nasiona marihuany

Palenie marihuany a przyjmowanie leków na trójglicerydy i podwyższony poziom cholesterolu

  • Autor wątku Lord of Old School
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
L

Lord of Old School

Guest
Siema jak wyżej w temacie,ktoś coś?,są jakieś interakcje?,za z***ane komentarze z góry podziękuje.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Taki offtop - robisz coś w kierunku obniżania poziomu trojglicerydów oprócz przyjmowania leków? Zrobiłeś coś z nawykami zywieniowymi? Odstawiłeś używki?
 
L

Lord of Old School

Guest
Taki offtop - robisz coś w kierunku obniżania poziomu trojglicerydów oprócz przyjmowania leków? Zrobiłeś coś z nawykami zywieniowymi? Odstawiłeś używki?

tak zmieniłem nawyki ,tak biorę leki ,tak odstawiłem używki,ale nie chce odstawiać marihuany dlatego się pytam:oczy::zjarany:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Wejdź na drugs.com, tam masz wyszukiwarkę interakcji zachodzących między lekami, cannabis jest, wpisz tam nazwę substancji zawartej w leku lub nazwę handlowa leku i się dowiesz. Myślę, że to będzie bardziej rzetelne źródło informacji, niż forum dla cpunów. Z pewnością może Ci grozić gastrofaza, która będzie miała wpływ na Twoje nawyki żywieniowe i zwiększać ryzyko wpie****ania smieciowego żarcia.
 
L

Lord of Old School

Guest
Wejdź na drugs.com, tam masz wyszukiwarkę interakcji zachodzących między lekami, cannabis jest, wpisz tam nazwę substancji zawartej w leku lub nazwę handlowa leku i się dowiesz. Myślę, że to będzie bardziej rzetelne źródło informacji, niż forum dla cpunów. Z pewnością może Ci grozić gastrofaza, która będzie miała wpływ na Twoje nawyki żywieniowe i zwiększać ryzyko wpie****ania smieciowego żarcia.

I o taką odpowiedź mi właśnie chodziło,temat do zamknięcia 5!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół