nasiona marihuany

Tani i wydajny growbox. Czy da się coś takiego zrobić ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Ok ,czyli tak mam już miejsce:szafa. Do tego oświetlenie(wybiorę jednak tego HPSa. Do tego Mylar wspomniany przez kolegę wyrzej. Jeżeli chodzi o wentylację ,bo zapewne taka jest potrzebna. Mam pytanie czy do tego pudła nadadzą się takie łazienkowe(mam takie na składzie) czy może takie komputerowe ?
Jeżeli chodzi nawiew w środku ,to czy mogą być takie wiatraczki do samochodu 12v.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie bierz mylaru bo to syf, jak nie chcesz malować(chociaż to spoko opcja) to kup folię czarno-białą, tak samo tania jak mylar albo tańsza i o wiele lepsza.
 

Jarunek45

Active member
Rejestracja
Gru 15, 2019
Postów
33
Buchów
0
Ok to użyję farby albo folii wspomnianej wyżej_wydaje się tańsza). Jednak co z wentylacją ?
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
Hps nowy zestaw 400W ok. 160zł , filtr węglowy złożysz sam za ok 120 zł , folia biała lub malowanie na biało około 30zł , wentylatorki komputerowe 2 szt + zasilacze 40 zł , doniczki około 60 zł , rura flex 2m do filtra 50 zł , wentylator do filtra ok. 50 zł , podłoże ok. 100 zł , biotabsy bez zestawu ok. 50 zł , 10 nasion około 200 zł . Jakiś najtańszy zestaw do pomiaru pH 20 zł . Termometr około 30 zł. Szafę masz . W 1000zł sie zmieścisz . Powodzenia .
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół