nasiona marihuany

HPS 250W WEG - HPS 400W FLO // 1M2 // 1x HIFI 4G - 3x SUPER L.S.D - 3x JACK HERER - 3x NORTHEN LIGHT - ALL FEM

Wyszukiwarka Forumowa:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Nie koniecznie, sam rowniez daje rozne specyfiki profilaktycznie, zanim cos wyskoczy, inni zas czekaj az wyskoczy jakis nie dobór. Jak juz wspomnialem, kazdy robi cos po swojemu. Z czasem znajdziesz wlasny sposob.
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Nie szukam jeleni broń borze, myślałem jednak że może stosowałes taki nawóz i wiesz jak z nim zacząć i coś powiesz od siebie, nie chce łatwych dróg bo wiem ze wtedy człowiek mniej się uczy i mniej zdobywa doświadzenia, doceniam też ze poswiecasz mi swój cenny czas lecz skoro jest tak dobrze prosperujące forum,warto czasem zadać pytania dla doświaczonych " oczyswiste" dla początkujacych mnije oczywiste. Ale dziekuje za każdą podpowiedź. :)
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Stosowalem, wciaz go posiadam, używam tylko w formie antystresowej. Bo na korzenie uzywam mikoryzy, jako ze przeszedlem na organice a rhizotonic jest mineralny (jest tez organiczny) uzywam boom boom spray na ogolna witalnosc rosliny. Ale noge polecic rhizotonic, gdy go uzywalem nie dostrzeglem zadnego - w jego zastosowaniu. Pozdrawiam, bede zaglądał. ;)
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
z takim sprzętem to bym trening fim robił, bo po chu*a mieć 2 szczyty jak moga byc 4 .
ps. mój pierwszy fim wyszedł na 5 szczytów a może i nawet 6 wyjść jak ładnie utniesz :mar:
Pozdro
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
z takim sprzętem to bym trening fim robił, bo po chu*a mieć 2 szczyty jak moga byc 4 .
ps. mój pierwszy fim wyszedł na 5 szczytów a może i nawet 6 wyjść jak ładnie utniesz :mar:
Pozdro

Przy topingu wyjda tez 4 ładne szczyty jesli odpowiednio się nagnie dwa odrośnięte szczyty, poza tym fim jest nie pewny, robilem na dwóch roślinach,nie dość ze dłużej dochodziły do siebie niz po cieciu łba to zamiast mieć 4-6 ladnych szczytów,miałem jeden główny i 3 mnijesze odrosty, a na drugiej to w ogole mi nie wyszło,pewnie dlatego ze źle ucialem ale staralem sie robic zgodnie z opisana instukcja na haszysz com i po obejrzeniu filmiku Mariuhuanisty ;/ dla kogoś doświadczonego, fim może jest lepszy, ale chyba zostane przy cieciu łba, przemyśle jeszcze sprawe.
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7

to chyba nie będzie takie proste ;/ fakt nie sprawdzilem tego nicku

[h=2]
icon1.png
Zmiana nicku[/h] W tym miejscu możecie umieszczać prośby o zmiany nicku przez administrację.

Zmiana nicku przysługuje Użytkownikom po roku od rejestracji i po napisaniu 250 postów.

W przypadku pisania próśb nieuzasadnionych administracja zastrzega sobie prawo do zablokowania lub usunięcia konta użytkownika.

Zanim zgłosicie swą prośbę - sprawdźcie najpierw czy dany nick nie został już na forum wykorzystany (zarejestrowanych ponad 60000 użytkowników)
Aby to zrobić - w prawym górnym rogu forum kliknij "zaawansowane wyszukiwanie" -> szukaj "nazwa użytkownika"
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Jak masz życzenie, to daj znać jaki nick chcesz i ci zmienię.
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Jak masz życzenie, to daj znać jaki nick chcesz i ci zmienię.

W takim razie proszę zmienić mi nick na "Rajski żniwiarz"
Sprawdzałem nie ma takiego użytkownika :)
Dzięki

---------- Post Zaktualizowany 16:12 ---------- Data pierwszego postu 15:51 ----------

Słuchajcie mam dylemat.
Zamocowałem dodatkowo(oprócz hps 250) w swoim boxie 8 świetlówek z barwą światła 4000k,1350 lumenów każda, powiesiłem je na bokach razem z oprawkami wiec ładnie oświetlają małe pizdeczki, wyczytałem ze zimny kolor światła pomaga w ukorzenianiu się rośliny i ogólnie podczas wegetacji. Moje pytanie ma to sens ? czy szkoda prądu bo wiem ze świetlówki to nie najlepszy sposób doświetlania.

Zdjęcie robione na szybko


---------- Post Zaktualizowany 16:27 ---------- Data pierwszego postu 16:12 ----------

poprawka maja 6500K
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Zawsze spoko poszerzyć spektrum długości fal świetlnych, stymulujesz obydwa chlorofile. Zaszkodzić tym nie zaszkodzisz raczej. :p
Kiedyś uprawiali tylko pod takimi świetlówkami i rosło. Fajny sprzęt do ukorzeniania klonów, odpowiednia barwa i nie grzeje za mocno tak by the way.

Widzę, że kombinujesz od samego początku, radziłbym Ci też pofolgować z tym ulepszaniem wszystkiego. Zaraz pewnie zaczniesz lać jakieś nawozy, boostery i takie tam. Generalnie im mniej kombinujesz i rzadziej zaglądasz do boxa, tym lepiej dla roślin. Taki pro tip dla początkującego. :)
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Pomaga i zostaw jak ci nie zal kasy
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Nick zmieniony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół