykombinuje żeby ją obniżyć ale na wlocie pasywnym mam 14 wiec... pierwsze z brzegu rośliny dostają chłodnym powietrzem.

Kilka dni nie zaglądałem do boska i proszę, kur***wo rozszerzyło się w mgnieniu oka, nie wiem jakim cudem ale stało się, przędziorki zaatakowały moją plantacje... prześledziłem forum i opisy kolegów pokrywają się z tym co widać na zdjęciu, nie ma się użalać trzeba działać, byłem w 4 ogrodniczych dzisiaj i w żadnym nie było środka na zwalczanie tego dziadostwa,stracony czas... wiec zamówiłem MAGNUS 200 SC, podobno zwalcza wszystkie stadia rozwojów i u mnie na pewno jest początkowe bo jeszcze kilka dni temu tego nie było. Moje pytanie:
- ile razy stosować preparat ( raz czy dwa, czy do zauważenia ze przędziorki umarły )
- spryskiwać górną czy dolną cześć liści
- czy gdy już zwalczę insekty to należy spryskać topy wodą by pozbyć się resztek MAGNUS'A
- ile może trwać zwalczanie insektów
- ew jakiś inne propozycje chętnie wysłucham.

 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
UP

40 weg / 9 indu / 19 flo

Dzień dobry :)


Magnus 200 sc naprawdę dobry preparat, przędziorki w kilka dni zwalczone, być może nie na stałe, zobaczymy.
Ogólnie wszystkie ładnie kwitną,kwiatków z każdym dniem coraz wiecej, widać że 650 wat HPS robi im dobrze, gdybym miał więcej miejsca w pokoju w którym trzymam boksa, wstawił bym większy(1,44m2) pod taką ilość mocy, ale trudno tak musi być puki co. Na przemian podlewane woda nawozy, w 4 tyg flo zacznę dodawać blombastic.






 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Siemasz to co zbędne na dole całkowicie wygol, te małe odrościki zabierają energie którą można skumulować w główne pały :)
Bierz się za golenie nóżek Twoich Panienek. Pozdro i z fartem :)

P.S 4 fotka to widać że masz tam sporo nowych odrościków z których i tak nic nie będzie ;)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Zwolnil bym z nawozami, bo naladowane w opór. Wytnij szystko z dolnych partii, zbednie rosliny obciążasz.
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Posłucham Twojej rady, nie chce przesadzić z nawozami,niech przerobią to co mają ;) dzisiaj będę je wyciągać do podlania to poobcinam te dolne partie, tak do połowy tym razem wygolę, bo za pierwszym razem zgoliłem tyle ile widać a nie chciałem ciachać wszystkiego za jednym razem.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Posłucham Twojej rady, nie chce przesadzić z nawozami,niech przerobią to co mają ;) dzisiaj będę je wyciągać do podlania to poobcinam te dolne partie, tak do połowy tym razem wygolę, bo za pierwszym razem zgoliłem tyle ile widać a nie chciałem ciachać wszystkiego za jednym razem.

Nie ciachaj wszystkiego na raz, a lepiej będzie jak opierdzielisz 2 piętra od spodu za 3-4 dni kolejne i będzie ładnie, bo wtedy roślina całą energie poniesie do góry a nie w te małe pizdryki :) Pozdrawiam
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Siemano

40 weg / 9 indu / 30 flo


Przez ostatnie trzy podlania nie dodaje nawozów, lecz widze że jedną rośline chyba przypaliło od nawozów lub zbyt wysokiej temp. bo kilka dni miały ok 31 st. kilka dni nie zaglądałem do boksa, oto skutki



Reszta wygląda dobrze:

.

Co sądzicie o tych przypalonych liściach ?

IMG_0000000000000573_--_kopia~0.JPG
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Nic, przypaliły się:tiphat: hehe
Dobrze że nie dajesz nawozów.
Ładne rośliny , oby do końca , powodzenia.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ph jakoś kontrolujesz ? srawdź jakie wypływa dołem, a nie tylko mieszkanki którą podajesz ... na moje, to tutaj coś nie gra.
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
ph jakoś kontrolujesz ? srawdź jakie wypływa dołem, a nie tylko mieszkanki którą podajesz ... na moje, to tutaj coś nie gra.

GHE Test Kit tym mierze pH i do tej pory nie miałem problemu z ph.
Zmierzyłem ph wypływającej cieczy z doniczki i jest w normie ok 6,5 wiec zostaje moja wina przegrzania roślin i mało wody, bo mogły kilka dni powyżej 30 st ;/ innego wytłumaczenia na to nie mam, odłączyłem dodatkową lampę i temp jest już w normie a nawet ciut mniej niż te książkowe 26 st.
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Siemano

40 weg / 9 indu / 34 flo za jeden dzień rozpocznie się 5 tydzień


Ostatnio tak siedziałem i myślałem jaki patent wymyślić żeby ułatwić sobie podlewanie, z racji tego że mam ciasno w bokie i zeby podlać najdalej położone rośliny to albo musiałem się przeciskać przez łodygi ( jedną uszkodziłem przez to ) albo wystawiać je z boksa co jest czasochłonne i też możliwość uszkodzenia łodygi... wiec wymyśliłem patent z konewką i wężem, patent sprawdziłem dzisiaj i tanim kosztem zaoszczędziłem sobie dobre 15 min przy każdym podlewaniu :)

Problem z temperaturą rozwiązałem, robiłem dodatkowy wlot powietrza, wyprałem materiał który jest na filtrze węglowym i temperatura spadła o 5 stopni w boksie :) szkoda że wcześniej na to nie wpadłem, oszczędziło by mi to przegrzania kilku roślin ;/
po trzech podlaniach samą wodą, dzisiaj podlałem je nawozami w połowie zalecanej dawki + blombastic 5 ml na 10 l. nastepne podlania też raczej sama woda.

a teraz to co lubicie najbardziej czyli fotki

ps. nie mogę obrócić zdjecia z konewką bo się robi czarne tło




a tak prezentują się topy w 5 tyg flo, widać że jedna roślina cięta na V ma największe topy i tak sobie rozkminiam ze przy takiej ilości roślin na takim metrażu cięcie w V to chyba najlepsza opcja.


a tu reszta, na razie nie opisuje co jest co, jak je powyciągam to porobię dokładne zdjęcia i opisze, puki co żadna nie pokazała jajec







tutaj przegrzane od temperatury lub zaszkodził im oprysk na przędziorki.


no i pod hps 650


pozdrawiam :ele:
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Siemano

40 weg / 9 indu / 48 flo / 7 tydzień


Dzisiaj wszystkie powyciągałem z boksa i zrobiłem flusha, przy okazji porobiłem fotki każdej z osobna.
Miałem 3 odmiany, z każdej po 3 szt. Przed przełączeniem na flow każda roślinę z tego samego gatunku ponumerowałem od 1 do 3 ( 1 najbardziej rozwinięta, 3 najsłabiej rozwinięta ) ku mojemu zaskoczeniu trójki dogoniły jedynki a w jednym przypadku okazała się urosnąć najlepsza. przesadziłem też z nawozami mimo że od połowy cyklu dawałem co 3 podlanie a od połowy tylko dwa razy to i tak są przenawożone, gdybym od razu robił flusha to pewnie bym tego uniknął. Kop w ryj następnym razem pójdzie lepiej.
Planuje ścinkę 1.04. Kupiłem mikroskop tak ze zobaczymy dokładnie czy trichomy będą mleczne. Na następnego indoora na pewno wybiorę inne odmiany, coś z heyza, amnesi i eufori :)



JACK HERER na niego czekam najbardziej





L.S.D.




NORTHERN LIGHT



 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Wyczyść sobie odbłyśnik, bo masz cały zakurzony. :crazy:
 

duchu

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
224
Buchów
0
Jesli znajdziesz chwile napisz jak fazka po Jacku. mialem okazje tego skosztowac w coffiku u Arjana, mimo przenawozenia wyglada za***iscie pozdrowki
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Wyczyść sobie odbłyśnik, bo masz cały zakurzony. :crazy:

hehe na szczeście tylko z zewnątrz, strasznie się kurzyło w pomieszczeniu którym stał boks, najbardziej to było widać po materiale na filtrze, prałem go dwa razy..ale odbyłsnik juz olałem. Takie uroki :D

---------- Post Zaktualizowany 01:02 ---------- Data pierwszego postu 00:32 ----------

Jesli znajdziesz chwile napisz jak fazka po Jacku. mialem okazje tego skosztowac w coffiku u Arjana, mimo przenawozenia wyglada za***iscie pozdrowki


Za chwile wstawie fotorelacje z ścinki, ale przed ścinka uciąłem jednego topka, wysuszułem go, zjaraliśmy z kumplem i się nie zawidłem, później zpaliłem sam resztke z fifki by zobaczyc jak podziała tylko na mnie i było pozytywnie. JH działa tak jak lubie, nie masz po nim zamułki, świetnie nadaje się do palenia w towarzystwie, rozmowa się kleiła a czas płynął jak płynący kajak przez rzekę z przyjemnym nurtem ( ale do***ałem :D ) tak w skrócie. AK 47 też podobnie na mnie działało, ogólnie bardzo przyjemny w działaniu jak dla mnie :) o smaku i zapachu za bardzo nie bede się wypowiadać bo nie mam doświadczenia ( pale okazyjnie raz na tydzień- dwa tyg ) ale jak dla mnie szału nie ma.


---------- Post Zaktualizowany 01:38 ---------- Data pierwszego postu 01:02 ----------

Siemano, przed ostatni ubdate.
40 weg / 9 indu / 56 flo / 8 tydzień
dzień ścinki dla wszystkich roślin

Mogłem się jeszcze wstrzymać z ścinką ale sytuacja mi nie pozwoliła ;/ do pełnego dojrzania jeszcze z tydzien lub dwa, no trudno, kosa poszła.
Fotka z microskopu X 50 widać te trichomy przezroczyste

8 h pracy samemu wraz z sprzątaniem, już miałem dosyć, jak zamykałem oczy to widziałem topy i nożyczki :alien:
Podczas tymienia zauważyłem że w jednym najwiekszym topie JH pojawiła się pleśń tak więc to była dobra decyzja :)

popcorn i liście przytopowe zostawiłem na wysuszenie, dorzuce topów jak wyschną i zrobie olejek bo ostatnio zrobiłem z Canabis sativy L


Jack Herer - pierwa, druga i trzecia roślina.
#1


#2


#3

TUTAJ RAZEM TRZY KRZAKI JH


KOLEJNY POLECIAŁ HIFI 4G I TEGO WYSZŁO NAJMNIEJ Z JEDNEGO KRZAKA (BYŁ TYLKO JEDEN )


NORTHERN LIGHT TEŻ TRZY KARZAKI
Najtrudniejszy w trymieniu bo pełno małych listków na szczytach
#1



#2

#3


Ostatni pod siekiere poleciał LSD, też trzy krzaki
#1

#2

#3

a Tu fotka wszystkich razem
od góry JH i po prawej hifi 4g te małe pizdeczki, środkowy rząd NL, LSD sam dół
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół