nasiona marihuany

wladekMJ AF/DevilXXL/CreamCandy[DR60/MH/HPS150w] Powrot po 4 latach

Wyszukiwarka Forumowa:

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
UPPP
Dzien 50 Devila
critical 48
Cream candy dzien zycia 46. 11 dzien floo


Ogolnie devil przystanał razem z criticalem puscily po pare wlochow i na tym koniec, critical po wczorajszej dawce koksu ladnie sie zaczal wyciagac dostaly 2 ml top max 1 ml bloom bioheaven.
temperatura spadla mi do 17 przez te mrozy i jest duza wilgotnosc na poziomie 70% jest mozliwe ze przez to nie chca kwitnac?
planuje naponiedzialek dolozyc jeszcze jeden mieszajacy wiatrak i powycinac troche tej salaty busz jest dosyc spory i ciasno tam z deka Dobry pomysł?
cream cendy bardzo ladnie sobie radzi i nie narzeka na warunki w boxie a to raczej on powinien mi narzekac i wybrzydzac :pl:
nie mam juz pomyslow w jaki sposob im pomoc liscie wygladaja raczej zdrowo w poniedzialek posiwece im wiecej czasu i poogladam wszystko dokladnie co tam w trawie piszczy. pija litra co 2 dni do wczoraj dostawaly sama wode wczoraj dawka koksu dzis woda bo jutro mnie nie ma podlanie planowane na wtorek dopiero.


Foty:

RAZEM








Devil





Criticall wyciagnal sie po ostatniej dawce koksu wiec mu cos podeszlo



i najlepsza ktora radzi sobie najlepiej Cream Candy
lodygi lisci zrobily sie fioletowe co to oznacza?









Jesli ktos ma jakis pomysl co zrobic z tymi mulkami dwoma z checia wyslucham porad bo mam brak pomyslow....:LOOL:

 
Ostatnia edycja:

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
Problem kwitnięcia to napewno nie warunki bo mam praktycznie identyczne a moje kwitną już dobry miesiąc bardzie powiedziałbym że to wina pestek poprostu pewnie to nie AF zerknij na moją relke
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Dlaczego uważasz że cream candy powinien narzekać na warunki w przeciwieństwie do reszty ? Z tego co widzę to devil i critical są innego producenta no to możliwe że wina pestek. 50 dni to w h*j długo na automat,ja na poprzednim grow zauważyłem białe włoski na cream candy w 26 dniu i był trenowany. Ogólnie to te 70% wilgotoności byś musiał potem zbić bo może być pleśń,ja bym spróbował dać z 12 albo 24h ciemni i zobaczysz. Albo może to pół auto i ma długiego vega.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
bo producent pisal ze jest trudniejszy w uprawie.
devil i cream sa od jednego producenta panpestka
zaczalem dodawac po 1 h nocy dziennie od dzis.
o wiele za dlugo jak na auto.
dodalem wiatrak zbil mi na 60% wilgotnosc, wycialem dzungli troche, ruszyly w strone lampy po tym zabiegu.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
Na jakiej wysokości trzymasz hps od szczytów ?

okolo 30 cm.

ze wzgledu na male zmiany w boxie cos pokaze

W poniedzialek zrobilem im fryzjera jak mowilem.
wtorek devil nie dostal wody
critical dostal 1 ml grow 2 ml top max i po 2 bloom i heaven
cream dostal tylko heaven i top max
ogolnie po fryzjerze critical goni juz wysokoscia creama tylko jest na podniesieniu wiec jeszcze mu brakuje ale ruszyl w gore razem z devilem jakiejs duzej zmiany w ich kwitnieniu nie widac
wczoraj byla 1h nocy dzis dodalem droga jutro dodaje 3 h nocy.
temp w boxie po dodaniu ledow made in wlad poszla na 22 stopnie wiec spoko
wygrzebalem 2 ledy cob 15w ktore sobie lezaly okazalo sie ze to ledy do kwiatow barwy 4k
wiec wrzucilem do boxa

teraz pare fotek



















Pozdro porady mile widziane
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
jakos nie specjalnie sie ogarnely.... Cream idzie tylko do przodu reszta nie specjalnie cos juz tam zawiazuja ale slabo bardzo slabo. przelaczylem na 12/12 ale dzis musialem zmienic bo zimno. maja po pare wlosow i tyle critical poszedl w gore i tyle z tego jak narazie.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
UPPPPPPPP

Dni roslinek:
DEVIL: 63
Critical: 61
Cream: 59 dzien zycia i 24 floo

Przelaczylem na 12/12 ale temp mi nie pozwala na takie cos musialem wrzucic 24 bo zamarzna. podlewane co drogi dzien i raz nawoz raz woda. critical i devil jakos nie szaleja z budowaniem kwiatow juz mnie to rozpie****a.... pokazaly po prare wlosow i stop devil wyglada ze cos zaczyna ruszac zobaczymy juz powoli k***icy dostac mozna :ncool:
Sa fioletowe lodygi i wywiniete zeby na lisciach w gore czego to objawy?


pare fotek









DEVIL






critical






CREAM








Pomysly rady mile widziane
POZDRO
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Poza tym przełączeniem 12/12 to już chyba nic więcej nie wymyślisz. Miałem kiedyś podobną sytuację ale wy***ałem na szybko krzaki bo było ryzyko przypału i nie wiem jak by się to dalej rozwinęło ale było podobnie po kilka włosów,po 60 dni i stało to w miejscu. Jak ja znam siebie to bym się pewnie brał na nowo bo by mnie to wk***iało,potrzymaj zobaczysz co będzie. Jak nawozisz wszystkie tym samym to nie powinno być takiego problemu. U mnie np zazwyczaj jest tak że 1 krzak wygląda za***iście,drugi na listkach pokazuje jakieś plamki albo końcówki liście brązowieją ale poza tym 1 grow nigdy nie było problemu i zawsze mi automaty kwitły tak do 30 dnia.
 

WladekMJ

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2015
Postów
467
Buchów
0
uppppppp

Dni dziewczyn:
Devil: 69/6 floo
Critical: 67
Cream 65/30 flo



Wiec tak pokazuja wszystkie braki lodygi czerwone fioletowe lisci u cream i devila a u criticala cale lodygi takie sie robia ph moim zdaniem powinno byc dobre leje zawsze od 6/7 ph teraz mysle kazde podlanie z odzywka i dolomitem
ujazmilem temp w boxie w dzien 27 noc 19/21 wilgotnosc tez spadla opanowane za pomoca farelki.
cream sobie ladnie puchnie bez zaszczezen
critical mnie dobija ciezko jest mi go ogarnac.

pare fotek:

Razem:












DEVILLL






Critical jak mnie wk***i to pojdzie na maslo :D







Cream jedyny z ktorego jestem zadowolony










POZDRO
 

TALIB

افتح العين الثالثة
Rejestracja
Mar 16, 2019
Postów
524
Buchów
1,338
Odznaki
3
Przebarwieniem na łodygach się wcale nie sugeruj- To nie jest żaden wyznacznik i niektóre krzaki po prostu tak rosną.
Swoją drogą, rośliny masz w dobrej kondycji.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Ja na tym lemonie też mam przebarwienia na łodygach,to chyba nic takiego.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół