nasiona marihuany

[AF][250MH/HPS][0.64m2][1x WestCoast OG 1xZkittlez 1xPineappleExpress 1xCrystalMeth 1xGirlScoutCookies pesti OpenSeed]

Wyszukiwarka Forumowa:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ladne topy, ale... moze rozwazysz sezonowki po zakonczeniu tej uprawy? :)
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Ladne topy, ale... moze rozwazysz sezonowki po zakonczeniu tej uprawy? :)


Chciałbym ale mam jeszcze 13 pestek z OpenSeed takze jeszcze 4 uprawy na auto muszę zrobić heheh
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1

Elo Zaloga !

W niedziele nie bylo UPa wiec nadrabiam dzis, panny maja sie spoko choc juz powoli wita je jesien ^^ szczegolnie Zkittlez. Topy ladne spuchniete takie jakie wszyscy lubimy. Girl Scout Cookies pojdzie pod noz pierwsza z racji ze juz mieszanka mleka/bursztynu takze w weekend w niedziele w ~67 Dniu zycia zakonczy swoj zywot, reszta pozostanie w boxie jeszcze przez tydzien przynajmniej. Przez caly swoj okres zycia panny dostaly tylko 4x 1,5ml PK Boost a tak to sama woda + uzupelnianie mikoryzy. Jestem zadowolony z pestek i z tego projektu ^^ Peace !


Crystal Meth Dzien 62 intensywny nie wiem cos ala cytrusowy ala diesel zapach pheno robi sie czerwone na zdjeciach tego tak nie widac niestety​
















Pineapple Express Dzien 62 najslabsza z wszystkich pan pomimo ze topy nawet zbite ale male ale i tak ladne ^^

















Zkittlez Dzien 62 Mala zbita ku**a xD fajne twarde palki, jak widac jesien zawitala na calego xD​

















Girl Scout Cookies 62 Dzien jak wspominalem za 5 dni w niedziele poleci kosa trichomy mleko/bursztyn nawet w dolnych partiach.​























West Coast OG Dzien 64 Ciezko zrobic zdjecia przez ten zbity bush xD​

















Calosc​





 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
scout cookis za***isty ciekawe jak ze smakiem i kusi mnie Zkittlez bedziesz robil jakis smoke report?
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Kosa

ELO!

Part I

Poszla pierwsza kosa GSC tylko ze w sobote a nie w niedziele :} nastepna bedzie Crystal Meth pozniej chyba Zkittlez , OG i Pineapple na koncu takie wstepne przypuszczenia :}

Pierw Kilka fotek GSC przed scieciem i kilka topkow i troche macro pozniej to co zostalo w boxie. Zrobilem im fryzjera przy okazji aby miec mniej roboty pozniej. Peace !

Girl Scout Cookies 66 Dzien od wyjscia z ziemi

































 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Part II

West Coast OG 69 Dzien moglem zrobic fryzjerka duzo wczesniej bo srodek luzny jest​

















Pineapple Express Dzien 67 Dzien​

















Zkittlez Dzien 67​

















Crystal Meth Dzien 67​



















---------- Post Zaktualizowany 20:23 ---------- Data pierwszego postu 20:22 ----------

scout cookis za***isty ciekawe jak ze smakiem i kusi mnie Zkittlez bedziesz robil jakis smoke report?

[MENTION=74027]WladekMJ[/MENTION] szczerze to raczenij nie...xD nie jestem w tym dobry
 
Ostatnia edycja:

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Piękne AFy tylko pogratulować :)

Możesz coś więcej powiedzieć jaka struktura tych lag, bo topów bym tego nie nazwał hehe, szczególnie West Coast OG mały ale widzę wariat :)
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Czym robisz zdjęcia makro?
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Czym robisz zdjęcia makro?
[MENTION=57187]BOOM[/MENTION] Samsung Galaxy S10Plus tryb PRO Zoom x4.5-5 i do tego nakladaka z soczewka. Niestety nie mam statywu wiec i tak ujowe wychodza...za bardzo lapa sie trzesie xD

 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
e tam chu**we właśnie spoko foty- trzeba sobie taką nakładkę sprawić.
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1




ELo:headbanger: # Team !

Wczoraj w sobote 22.02.20 po 73 dniach zycia pod noza poszla Crystal Meth duzo nie ma ale jaka ku**a jest zywiczna... co chwile musialem myc nozyczki bo nie szlo ciac xD takze zywica se zgadza xD

Kilka fotek macro i ogolnie krzaka przed scinka pozniej reszta co zostalo. Nastepna w kolejce do kosy jest Zkittlez mysle nad poniedzialkiem/wtorkiem


Crystal Meth Dzien 73 KOSA :harvest:

































West Coast OG Dzien 75
















Zkittlez Dzien 73











Pineapple Express Dzien 73













Musze tez przyznac ze jestem zadowolony z wyniku Girl Scout Cookies jak na automata w moich "rekach" dala az 71g suszu:hip:

 
Ostatnia edycja:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
The End


No troszke sie za***alem mulem i zapomnialem dodac ostatni Up xD takze nadrabiam zaleglosci xD 26-27-28 lutego po kolei zostaly sciete Zkittlez , Pineapple Express oraz OG na koncu. Coz moge powiedziec projekt uwazam za mega udany, jestem zadowolony z wyniku oraz z samych roslin ladne zdrowe pelne wigoru

Dzieki wszystkim za odwiedziny oraz buszki !:tiphat: Dzieki [MENTION=1053]quakemind[/MENTION] za pestki ! Robie tydzien przerwy i lecimy dalej z pestkami z OS


Girl Scout Cookies - 71g
Ceystal Meth - 41g
Zkittlez - 50g
Pineapple Express - 56g
West Coast OG - 77g



Zkittlez Dzien 77 Kosa















Pineapple Express 78 Dzien Kosa















West Coast OG 82 Dzien Kosa Wybaczcie te nagie zdjecia ale za***any juz dobrze troche sie rozpedzilem zapomniawszy ze nie zrobilem zdjec




















Mozna Przeniesc Do Zakonczonych !
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół