nasiona marihuany

wladekMJ AF/DevilXXL/CreamCandy[DR60/MH/HPS150w] Powrot po 4 latach

Wyszukiwarka Forumowa:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Witam po 4 latach jestem!!!

Wstępem chciał bym się przywitac z dawnymi znajomymi na forum sporo sie pozmienialo ale kilka osob widze ze zostalo i dziala nadal. Przejscie z PCBOXA na DR60 moze byc dla mnie wyzwaniem.

Nasiona to Auto devil XXL i Auto cream candy z os od [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION]
Critical Kera i ma doleciec jeszcze jedno auto od [MENTION=12805]zielonamasa[/MENTION] o ile zdazy dojsc mam troche ograniczony czas.

Wiec tak:

Box: DR60 60/60/150

Oświetlenie: MH/HPS 150w gib PS. MH dziwnie mrugala przy wlaczeniu ale pozniej nic juz sie nie dzialo

Fotoreproid: 18/6


Wyciag: [FONT=&quot]VENTILUTION KANAŁOWY DWU BIEGOWY Z REGULACJĄ OBROTÓW I TEMPERATURY, fi-100mm, 100/187m3/h Połączony z Filtrem Pro-Eco 240-360m3/h
[FONT=&quot]
[/FONT]

Wlot: Pasywny + 2 mieszajace AAB silent FD 14

Nawilżacz:5L na wlocie pasywnym poza boxem

Medium: Canna terra Profesional Plus, zmieszana z ziemia ze sklepu bo braklo
<lol>

Donice: 2x 15l 2x 11

Nawozy: BIO-GROW 1L BIO-BLOOM 1L ROOT-JUICE 250ml TOP-MAX 500ml BIO-HEAVEN 250ml Atami Atazyme 100ml
do tego jakis oprysk

Akcesoria: PH metr milwaukee ph55 do niego KCL i HCL fluidy.

[/FONT]

Chyba tyle a tutaj kilka zdjec boxa i pestek :

displayimage.php
[/URL][/IMG]














przy swietle Mh

 
Ostatnia edycja:

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
3
Z ciekawością będę zaglądał co Ci z tych nasion wyrośnie. Najprawdopodobniej w lutym też wystartuję z czymś od papestka.
Wrzuć kilka fotek boksa jak ten secik wygląda.
Powodzenia :queen:
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
z devila powinienes byc zadowolony o ile indici prefer ale fajne palenie
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Pytanie mam co do kalibracji miernika ph
Do 250 ml wody destylowanej wlewam ten roztwór 4.1 i tak samo z 7.1? I wtedy zaczynam kalibracje
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Jak narazie nic nie wyszło w niedzielę wsadz one do ziemi dewil i cream candy dziś wsadzony critical jedna pestka critikala nie wykielkowala poszła droga na wate i dała rady jak narazie czekam na wychylenie sie

Dziś 1 dzień devila zdjęcia jak wyjdą wszystkie
 
Ostatnia edycja:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Wykielkowaly devil i cream. wyszedł jak narazie tylko devil. criticala wrzuciłem druga pestke na wate i wykielkowal jest już w ziemi
 
Ostatnia edycja:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Mały UP

Był maly problem z temperatura ale ogarnalem wymienilem MH na HPS zeby wiecej grzalo boksa. aktulanie temp 22/26 w nocy nie wiem bo grzalem go 24h. wilgotnosc 40/50 co jakis czas odpalam nawilzacz.


Dostaly do ziemi ata atazyme i biobiz root juce wedlug zalecen producenta.


Fotki z 1 dnia Djabelka. Dzis wyszedl critikal niestety nie ma jeszcze zdjec a cream candy cos sie opie****a albo zdechl w ziemi.







Cream wychylil dziś na wigilię lepek zrobił mi prezent pod choinkę.

Czyli mamy 4 dzień djabelka
2 dzień criticala
I 1 wyczekiwanego cream candy

UP UP UP


Dziewczyny powolutku rosna mam nadzieje ze za niedlugo sie odbija. moga miec troche zimno teraz w nocy przez temperature na polu. swieta i nie ma mnie u nich codziennie i ich nie kontroluje. jak na swoj wiek szalu wzrostem nie robia ale mysle ze dadza rady :spalony:

mialy małą wilgotnosc 30 % i temp 20 stopni jak u nich bylem,
po nowym roku beda pilnowane bardziej.


wszystkie razem



8 dzien critical kera



10 dzien Devil XXL
jakis poskrecany bez jednego liscia nie wiem czemu ale mutanty najelpsze sa w plonie



6 dzien cream candy lodyga zziemi nawet nie wyszla :D a liscie pry samej ziemi ma. lampa 30 cm od nich albo nawet wiecej.




a tutaj juz gotowyna sylwestra Razem z miskiem damy sobie rady :D




To w nowym roku zebysmy ogladali wszyscy wielkie plony :D sobie tez tego rzycze :D
 
Ostatnia edycja:

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Kto Ci powiedział, że te roztwory kalibracyjne trzeba wlewać do wody destylacyjnej ?
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
czytalem wszedzie ale w koncu ogarnalem zenie trzeba i zrobilem bez wody. w samych roztworach
 

AngryBeards

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 26, 2013
Postów
508
Buchów
504
Odznaki
1
Z żadną wodą destylowaną się nie miesza :) I po każdej kalibracji płyn do kosza abyś nie wlewał z powrotem do butelek :D
 

rapson92

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
359
Buchów
173
Odznaki
2
z tą destylacyjną to bujda mi się wydaje ale ogólnie kibicuję trzymam kciuki jak dbasz tyle masz pozdro dosiego roku xD :spalony:

---------- Post Zaktualizowany 03:25 ---------- Data pierwszego postu 02:40 ----------

noworoczny buszek motywacyjny również poszedł xD
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Dosiego roku !! Też miałem teraz cream candy,dałą mi 20 pod cfl,mocna dosyć indika i mocny ma zapach. Powodzenia,będę zaglądał. Ciekawi mnie ile pod hps wyciągniesz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół