nasiona marihuany

Growbox kit do 1200zł

Wyszukiwarka Forumowa:

Rafoleq420

Active member
Rejestracja
Gru 14, 2019
Postów
28
Buchów
0
Witam wszystkich miłosników marihuany , mam nadzieje ze na mój wątek odpowie duża ilość osób i bede miał duży wybór , natomiast moje pytanie brzmi jaki growbox kit kupić do 1200 zł , mówiąć growbox kit mam na myśli sam growbox ( na jakies 9 doniczek ) jak i wszystkie "sprzęty" które umożliwiają rozwój naszych roslinek , mam na myśli filtr węglowy , oświetlenie i wiele innych , po prostu wszystko co jest potrzebne do uprawy indoor i do normalnego wzrostu rośliny , kwota 1200 złotych mam nadzieje ze w tej cenie znajde cos dobrego , chce te pieniądze wydac mądrze wiec gdy za 1200 złotych nie bedzie dało sie kupić dobrego oświetlenia np i za kilka stówek wiecej bedzie mozna kupic o wiele lepsze to dołoże reszte kwoty oby po prostu wszystko działało i było na miejscu , zależy mi aby sprzęt przetrwał dużą ilość czasu i aby wszystko było dobrze . Znajdzie się jakiś miły użytkownik forum który zrobi mi taki growbox kit za 1200zł

Z góry dziekuje i zycze miłego dnia :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Może nakresl o jakiej powierzchni mówimy, bo to jest istotna kwestia. Powierzchnia i koszt samego namiotu będą warunkowaly pozostałą kwotę jaką można przeznaczyć na resztę osprzętu. Wentylator wyciagajacy, wiatrak mieszający, żarówka, odblyśnik i zasilacz taka podstawa.
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Pisz do flora-fauna. Sklep godny polecenia, A ekipa z pewnością dobierze Ci coś fajnego w tej kwocie.
 

Rafoleq420

Active member
Rejestracja
Gru 14, 2019
Postów
28
Buchów
0
Chodzi o powierzchnie na której będe mógł postawić growbox? Jeżeli tak to 2m wysokości i reszta wsm nie gra roli , oby 9 doniczek sie zmieściło i obym mógł dobrze wyhodować :D
 

Rafoleq420

Active member
Rejestracja
Gru 14, 2019
Postów
28
Buchów
0
nie jestem za bardzo w temacie będe robić automatyczne więc nie wiem jakie są najlepsze , ma to duze znaczenie? , które polecasz?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
No to lepiej zapoznaj się w temacie, wszystko masz na forum, polecam lekturę, z brakiem elementarnej wiedzy i planem uprawy automatów to możesz jedynie zmarnować energię. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Rafoleq420

Active member
Rejestracja
Gru 14, 2019
Postów
28
Buchów
0
Mogłbyś na szybko podesłać temat bo nie znajduje tematu

---------- Post Zaktualizowany 16:27 ---------- Data pierwszego postu 16:16 ----------

Kurde nie mg znalezc tematy na forum jaka jest róznica mógłbyś podesłać?
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
A spieszy ci się gdzieś :> Na spokojnie sobie forum poczytaj, wszystko znajdziesz naprawdę! Szukaj szukaj leniuszku :D
Nie ma się co spieszyć, powybierasz jakieś rzeczy które ci nie będą potrzebne i będzie później marudził. Przejrzyj forum, zrób sobie listę mniej więcej, później napisz co masz a resztę ci już dopowiedzą koledzy z forum :) W tym budżecie chyba się nie zmieścisz :>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół