nasiona marihuany

1.44m2 [16AUTOmatów] LSD + Gorilla Glue [340W CLU058 LED]

Wyszukiwarka Forumowa:
I

Invictus12345

Guest
Witam wszystkich. Jestem niezwyciężony, a to mój pierwszy grow w życiu.
Lampa LED na diodach clu 058 o mocy 340W zastępuje 600HPS

16X LSD i gorilla glue auto
Box 1.44m2
2 mieszające
Wentylator wyciągający i filtr węglowy
Nawilżacz powietrza

Gleba plagron lightmix
Woda kranowa odstana w beczce 200l
Donice 5,7l


Dziewczyny mają 5 dzień zycia.
Temp w dzień to około 25-29stopni w nocy nie wchodzi poniżej 21.
Wilgotność na poziomie 75-85%
Podlewam sama woda , ale od następnego podlewania czyli jutro jeśli będzie sucho chciałem dorzucić pH Perfect od advanced nutrition.
Miałem problemy z doborem dobrego światła tzn ustawienia bo laski mi się powyciągaly ale zwiekszylem już ciut moc.
Testowałem kilka dni wyżej i niżej panel od szczytów , ale zdecydowałem, że dałem około 50cm tak jak mi producent zalecił .
Jeśli ktoś posiada panel clu 058 to proszę o rady co do mocy światła i poziomu nad szczytami.
Fotka do poglądu.

 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
ale od następnego podlewania czyli jutro jeśli będzie sucho chciałem dorzucić pH Perfect od advanced nutrition.

Po co chcesz im dawać cokolwiek na tym etapie. W glebie mają żarcia na jakieś 2 tygodnie jeszcze...
 
I

Invictus12345

Guest
[MENTION=64834]Śmieszek420[/MENTION]
[MENTION=85096]OG Gucilla[/MENTION]
Nie chce się martwic o pH dlatego pomyślałem, że mógłbym je zastosować i nic by się złego raczej nie stało.
Chce zastosować na prawdę małe dawki tzn. 0,5ml max na litr wody
Co myślicie?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Mysle ze najlepszym co mozesz zrobic to uzbroic sie w cierpliwosc dac rosnac roslina. Pamietaj ze nadgorliwosc yo najwiekszy wrog mlodego growera.Obserwowac teraz mozesz a nawozy wjada jak zaczniesz widziec braki.
Polecam zaopatrzyc sie w mierniki Ph i EC (ppm)
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
og ma racje i smieszek tyz plagron ujowa ziemia ale nie musisz nawozic minimum 2 tyg daj lapmke nizej bo do wnba bd mog je dac

nie sraj ogniem i daj im zyc
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Komentarze goscia wyzej mozesz zlac, bo w dupie byl i gowno widzial.
Plagron jest ok, dobra ziemia, 2-3 tygodnie mozesz lac sama wode. Ledy powinny wisiec wysoko, nic nie obnizaj. To, ze w pierwszych dniach sie wyciagaja to normalne, dlatego dobrze startowac w malych donicach i po kilku dniach przesadzic zakopujac po pierwsze liscie. Podsyp je, bo jeszcze masz miejsce w doniczkach.
 
I

Invictus12345

Guest
[MENTION=85529]Honza[/MENTION]
Czyli co normalnie trzymać te 50cm nad szczytami?
Przysypać normalnie łodygę ziemia?
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Z wysokoscia popytaj ledziarzy, popatrz na fotorelacje, ktoc ci pewnie podpowie.
Lodyge zakop, zrob nawet lekki kopiec, z czasem i tak ziemia lekko opadnie, a przysypana lodyga bedzie puszczac korzenie
 
I

Invictus12345

Guest
Panowie mam problem. Przyszedłem dziś i zobaczyłem , że trzy rośliny się przewróciły normalnie...
Dałem więcej ziemi i zrobiłem kopca jak wspominał [MENTION=85529]Honza[/MENTION]
Ale czy to starczy? Dziewczyny się lekko wygięły i nie wiem co z tym zrobić? Chyba że mam tym co upadły robić lst już ????
Jedna laska ma dziwne listki jakby się kręciły do góry o co chodzi?
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Na przyszlosc korzystaj z malych startowych doniczek. Gdy się wyciągną to przy przesadzeniu zakopujesz je pod pierwszym piętrem.
A teraz je podsyp w formie kretowiska.
 
I

Invictus12345

Guest
[MENTION=89777]BioFarmer[/MENTION] czyli rozumiem, że to się zdarza i nie mam czym się stresować? Tak podsypałem je tak jak to widać na drugim zdjęciu. Gdyby tak się działo dalej to mam dać jakiś patyk obok na podtrzymanie łodygi? Dałem do docelowym bo tak mnie kierowały informacje na forum jeżeli chodzi o automaty
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Tak czasem tak sie zdarza, zobacz w mojej relce jak sie wyciagnely mimo ze swiatla az nadmiar. Kilka sie przechylilo ale rosna i sie podnosza. Jak przesadze to te wyciagniete zakopie głębiej w docelowej.

Edit. Czasem mozna by tez tlumaczyc ze trafiles słabą pestke skoro sie np nie podnosi jak cala reszta.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jakis mutant, z***ana pestka czy jakos tak ;). Zawsze mozesz sprobowac podeprzec je o wykalaczke badz ta grilowa długą.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół