nasiona marihuany

wladekMJ AF/DevilXXL/CreamCandy[DR60/MH/HPS150w] Powrot po 4 latach

Wyszukiwarka Forumowa:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Hehe typowe polaki :toilet:
Jak błąd to milion postów
Ale podsunąć jakiś pomysł to ni ma komu
Jak się nie domyślacie to
Zastrzeżeń

---------- Post Zaktualizowany 23:11 ---------- Data pierwszego postu 23:09 ----------

Przebarwieniem na łodygach się wcale nie sugeruj- To nie jest żaden wyznacznik i niektóre krzaki po prostu tak rosną.
Swoją drogą, rośliny masz w dobrej kondycji.

Critical jest przebarwiony jasno zielony i niektóre liście też żółte czegoś mu brakuje co do reszty raczej ok
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Pokaż co tam w boxie słychać :) Ciekawi mnie najbardziej jak ten cream carmel będzie wyglądać i ile Ci da. Ja zebrałem 20 z tej odmiany.
 

Layer1

Ad augusta per angusta
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2017
Postów
696
Buchów
2,215
Odznaki
5
Coś się stało z naszym przyjacielem, chyba się wk***il i wy***al wszystko w piz*u xd czytając początek fotorelacji byłem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie a tu takie jaja :D
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Pokaż co tam w boxie słychać :) Ciekawi mnie najbardziej jak ten cream carmel będzie wyglądać i ile Ci da. Ja zebrałem 20 z tej odmiany.

miales zbita? u mnie luzna strasznie ale boby calkiem niezle. jeszcze tydzien do 2 mu daje.

---------- Post Zaktualizowany 21:40 ---------- Data pierwszego postu 21:38 ----------

Coś się stało z naszym przyjacielem, chyba się wk***il i wy***al wszystko w piz*u xd czytając początek fotorelacji byłem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie a tu takie jaja :D

zyje critical tylko wylecial z boxa reszta rosnie powolutku devilowi jeszcze sporo brakuje :some: nie wiem dlaczego tak pozno zaczal kwitnac...
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
No tak dosyć zbite były ale też trzymałem to dosyć długo z 80-90 dni z tego co kojarzę.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
uppp


Devil 99 dzien/ 36 flo
cream carmel 97/60 flo
wicej nie pisze tylko dzialam kilka fotek do oceny komenty mile widziane tylko nie o gramatyke i ortografie



razem



DEVIL





Cream Carmel





















Cream zjadl sobie liscie w jeden dzien praktycznie wczoraj i przedwczoraj jeszcze bylo spoko podlalem dzis 2 ml biogrowa reszta leci na samej wodzie niech zje wszytko z lisci


POZDRO
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
uppp

Uprawa juz zakonczona zaliczona do w miare udanych lecz z problemami ktorych nie rozwiazalem opuznione kwtnienie

*cream sciety w h*j wie ktorym dniu ponad 100 grubo ale z dobrym wynikiem w trymowanie strasznie sie nie bawilem ale lodyg tam nie ma. Smak cytrusek fajny ocena mocy przez grobego naloga 8/10
jego SR: ile sie czeka sie na bombe? "niedlugo"
Jaka moc? "Przez chwile poczulem sie nasycony 8/10"


Suszenie ponad tydzien



probka jak dla mnie zbyt mocne na solowanie ciezko misie bylo ogarnac po joincie


glowny toppierwszy z prawej po powiekszeniu widac wage 15.8



15 poszlo do znajomego


28.4




23.9



tyle pozostalo, jednego sloika brak juz



a tutaj suszenie i devil za zycia





czyli ogolnie creama wyciagnal 0,6+15,8+15+28,4+23,9=83,7 jest to cream candy od Panpestka wygrany w konkursie dzieki za niego spelnil moje oczekiwania polecam.
teraz czekamy do konca tygodnia na wynik z devila
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Z devila wyszło 55g suchego
Czyli ogólnie jestem zadowolony 83.7+55=138.7
Przy takich problemach jakie miał z kwitnieniem za***iscie to wyszło
Dzięki i do zobaczenia może w następnym roku

Mozna przeniesc do zakonczonych
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół