nasiona marihuany

[AF][250MH/HPS][0.64m2][1x WestCoast OG 1xZkittlez 1xPineappleExpress 1xCrystalMeth 1xGirlScoutCookies pesti OpenSeed]

Wyszukiwarka Forumowa:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1

Pestki: 1x West Coast OG 1x Pineapple Express 1x Zkittlez 1x Crystal Meth 1x Girl Scout Cookies By BioGenetic
Box: 80x80x160

Swiatlo:
Omega Lighting 250W MH oraz pozniej na flo Omega Lighting 250W Super HPS

Fotoperiod: 18/6
Wentylacja
Wlot: Pasywny w razie co Black Orchid Axial-Flo 125mm/185 m3/h
Wylot: Black Orchid Hybrid Flo-Extractor Fan 100mm/ 245m3/h
Mieszak: Unname
Filtr: Rhino Hobby 100mm
Medium: BioBizz Light Mix

Nawozy: Bio Tabs + Great White mikoryza na pozne flo cos z B.A.C Nutrients

Trening:LST
Doniczki: 3x Root Nurse 8L 2x 10L Zwykly plastic

Zapraszam na kolejna moja FR tym razem po raz pierwszy pestki z OpenSeeds od [MENTION=1053]quakemind[/MENTION] pestki made by BioGenetic. Jest to #1 z planowanych #4 projektow iz pestek lacznie jest 18. Po raz kolejny w ogrodzie West Coast OG oraz Zkittlez tak jak poprzednio oraz Girl Scout Cookies jak i 2 projekty temu jestem ciekaw roznic :D. jezeli chodzi o nawozy w tym projekcie to stawiam jak zawsze na Great White mikoryze oraz tym razem na BioTabsy w tygodniu paczka powinna dojsc a pozniej na pozne flo zakupie cos z B.A.C na puchniecie. Co do samych dziewczyn to aktulanie OG ma 6 Dzien reszta 4 Dzien Na przyszly weekend planuje juz przesadzenie do docelowych doniczek oraz zmienie swiatlo z MH na HPS przy przesadzaniu w docelowe panny dostana od 1 do 2 tabsow na doniczkie.
Padl mi nawilzacz powietrza takze ten projekt bedzie bez trudno :D dokupie go na nastepny :crazy:
Mam tez nadzieje ze zadnych problemow z PH tym razem nie bede mial he he he :D
Peace !:dancee:

West Coast OG Dzien 6





Crystal Meth Dzien 4





Pineapple Express Dzien 4





Zkittlez Dzien 4





Girl Scout Cookies Dzien 4










 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1

Ave! # Ekipa !
Dzis panny zostaly przesadzone do docelowych doniczek ziemia wymieszana z dolomitem i mikoryza wrzucone po 2xBioTabsy na 10L oraz po 1xBioTabs na 8L ( jedna z 8 dostala 1.5 tabsa z ciekawosci ) pozniej na pozne Flo dokupie organic B.A.C pk booster.Pozniej jak lampa zgasnie to zmienie z MH na HPS i niech zapie****aja ph wody 6.60. Dziewczyny maja wigor poki co ladnie ida :D

Peace ! <wodna><joint>

West Coast OG Dzien 12









Zkittlez Dzien 10









Pineapple Express Dzien 10









Crystal Meth Dzien 10









Girl Scout Cookies Dzien 10









Calosc



 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
:headbanger:
:headbanger:

Elo! mamy niedziele wiec czas na UP ! U mnie to juz chyba tradycja ze musze upie****ic szczyt przy LST :crazy: jedna z pan znowu dostanie kopa :crazy: shit happens ogolnie poza tym powoli wszystko idzie do przodu. Panny zaczynaja juz indukcje takze dzis zrobilem ostatnie poprawienie LST i juz zostawiam je w spokoju, podlewane woda ph przedzial 6.30-6.70. Podnioslem ciut lampe bo troche cieplo i zauwazylem lekko zolte koncowki wiec pewnie za duzo swiatla.


Zkittlez - Dzien 18









Pineapple Express - Dzien 18











Crystal Meth - Dzien 18









Girl Scout Cookies - Dzien 18 Wlasnie ta panna dostala po dupie :D jeden szczyt caly poszedl drugi w polowie nadlamany. Ten nadlamany zostawilem z nadzieja ze "moze" sie zrosnie zobaczymy













West Coast OG - Dzien 20









sorki za zdjecia przy hps...robione na szybko :D



 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1

Yo! Kolejna niedziela Kolejny UP! Panny zapie****aja ladny zielony kolor tabsy robia robote. Zlamany szczyt u GSC ladnie sie zrosl i zapie****a w gore, OG widac jest bardzo wrazliwa na swiato w porowaniu do reszty wyraznie widac jasne koncowki lampa poszla do gory aktualnie ~45cm nad szczytami po za tym wszystko zapie****a jak powinno :D zapach juz sie unosi tazke filtr zamontowany. Caly czas sama woda ph 6.30-6.50 nastepne podlanie dostana troche mikoryzy. Dzis troszke wiecej zdjec :D


P.S
Czy tylko mi nie dochodza powiadomnienia o buchach czy to forum cos sie buntuje ?


West Coast OG Dzien 27 na zdjeciach mozna zauwazyc jasne koncowki tak jak pisalem podejrzewam swiatlo za nisko albo 2 tabsy dla niej to za duzo













Girl Scout Cookies Dzien 25 widac szczyt ladnie zrosniety i ciagnie w gore

















Crystal Meth Dzien 25 tutaj LST troszke nie poszlo malo szczytow jest ale mam nadzieje ze wyjdzie zbita i zywiczna

















Zkittlez Dzien 25











Pineapple Express Dzien 25












Calosc dla porowania zdjecia zprzed 4 dni
Dzis




4 dni temu





Pozdro and see y`all next week :spalony::spalony:
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1

Yo! W ogrodzie cisza i spokoj, panny juz zaczynaja ladnie kwitnac nadal na samej wodzie ale od przyszlego weekendu chce kupic jakis PK booster tylko zastanawiam sie co kupic ?? jakies sugestie ? osobiscie mysle nad B.A.C Organic PK booster

Zkittlez Dzien 32











Crystal Meth Dzien 32 Panna ladnie zaczyna sie szronic w tak wczesnej fazie ciekaw jestem jak bedzie pozniej

















Pineapple Express Dzien 32 jak na doniczke 8L ladnie sie rozrosla











Girl Scout Cookies Dzien 32









West Coast OG Dzien 34














Calosc w HPS ^^ bo wszyscy lubimy zolte zdjecia <rotfl>:420:



 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Jest dobrze ;)
U mnie tym razem niestety kicha małe karły będą , słabe pestki jakies dostałem i żegnam sie z automatami raz na zawsze;)
Powodzenia i oby do końca bez problemu :gitt:
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1

Elo Zaloga ! Mala przerwa byla wiec i wiecej zdjec bedzie ^^ Panny zapie****aja za***iscie wszystko ladnie puchnie niektore lekko sie wyciagly ale to akurat norma u mnie xD jak widac na zdjeciach na salony wjechal BAC Organic PK Booster aktualnie panny postaly 3x po 1.5ml i narazie starczy teraz przez 2 tyg wracaja do wody, co 2 tyg uzupelniam mikoryze. Raz niestety je lekko przesuszylem bo mialem nieplanowany pobyt poza domem wiec nie bylo jak podlac ale bardzo nie odbilo sie chyba na nich... jakies plamy zaczely wychodzic ale minimalnie i szczerze na tym etapie to juz wy***ane mam. Sorki za chu**we zdjecia ale mega z***ane swiatlo mam na tym pokoju a nie chce mi sie z nimi latac po innych :D

West Coast OG Dzien 48 Mega ku**a niski Bush serio zastanawiam sie nad lekkim fryzjerem bo panna zdecydowanie przesadzila poza tym wrazliwa na swiatlo i nawozy w porownaniu do GSC gdzie obie dostaly po 2 tabsy i takie same dawki PK na niej zdecydowanie duzo wieksze koncowki popalone sa ale tragedii nie ma !
















Girl Scout Cookies Dzien 46 Zdecydowanie moja faworytka hehe widac przypadkowy topping i lamanie dal efekt panna za***iscie puchnie























Pineapple Express Dzien 46 jak widac tutaj tez musialem kiedys lekko ja nadlamac bo wyszla bulwa na lodydze hehe



















Zkittlez Dzien 46 z 8L ta jest moja faworytka podoba mi sie struktura topow oraz widac ze ladnie puchna

















Crystal Meth Dzien 46 najmniejsza pod iloscia odrostow panna-tyczka LST nie poszlo po mysli ale niech se rosnie xD













Calosc








Ladne zdrowe geny od [MENTION=1053]quakemind[/MENTION] by Biogenetic panienki sliczne pelne wigoru az mysle zrobic topping na wszystkich w next fr pomimo ze autoamty
 

DarkExpress

Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Rejestracja
Sty 17, 2020
Postów
142
Buchów
101
Pięknie idzie. Będziesz Pan zadowolony. :)
 
Z

z\G/esio

Guest
Trzeba przyznać, że rośliny bardzo ładnie się prezentują i prowadzisz fajnego growloga. Fota na samym dole z wczorajszego up-a, zrobiła na mnie największe wrażenie :thumright:
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Coraz blizej swieta


Elo # Ekipa !! Zapraszam na kolejny UP !

Panny maja sie zajek***iscie ze tak to powiem pieknie puchna i pachna po prostu czysta poezja hehe powoli malymy krokami zblizamy sie do kosy, co do trichomow to narazie total mix sporo przezroczystych wiec dam im jeszcze te 2 moze 3 tyg i bedziemy kosic panienki. W tym grow jestem dumny sam z siebie haha ze udalo sie utrzymac tak zdrowe panny, czlowiek uczy sie na swoich bledach ;] Dzis panny dostaly po 2ml PK boost na 1.5L kolejne za tydzien w weekend.
Dzieki za mile slowa i odwiedziny zapraszam do zdjec z dzisiejszego dnia


Girl Scout Cookies - Dzien 53 topy twarde zbite robia sie ciezkie















West Coast OG Dzien 55 Panna Bushido nawet nie wiem jak to w srodku wyglada bo ciezko sie tam dostac xD oby plechy nie bylo he he he

















Pineapple Express Dzien 53 wedlug mnie ma najmniej spuchniete topy ale zobaczymy jeszcze troszke czasu jest



















Crystal Meth Dzien 53 cos czuje ze bedzie kozak palenie duzo nie bedzie ale bedzie dobrze, mozna wyczut nutke sour diesel wiec bedzie MmMmMM















Zkittlez Dzien 53 druga po GSC napuchnieta pizdeczka he he he



















Calosc





 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
cookis mi rozdupca glowe.:some: :brawo::brawo:
MEGA to razem wyglada
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Dobrze wygląda to wszystko, te rosliny ktore chcesz scinac za 2-3tyg to podawaj im juz tylko wode.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół