nasiona marihuany

Tani i wydajny growbox. Czy da się coś takiego zrobić ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Witam,
jestem nowy na forum i mam pytanie. Jaki growbox ,aby był w miarę tani ale i wydajny. Czy coś takiego jest możliwe ? Jeżeli tak to jakie wymiary i jaka lampa. Jakich wentylatorów użyć do tego ? Jeżeli takie pytanie już było to proszę pisać ,usunę. Tak jak w tytule czy coś takiego jest wykonalne czy lepiej pozbierać trochę kasy. Zaznaczam ,że jestem nowy i trochę zielony w tym temacie.
Pozdrawiam
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Tani to znaczy ile możesz wydać? I ile chcesz zebrać plonu?
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Chodzi o samą wydmuszkę. Donice itp. To już inny fundusz. Lecz oświetlenie jest już w cenie. Muślałem nad tym szfami z okresu PRL ,dużo takich u mnie na śmietnikach czy z kategorii "oddam za piwo". Pzdr
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Jak chcesz taka drewniana to bierz 1x1m wysoka 2m, hps 400w zasilacz lumatek, szafę pomslujesz na biało i gotowe :p zapach będzie przeszkadzał czy może pachnieć w całym mieszkaniu?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Jak chcesz taka drewniana to bierz 1x1m wysoka 2m

Widziałeś kiedyś szafę w takich wymiarach? Po za tym, on chce 600-700zł na cały sprzęt wydać a ty mu o zasilaczu lumateka mówisz który kosztuje z 500 ziko, to jak żarówkę kupi to kończy mu się kasa.
[MENTION=93397]Jarunek45[/MENTION] Jak już kupisz szafę, to pochwal się jej wymiarami. W międzyczasie pomaluj ją od środka na biało matową farbą kilka razy, to Ci doradzimy resztę sprzętu.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Jesli nie spieszy Ci sie i masz deficyt z hajsem to celuj w uzywany sprzet. Jak troche poszukasz to na olxie znajdziesz namiot 0,36m2 w granicach 200zł, uzywane zasilacze lumateka 150w ostatnio ktos za 20zł sprzedawal. Z odrobina szczescia nie wiele przekroczysz budzet a bedziesz mial spoko sprzet ktory w razie czego zlozysz i wywieziesz w 20minut...
 
Ostatnia edycja:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Widziałeś kiedyś szafę w takich wymiarach? Po za tym, on chce 600-700zł na cały sprzęt wydać a ty mu o zasilaczu lumateka mówisz który kosztuje z 500 ziko, to jak żarówkę kupi to kończy mu się kasa.
[MENTION=93397]Jarunek45[/MENTION] Jak już kupisz szafę, to pochwal się jej wymiarami. W międzyczasie pomaluj ją od środka na biało matową farbą kilka razy, to Ci doradzimy resztę sprzętu.

To nie wiem gdzie miszczu żyjesz jak takiej szafy nie widziałeś, miałem na myśli używki zapomniałem dopisać mój błąd
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Wracam do żywych. Ogólnie zapach nie szkodzi bo jest to miejsce gdzie zaglądam tylko ja. Na prywatnym terenie. Zaraz znajdę wymiary szafy. Czy w grę wchodzi tylko HPS czy są jakieś inne odpowiedniki.

---------- Post Zaktualizowany 16:19 ---------- Data pierwszego postu 16:11 ----------

Wyniary upatrzonej szafy.
Wysokość 190 cm
Szerokość 165 cm
Głębokość 62 cm

---------- Post Zaktualizowany 16:28 ---------- Data pierwszego postu 16:19 ----------

I szafa o taki wymiarach mam darmową.

---------- Post Zaktualizowany 17:33 ---------- Data pierwszego postu 16:28 ----------

Jeszcze pytanie o tą farbę. Koniecznie farba czy może być np.koc ratunkowy lub mylar ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jak nie chcesz malowac to ani mylat, ani koc - kup biala folie ogrodnicza, tania i dobra.
Mozesz zamiast hps wywiesic leda, ale to troche drozsza zabawa. Ta twoja szafa to jakis 1m2, celowalbym w magnetyka 400w albo 600w, zebys sie zmiescil w budzecie. Mocniejsza lampa = mocniejszy wyciag, wez to tez pod uwage.
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Ok to już mnie więcej wiem. Jeżeli chodzi o nawadnianie to w tym budżecie tylko manualne ?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja bym to liczyl tak, ze te 2k pln trzeba miec, zeby boksa zlozyc, takiego bez wodotryskow na. Jak z warunkami na zewnatrz szafy?
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Ogólnie położenie to zadupie także zapach nie przeszkadza. Jeżeli chodzi o tempertaturę to ok.14 stopni.
 

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Wracam do żywych. Ogólnie zapach nie szkodzi bo jest to miejsce gdzie zaglądam tylko ja. Na prywatnym terenie. Zaraz znajdę wymiary szafy. Czy w grę wchodzi tylko HPS czy są jakieś inne odpowiedniki.

---------- Post Zaktualizowany 16:19 ---------- Data pierwszego postu 16:11 ----------

Wyniary upatrzonej szafy.
Wysokość 190 cm
Szerokość 165 cm
Głębokość 62 cm

---------- Post Zaktualizowany 16:28 ---------- Data pierwszego postu 16:19 ----------

I szafa o taki wymiarach mam darmową.

---------- Post Zaktualizowany 17:33 ---------- Data pierwszego postu 16:28 ----------

Jeszcze pytanie o tą farbę. Koniecznie farba czy może być np.koc ratunkowy lub mylar ?

kup mylar od tych zimków masz kilka rodzai, ja kupilem ten za ok 9 zl za 1m na 1,2 m , farba bedziesz musial malowac kilka razy i sie przy tym ubrudzisz, mylar dotniesz tak jak chcesz a przymocuj go zszywaczem do drewnianego wnętrza szafy, godzinka roboty ale efekt leszpy niz biala farba ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół