nasiona marihuany

wladekMJ AF/DevilXXL/CreamCandy[DR60/MH/HPS150w] Powrot po 4 latach

Wyszukiwarka Forumowa:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Tanim kosztem cytryną to ogarniesz i dość precyzyjnie. Ph down trza mieć cierpliwość i najlepiej rozrabiać w dużej ilości wody. Ph downy są raczej pewnym rozwiązaniem,przy cytrynie obczaj sobie jak długo to ph jest zmienione bo nie wiem czy za jakiś czas się nie dzwignie ale na szybko używałem czasem cytryny. Najlepiej mierzyć to co się z doniczki dołem wylewa ale takich młodych raczej nie możesz przelać. Czemu takie doniczki duże dałeś ? Ja zawsze daje 5.7 i korzeń przy kosie jeszcze nie miał ścisku a miałbyś więcej miejsca na roślinki.

doniczki dostalem takie w gratisie. w sumie mogly byc mniejsze ale to im nie zaszkodzi napewno. co do ph zbijam octem i po zbiciu odrazu leje w doniczki.
 

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
jak podniose wyzej hps spada mi temp boks jest dosyc wysoki bo 150 cm noi duza powieszchnia do nagrzania. jak bym wiedzial kupil bym 250


Ja z jednej strony domyślałem się twojego problemu dlatego od razu zakupiłem 250 w HPS choć Pan w sklepie mówił że 150 w zupełności wystarczy ale i tak pozostałem przy swoim choć i tak mam problemy z temperaturą
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Kup sobie chłopie jakiś "zbijacz" ze sklepu i będzie problem z głowy a ocet to do ogórków lej bądź do śledzi ;-) PLAGRON PH - po co sobie utrudniać, 40zł i po problemie.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Kup sobie chłopie jakiś "zbijacz" ze sklepu i będzie problem z głowy a ocet to do ogórków lej bądź do śledzi ;-) PLAGRON PH - po co sobie utrudniać, 40zł i po problemie.

tez tak mozna jak bede gdzies kolo growshopu to moze zakupie.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
UPPPPP

Warunki w boxie:
Temp: 20-26 c
Wilgotnosc 40/70%


Podlewane dzis woda z biohaven nie ma tam praktycznie N/P/K przed tym podlaniem sama woda
podsypane dolomitem.


Jest jakis problem z Devilem i Cream Candy wydaje mi sie ze to deficyt Mg dlatego tez podsypalem lekko na ziemie dolomit ocencie sami.

Wszytkie razem







Devil 22 dzienpokazala wlochy. pozwijane ma strasznie liscie wydaje mi sie ze przez wiatrak nad nia wyjechalem nim wyzej w gore zeby na nia nie dmuchal






Critikal Kera 20 dzien radzi sobie bardzo dobrze wyglada na zdrowiutka nicj jej nie dolega






Noi najmniejsza Cream Candy dzien 18 u niej widac te niedobory na zdjeciach lub nie mam innej diagnozy woda jest podawana teraz 6 ph wiec ph moim zdaniem odpada.



Na tym zdjeciu widac co sie dzieje




Podpowiedzi mile widziane dzieki za buchy i pozdro
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
UPPPPP

Devil dzien 31
Critical dzien 29
Cream dzien 27


Wiecdziewczyny ostatnio dostały 2 razy wode z dolomitem nastepnie zobaczylem niedobory wiec dostaly bombe 2ml grow i po 1 ml top max bio blom bio haven plus atazyme
nie wiem za bardzo co sie dzieje z devilem sprobuje go lekko przesuszyc nie wiem czy przelany czy co dziwnie powyginane liscie dostaje wszystko jak inne i ma pietro nad pietrem nie chce sie wyciagnac za bardzo ciezko sie z nim teraz dogadac.

Zrobione lst dzisiaj devil zostal tylko nagiety bo w tym buszu nie wiadomo za co sie zlapac moze sie cos wyciagnie.

Temp dzis spadla do 18 C od rana byla reakcjana 74% wilgotnosci nie spada zabardzo.

NO TO FOTO :)


Razem bez lst





Cream Candy



Devil



critical



Razem po lst





Critical


Devill




Cream Candy




POZDRO
 

Punk

Banned
Rejestracja
Paź 4, 2018
Postów
411
Buchów
14
Dobrze jeest , nie wariuj tylko z nawozami a ziemi to bym nie wysuszał . Podnieś lampę to się wyciągną trochę.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Jutro podniosę lampę dziś już ładnie powstały i zaczęły wiciagac głowy. Coś powoli pokazują Włochy. Dziś jeszcze wilgotno miały jutro podlanie
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
UPPP

Troche sie pozmienialo

devil dzien 38
critical dzien 36
cream dzien 34


devil poszedl na ostrzejszego fryzjera reszta po 1 lisciu
podlewane raz 1 l wody raz z nawozami jak narazie 1ml dzis dostaly bez grow, poszlo top max, heaven, bloom
temp oscyluje przy 21 i wilgotnosc 50%
Devil najslabiej idzie nie wiem za bardzo co mu jest.... jak by przystanol z deka.
cream juz corazwiecej wlochow pokazuje
critikal sobie powoli idzie jeszcze wlochow nie pokazal.


razem







DEvil powykrecane niektore liscie a niektore zdrowo wygladaja nie wiem o co kaman mu





Najlepszy jak dlamnie cream candy



i critikal



Moze ktos ma pomysl co jest devilowi :alien:
 
Ostatnia edycja:

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
Spoko. Wygląda zdrowo. Domyślam się że może chodzić o to że tam jest najmniej przewiewnie, cyrkulacja powietrza jest słabsza, stąd gorzej idzie. U siebie wcześniej też obserwowałem różnice w zależności od tego gdzie stał, spróbuj go może przestawić bliżej tego mieszaka.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
A nie masz tam za niskiej wilgotności ? Ja teraz odpaliłem mieszak na jakiś czas przez tą pleśń na ziemi i spadła wilgotność na 30 to od razu listki mi powykręcało i szczyt się zamykał do środka,jak go wyłączyłem to od razu się poprawiło. Ogólnie nie używam nigdy mieszaka raczej i mi te roślinki zdrowo rosną.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
A nie masz tam za niskiej wilgotności ? Ja teraz odpaliłem mieszak na jakiś czas przez tą pleśń na ziemi i spadła wilgotność na 30 to od razu listki mi powykręcało i szczyt się zamykał do środka,jak go wyłączyłem to od razu się poprawiło. Ogólnie nie używam nigdy mieszaka raczej i mi te roślinki zdrowo rosną.

wilgornosc oscyluje na 50 % pozamienialem dzis miejscami zobaczymy co sie stanie. mysle ze to moze pomoc. ja mam odpalone teraz 2 mieszajace wilgotnosc byla na 70%
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Może za mocno to dmucha,może spróbuj mniej nawadniać i te mieszaki wyłączyć dla testu na 2 dni. Nie przelewasz ich ? Nie wiem jak na hps ale pod ledami ludzie mówią że rośliny gorzej wyglądają jak pod cfl. Ale wiadomo,zrobisz jak uważasz.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
UPPP

Wiec tak
Zmienilem miejscami i podnioslem na jeden poziom devila i criticala
chyba wyszlo to devilowi na plus bo cos poszla w gore i sie nie wykreca
Troche fryzjera bylo z na dole i troche odslaniajac odrosty
Ciezko sie ogarnac w tym buszu :snoop:
Cream juz ladnie kwtnie dajmy jej 3 dzien floo
Devil i critical zero wlosow to mnie troche przeraza :zombi: :zombi:

Dni:
Devil 42

critical 40

Cream 38 dzien zycia 3 dzien floo


FOTY:







Glowny szczyt cream candy ma zżółknietę koncowki wiec podaje im wode :





 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
I doczekalem sie dzis wyszly pierwsze wlochy na criticalu i devilku
wczoraj dostaly oprysk jakis z ogrodniczego na fllo NPK 10/51 i tu zapomnialem :p dzis juz pokazaly wlochy.
w 46 dniu zaczal kwitnac devilll wtf :jprd: ale wazne ze zaczal i jest automatem <peace>
to by bylo na tyle
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół