nasiona marihuany

Pomysł na biznes

Wyszukiwarka Forumowa:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Witam. Tak z innej beczki, po nowym roku chciałbym spróbować na podwórzu zacząć z systemie NFT, ale z namysłem na jakiś zarobek. Chciałbym głównie zarobkowo sadzić sałatę, wiadomo nie będą to jakiejś duże liczby, ale na początek liczę ze 100szt by tak sadzić. Może macie jakieś doświadczenie, głównie chodzi mi o to czy jest sens w ogóle zaczynać z czymś takim? Projekt gdyby ruszył i gdyby było w miarę dobrze oczywiście by się powiększał
Co sądzicie? Może coś doradzacie? Coś bym chciał swojego mieć, żeby dziobać sobie a mi mieć korzyści z tego :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Posadź jaranie, ze 100 krzaków można już coś zarobić :)
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Gdyby to było takie łatwe :D Ma to być legalne hahah. A swoją droga to out w 2k20 tez bede startować
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Za 100 główek sałaty dostaniesz tyle że może za wodę się zwróci hehe Takie uprawy żeby były rentowne muszą mieć tysiące m2+. Pole obsadź to może coś wpadnie.
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Panie gdybym miał pole, to bym leciał z siewnymi bo lepszy zysk niż na pszenicy. Ale nie mam niestety. [MENTION=12805]zielonamasa[/MENTION] no tak racja, to nie jest problem, tylko weź to ogarnij później wszystko. Nie dla mnie tyle krzaków, jak już to mac 10.
@śmieszek420 to chyba se daruje i tylko dla siebie... Ewentualnie wystartuje z sadzonkami pomidorów na sprzedaż
 
P

PolnaMiedza

Guest
Ekologiczny czosnek i prywatni odbiorcy, typu jakieś restauracje to jest dobry biznes. Nie wiem czy urośnie indoor, ale mój znajomy sadzi i nie narzeka. Tylko znów jeśli nawet udało by się in, to rentowności z tego raczej nie będzie. Tylko pole.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Nic bardziej nie ołaca się sadzić niż marichuany nawet koks wysiada jeżeli mówimy o zbiorach z m2
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Serio chodziło o sałate - a ja myslalem, ze to tajny szyfr ;)
100x3,5 faktycznie biznes jak ch*j :brawo:

NIe, nie szyfr :D powoli a do przodu. Ale nie bede się z tym babrał, jak będę miał na tyle mamony żeby otworzyć cos większego to bede kombinował. Póki co zostaje mi Kochany indoor jako zarobek ?
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Kup nasiona tytoniu. Posadź "trochę" na "własny użytek" a potem sprzedaj.
Poczytaj ile się wyciąga z krzaka to zobaczysz że ponoć opłacalne ;)
 

straszydło

Janusz Nosaczewski
Rejestracja
Lis 16, 2015
Postów
86
Buchów
0
Kup nasiona tytoniu. Posadź "trochę" na "własny użytek" a potem sprzedaj.
Poczytaj ile się wyciąga z krzaka to zobaczysz że ponoć opłacalne ;)

Musiałby mieć szlachetny bo te ruskie to rosną byle jakie. Ostatnio o tym czytałem i klasyfikjacja tytoniu to spadki o połowe wartości kl1 itd więc wyjściowo żeby coś zarobić by musiał mieć tego z 2 hektary.
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
Ja myślałem raczej o takiej sprzedaży w worku na targu samych liści czy ciętych na niszczarce do papieru nie odprowadzając podatku w firmie kogucik ;) Tutaj klienci nie pytają o pochodzenie itd
 

Jerzy Zieba

Active member
Rejestracja
Paź 16, 2019
Postów
37
Buchów
0
chrzan podobno jest w cenie

jak masz ochotę to ja bym spróbował wejść w jakieś zioła i tu koniecznie musi być ekologicznie, bo niektóre zioła w normalnej uprawie są poprostu bezużyteczne. Najlepsze są z łąk i lasów, miejsc których człowiek nie pokutasił swoją chęcią zysku i nawozami NPK.

temat z czosnkiem też ciekawy, jeszcze możesz też spróbować podpie****ić trochę czosnku niedżwiedziego z miejsc gdzie to rośnie razem z ziemią lub wytworzyć ziemie do tego, i ten temat sprzedawać. Ale ten czosnek jest pod ochroną, więc z szacunkiem do natury trzeba by to zrobić tak, żeby sobie po jakimś czasie odrósł. a prawo to je**ć.

motyw z tytoniem jest też spoko 20 szt. ukręconych fajek 5 zł. jak masz dzieci albo kogoś bezrobotnego to w jeden dzień możesz ukręcić tego naprawdę sporo i już sprzedajesz jako fajki a nie siano
 

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Pomysłów jest tak naprawdę wiele! Tylko trzeba wszystko dobrze rozplanować, zaplanować mieć hajs na start itp itd....
Z tymi ziołami o nie głupi pomysł, a nawet i myślałem o kiełkach. Też dość popularne teraz w tych czasach, dużo ludzi jest fit itepe itede. Więc może by siadło, jakąś małą uprawę choćby i pomieszczenie jakieś 10m2 albo po prostu kanciapa xD parę regałów z kiełkami, lampy i wszystko ogarnąć na ledach. Tylko weź później opchnij to albo nabądź kupca na dłużej ;) To jest najgorsze właśnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół