nasiona marihuany

Przypał

Wyszukiwarka Forumowa:

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Hej witam wszystkich forumowiczów ostatniego czasu za***alem przypał za Hodowle, Posiadanie, groźby swojej konkubinie oraz za rozpie****enie drzwi niby pięścią.

Posiadalem w domu 1.3 grama suszu w tym dwa męskie klosy w wazonie już prawie zwiędłe do tego growbox którego też zabrali i niestety nic w nim nie było ponieważ to co się w nim znalazło zostało wyrzucone już wcześniej.
Do ostatnich dwoch zarzutow sie nie przyznalem poniewaz sprzedal mnie z tym moj rzekomo przyjaciel który zakochał się w mojej kobiecie i nagadała bzdur.Poniekad jak każdy są wzloty i upadki ale w życiu bym swojej kobiecie nie zrobił krzywdy, natomiast tak ja nastawil że powiedziała to przeciwko mnie bo była w szoku że chciałem jak zostawić właśnie przez niego i powiedziała na mnie to samo co on.
Z kolei po odsiadce jakiś może 37h na dołku wyszedłem ponieważ maja rodzina załatwiła prywatnego adwokata co dobrze podchodzi do sprawy i ogarna mi szybsze wyjście z dołka. Sprawa jest tego typu że prokurator dał mi na chwilę obecną możliwość dozoru policyjnego i muszę chodzić na podpisy oraz mam zakaz na 100m aby nie zbliżać się do swojej kobiety. Z kolei moja kobieta powiedziała że odwołała zeznania i niby jakieś tam pismo będzie pisać aby tego zakazu nie bylo
Co do drzwi to nie wiem jak to będzie bo ja ich nie zniszczyła ewidentnie są roz***ane jakimś twardym narzędziem. Możecie mi powiedzieć mniej więcej na czym stoję dodam do tego że nigdy wcześniej nie byłem karany.

Soey za błędy ale pisze z telefonu bo nie mam jeszcze podłączonego pc
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Hej witam wszystkich forumowiczów ostatniego czasu za***alem przypał za Hodowle, Posiadanie, groźby swojej konkubinie oraz za rozpie****enie drzwi niby pięścią.

Posiadalem w domu 1.3 grama suszu w tym dwa męskie klosy w wazonie już prawie zwiędłe do tego growbox którego też zabrali i niestety nic w nim nie było ponieważ to co się w nim znalazło zostało wyrzucone już wcześniej.
Do ostatnich dwoch zarzutow sie nie przyznalem poniewaz sprzedal mnie z tym moj rzekomo przyjaciel który zakochał się w mojej kobiecie i nagadała bzdur.Poniekad jak każdy są wzloty i upadki ale w życiu bym swojej kobiecie nie zrobił krzywdy, natomiast tak ja nastawil że powiedziała to przeciwko mnie bo była w szoku że chciałem jak zostawić właśnie przez niego i powiedziała na mnie to samo co on.
Z kolei po odsiadce jakiś może 37h na dołku wyszedłem ponieważ maja rodzina załatwiła prywatnego adwokata co dobrze podchodzi do sprawy i ogarna mi szybsze wyjście z dołka. Sprawa jest tego typu że prokurator dał mi na chwilę obecną możliwość dozoru policyjnego i muszę chodzić na podpisy oraz mam zakaz na 100m aby nie zbliżać się do swojej kobiety. Z kolei moja kobieta powiedziała że odwołała zeznania i niby jakieś tam pismo będzie pisać aby tego zakazu nie bylo
Co do drzwi to nie wiem jak to będzie bo ja ich nie zniszczyła ewidentnie są roz***ane jakimś twardym narzędziem. Możecie mi powiedzieć mniej więcej na czym stoję dodam do tego że nigdy wcześniej nie byłem karany.

Soey za błędy ale pisze z telefonu bo nie mam jeszcze podłączonego pc

To skoro papugę masz ogarniętego to po co pytasz na forum? Prokurator nie dał Ci na chwilę obecną "żadnej możliwości" tylko zastosował wobec ciebie środek zapobiegawczy. Skoro masz tylko dozór i zakaz to raczej skończy się małym wyrokiem, tylko nie złam tego zakazu zbliżania się i chodź na dozory przynajmniej na początku.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Musisz przykładać się bardziej przy selekcji konkubin i przyjaciół. :dancee:

Drzwi same się rozpsuły?
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Kobieta nie zmieni zeznań odnośnie uprawy ... bo może dostać paragraf za to.
Jedynie co może to złożyć wniosek o nie ściganie Cię za to co jej zrobiłeś....
Resztę napisał [MENTION=35010]Zulisco[/MENTION] ...
Posiadanie growbox'a samo w sobie nie jest karane ... ale już jako sprzęt do uprawy może być traktowane jako dowód w sprawie ...
Dobry papuga, pismo od kobiety aby nie ścigać Cię za groźby ... i może rozejść się po kościach ...
 

Nunuhny

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2018
Postów
396
Buchów
182
Odznaki
2
Musisz przykładać się bardziej przy selekcji konkubin i przyjaciół. :dancee:

Drzwi same się rozpsuły?

Była sytuacja że wyszedłem z domu na jakieś dosłownie 45 min i w drzwi przy***ał jakiś sąsiad najpawdopodobniej i czymś twardym jakimś narzedziem bo pięściami bym musiał z kilka razy ***nąć i pewnie od pierwszego uderzenia bym sobie palce połamał.

Co do kobiety no to poszła na komendę i złożyła prawdziwe zeznania, ja się przyznalem do tej uprawy co mam zrobić jak za***ali mi telefon A w telefonie było wszystko co ich interesowało.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Była sytuacja że wyszedłem z domu na jakieś dosłownie 45 min i w drzwi przy***ał jakiś sąsiad najpawdopodobniej i czymś twardym jakimś narzedziem bo pięściami bym musiał z kilka razy ***nąć i pewnie od pierwszego uderzenia bym sobie palce połamał.

Co do kobiety no to poszła na komendę i złożyła prawdziwe zeznania, ja się przyznalem do tej uprawy co mam zrobić jak za***ali mi telefon A w telefonie było wszystko co ich interesowało.

w***ałeś się na własne życzenie - w telefonie trzymać coś przypałowego i nie mieć to zaszyfrowane?
 

Hegemoniusz

New member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
1
Buchów
0
Twoja własna dupa na Ciebie doniosła ? Xdxdxdxdxd.... i jeszcze się z nią kumasz ? Serio? Czy se jaja robisz? Ekhm.. Sorry mordo ze Ci to napisze, ale moim zdaniem jesteś ostrym przypałowcem. Sąsiad Ci przy***al w drzwi? Od tak bez powodu ? Śmierdzi mi to komiksem na 100 kilometrów. Powiem tak, lepiej daruj sobie uprawy, i wszystko inne co jest NIELEGALNE w tym kraju. To jest moja dobra rada dla Ciebie, żebyś nie krzywdził samego siebie (nie mówiąc już o własnej rodzinie, która wyciągnęła do Ciebie rękę). Ale to ze dalej się pykasz z tą dupą to przeboleć nie mogę, ch*j z miłością jak typiara wyruchala Cię w du*e bez mydła. Otwórz typie oczy, bo zgubisz marnie
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
Kolega specjalnie konto założył żeby napisać Ci to co pewnie myśli większość :D
Wszystko wskazuje na to, że Twoja dupa nie dość że przykonfidenciła, to jeszcze wali Cie w rogi z jakimś ''przyjacielem''. Albo trafiłeś na wyjątkową sukę, albo sam nie jesteś taki święty <peace>
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ogólnie to psy grzebiąc ci w telefonie też złamali prawo. Mogą legalnie sprawdzić twój imei i to wszystko. A sms czy galeria to nie mają prawa. Gdzieś to na necie kiedyś wyczytałem.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Ogólnie to psy grzebiąc ci w telefonie też złamali prawo. Mogą legalnie sprawdzić twój imei i to wszystko. A sms czy galeria to nie mają prawa. Gdzieś to na necie kiedyś wyczytałem.

mają (A przynajmniej mieli z 11 lat temu), pamiętam jak na dołku siedziałem to przynieśli mi kwity do podpisania co miałem w tel (połączenia, smsy - zdjęć wtedy nie miałem żadnych) - wszystko wydrukowane na papier z pieczątkami więc raczej robili to zgodnie z prawem
 

Rejs

Banned
Rejestracja
Lis 13, 2019
Postów
17
Buchów
0
Mi to się wydaje że nie żaden sąsiad tylko ona roz***ała te drzwi mówiąc potem: "Zobaczcie jaki był agresywny, nie dość że mnie pobił to jeszcze drzwi rozpie****ił".
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
mają (A przynajmniej mieli z 11 lat temu), pamiętam jak na dołku siedziałem to przynieśli mi kwity do podpisania co miałem w tel (połączenia, smsy - zdjęć wtedy nie miałem żadnych) - wszystko wydrukowane na papier z pieczątkami więc raczej robili to zgodnie z prawem

Mają prawo czy nie mają prawa to i tak zawsze to robią jak dostaną tel do łap przy takich sprawach.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
1A5CAEDC-6AF8-49E4-8357-D1CF5AE17426.jpeg
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Mają prawo czy nie mają prawa to i tak zawsze to robią jak dostaną tel do łap przy takich sprawach.

Tylko że taka wiedza jest tylko wiedzą operacyjną, nie może być przedstawiona jako dowód w sądzie. (chyba że KK się coś zmieniło w ostatnich latach).

Taka mała rada ode mnie, gdy wchodziłem w nielegalne biznesy to zacząłem czytać również strony typu policja.pl, jakieś materiały dla kryminalnych a kończąc na książkach? Po co? Po to żeby wiedzieć jak inni wpadali, jak myślą kryminalni, kiedy wiedzieć że masz oczko na sobie i tak dalej. Może pierdoła ale ta wiedza przydaje mi się teraz na całe życie :) Bycie sprytniejszym niż oni daje za***istą satysfakcję :D
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jesli to dowód w sprawie moga robic co chca. ;) (uprawa) czy ch*j wie co wiecej.

Ps czytam wszysyko i nie komentuje w pelni. Bez urazy, Ale jest to na jakiejs krawędzi patologi ktorej unikam. Takze daruj sobie chlopie, bo wpie****isz sie w jeszcze gorsze gowno. Z fartem(rozumem).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół