nasiona marihuany

SPOR - Psilocybe Cubensis Z-Strain

Wyszukiwarka Forumowa:

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,156
Buchów
3,707
Odznaki
3
Piny na obrzeżach to standardowa akcja... lubią sobie tak przy brzegach wyrastać...
Opcje są dwie... albo zrywasz dojrzałe i resztę kasujesz przed zalaniem (jak Ci się spieszy) albo po zerwaniu dojrzałych dajesz tamtym jeszcze chwilę...
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Piny na obrzeżach to standardowa akcja... lubią sobie tak przy brzegach wyrastać...
Opcje są dwie... albo zrywasz dojrzałe i resztę kasujesz przed zalaniem (jak Ci się spieszy) albo po zerwaniu dojrzałych dajesz tamtym jeszcze chwilę...

Gitara, raczej poczekam. :D Teraz czekam na pierwsze piny z Twoich A++.
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,156
Buchów
3,707
Odznaki
3
A++... między 7 a 10 dniem wypatruj łepków (przy 23 stopniach)
Pomyśl o tym przewodzie (do posta w którym pisałem o kroplach wody był dodany jeszcze ps.)
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Dzisiaj zebrałem B+ bo zaczeły sypać zarodnikami. Przy zbieraniu upadła mi jedna z tacek i wszystko się wy***ało... Da drugi rzut ?
Porobiłem też trochę printów, może coś z tego będzie. :D Mam problem z usunięciem małych pinów pomiędzy ścianą tacki, a substratem ? Co radzisz mistrzu Waranie ? :p Spróbować je usunąć i moczyć tacki na kolejne rzuty ?











W A++ chyba pojawiają się pierwsze piny. :D Więcej info niebawem!
 
U

Usunięty 11382

Guest
Łaaadnie, to w końcu pierwszy pożadny rzucik za Tb ;)
Tip ode mnie, nadmiar tej folii aluminiowej zawijaj pod spód tak, żeby nie łapała kurzu ani innego syfu z otoczenia.
Tacke co spadła wstaw jeszcze raz i obczaj, może jeszcze poleci dalej, co do małych pinów w szczelinie to spróbuj deliktanie pensetą wyrwać, jak sie nie bedzie dało to możesz wywalić ja ostrożnie do góry nogami na folii aluminiowej i wyrwać ze spokojem, robiłem tak i nie miało to wiekszgo wpływu na dalsze owocnikowanie. Pozdro i owocnych rzutów ! :grz:
 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,156
Buchów
3,707
Odznaki
3
Święte słowa Nighelu :grz:
Spoko rzucik... gratulacje i miłego weekendu...
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
[MENTION=16561]Nighel[/MENTION] Folie przetre jeszcze raz spirytem przed zamknieciem. Raczej nie dam rady wszystkiego wywalić, także bede jakos probowal je wyrwac pensetą. Powiedzcie jeszcze, tacki musza sie moczyc w lodowce ? Nie dam rady tego zrobic... :D
 
U

Usunięty 11382

Guest
[MENTION=85321]spor[/MENTION] Nie ma potrzeby wstawiania do lodówki, wystarczy zalać tacke na 12-24h, odsączyć i jazda z kolejnymi rzutami :D
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Tacki wystawione ponownie do owocnikowania. :D Tymczasem pojawiły się piny A++.
Dzisiaj zajrzałem do printów i jest na nich trochę wody, przez to, że nie podłożyłem kawałka kartki pod szklanke... Będzie coś z tego? Odparować wode i tyle ?







 
U

Usunięty 11382

Guest
Też mi sie zdarzyło, że woda sie skropliła na princie, ale zarodniki dalej działały normalnie, zostaw na pare dni do odparowania, potem jak bedziesz wkładać do samarki, to polecam wrzucić pochłaniacze wilgoci albo troche ryżu i powinno być git :D
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Mówisz - masz! :D Wczoraj je ściąłem, a dzisiaj tacka ponownie w boxie i czekamy na kolejny rzut.
Znowu zrobiłem kilka printów. Zuważyłem, że B+ zrzucają szybciej i więcej zarodników, to taki urok A++ że jest ich mniej ?
Czy po prostu trzymać je dłużej? Trzymałem je jakieś 30h. :D Jak jest z mocą w porównaniu do B+ ?

A++



Tutaj B+


 

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
1,156
Buchów
3,707
Odznaki
3
Siemasz... wyglądają zdrowo... A++ mają większy wygar od B+ (przedział wyżej)... wykryłem że printy z A++ najlepsze po 1,5 doby... pozdro
 

LSDA4

New member
Rejestracja
Cze 6, 2020
Postów
2
Buchów
0
siemanko, ma ktoś open grzybnie do zaszczepienia? hodowałem jakiś czas temu ecuadoriana ale zrobiła się moneta zielona na drugim rzucie i wy***ałem zeby się nie struc, gdzieś mam na messie zakopaną fotkę jedna jedyna to mogę zarzucić potem
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Siemano. Grow zakończone całkowicie. :D Było trochę problemów i zawirowań, ale przynajmniej czegoś się nauczyłem, polecam każdemu spróbować uprawy jak i samych grzybów(ale z głową!). Na ten moment nie planuje kolejnej uprawy w najbliższej przyszłości.

Tacki mogły śmiało dać jeszcze po kilka rzutów. Dwie tacki z B+ z***ałem, bo namoczyłem je i zostawiłem na ponad dwie doby. To przez to, że najadłem się grzybów i faza była tak gruba, że zapomniałem o tackach...
A++ też śmiało mogły jeszcze postać, ale byłem zmuszony je zlikwidować.



B+ dały łącznie ok 40g. To co zobaczycie na zdjęciach, to ilość jaka została mi na ten moment.
A++ dały jakoś 32g. I tutaj ta sama sytuacja - trochę rozdałem. :p

Tutaj ostatni rzut A++





B+





eloo ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół