nasiona marihuany

[AF][CFL/HPS][0.25m2] Mazar, Critical 2.0, Punk Devil, Zkittlez od PanPestkaCrew

Wyszukiwarka Forumowa:

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Cześć!
Podzielę się z wami fotorelacją z autoflo, na początku chciałbym podziękować [MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] za pechy, do rzeczy :
Nasiona : wszystkie od panpestka crew, Auto Mazar, Auto Zkittlez, Critical 2.0 AF, Punk Devil Auto
Box : 50x50x120
Oświetlenie : CFL 200W przez wega, na FLO HPS 150W w Cooltube
Nawozy : Zestaw BioBizz + Atami Biobloommastic
Wentylacja : Filtr węglowy + wentylator kanałowy 180m3 TURBO
Medium : BioBizz Lightmix w donicach 7l.
Z bajerów : mieszający, stacja do pomiarów no i opryskiwacz (za***isty, poniżej zdj)


Rośliny wyszły na powierzchnie 21.11, na razie wszystko jest w porządku, nie ma żadnych niedoborów itp, nawozić też jeszcze nie zacząłem, myślę że pierwszy biogrow pójdzie w przyszłym tygodniu.

Dzień 1


Aktualnie mamy dzień 16. Temperatura w granicach 30 a wilgotność pomiędzy 50-70% ale to tylko wtedy jak mam czas i często zraszam, tak to spada do 30-40%
Dzisiaj dziewczynki zostały potrenowane, przesuszyłem ładnie medium przez 2 dni i poszło gładko.

Lewy górny róg Auto Mazar, prawy górny róg Zkittlez, dolny lewy Punk Deil i Prawy Crit 2.0 (sory za jakość) :)


PUNK DEVIL


CRITICAL 2.0


ATUO ZKITTLEZ


MAZAR


No i bajer, zobaczcie jaki za***isty opryskiwacz


To na razie tyle. Postaram się dodawać up'y na bieżąco. Trzymajcie się :tiphat:
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Znów w podobnym czasie zaczęliśmy.
Co tak znów automaty?
Devil od pestki dobrze zapie****a z tego co widziałem gdzieś na fr
Dużo smaczków widzę ;p powodzonka i z fartem!
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Znów w podobnym czasie zaczęliśmy.
Co tak znów automaty?
Devil od pestki dobrze zapie****a z tego co widziałem gdzieś na fr
Dużo smaczków widzę ;p powodzonka i z fartem!
dzięki dzięki

Wolałbym sezony szczerze mówiąc, miałem już gotowe w lodóweczce ale nie mam tyle czasu żeby pobawić się z nimi tak jak zaplanowałem, mam mało czasu i padło na auto.
Devil miał najmniejszą pestkę i najgorzej się zapowiadał a teraz nie mogę opanować bestii J
pozdr
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
DZIEŃ 32 / 5FLO
Siema,
Warunki w boksie, temp : dzień 21-26, noc 19-21, wilgotność : dzień 30-50%, noc 40-60%
Rośliny nie wykazują żadnych niedoborów, wszystko idzie pomyślnie, podlewane są odstaną wodą i dostają co drugie podlewanie 2mlGrow i 1ml Bloom / 1l.
Bardzo ładnie przyjął się trening, średnio wychodzi około 6 szczytów na roślinę, niestety główne szczyty zaczęły przysłaniać te mniejsze stąd pojawiła się siatka, spróbuję wyrównać szczyty na jeden poziom.
Tak jak na samym początku Punk Devil był najbardziej krzaczasty i zapowiadał się najlepiej tak teraz wszystkie je przeskoczył najmniejszy Zkittlez, niesamowite.
Lampa HPS wpadła jakoś w tym samym czasie kiedy zaczynała się indukcja. Różnice w jakości światła zauważyłem już po kilku dniach, ciekawe jak będzie na flo J

Lewy górny róg Mazar po prawej Zkittlez, Lewy dolny Punk Devil a po prawej Critical 2.0






No i nowy nabytek.


Pozdrawiam was farmerzy
:tiphat:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Daruj sobie juz ten bio grow, najlepiej to ze 2 razy podej sama woda. Pozniej lej juz tylko bloom za jakis czas dołącz topmax.
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
Ładnie fajnie zieloniutko. Hps'ik wjechal to damy ucieszone. Pamietam jak ja zmienilem światło CFL -> HPS w poprzednim grow. Zmiana była zauważalna juz po 2 dobach
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Cześć #,
47 dzień życia roślin 20flo.

Jestem nieźle zaskoczony tempem jakie osiągnęły te panny, mocno wyciągnęły się w górę aż musiałem się głowić jak podnosić lampę, dość ciekawe jak na AFy. Myślę że to zasługa dobrego LST.
Z uwagi na to że w boksie znajdują się 4 różne odmiany trzeba się trochę nagłowić przy ustawianiu bo każda z nich jest inna, np. Punk Devil mocno odstaje od reszty ponieważ się tak nie wyciągnął i jest niski, musiałem go podstawić, reszta jest mocno wyciągnięta aż po samą lampę. Widać duże różnice w genach.
Zdjęcia poniżej (sory za jakość, gówniany tel)- w tygodniu będę je wyciągał do podlewania to zrobię zdjęcia każdej z osobna.





No i proszę podpowiedzcie mi, piją na prawdę dużo, na 7l doniczkę gdzie na dole mam 2cm keramzytu potrafią wypić 1l wody, i już następnego dnia mam oklapnięte liście, przejawia się to w tych 3 największych roślinach, punk devil nie ma problemu.
Czy możliwe jest żeby miały zapotrzebowanie wody codziennie? nawet kiedy dostaną 1l? z reguły zaczynają się pokładać kilka h przed wyłączeniem światła



pozdrowienia.
 

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,451
Odznaki
2
One są przelane. Daj im trochę pooddychać...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Ale ze donica po dobie od podania jest lekka? A wyciągnęły się dzięki przewadze c cz erwonej barwy w spektrum hps'a. :)
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Ale ze donica po dobie od podania jest lekka? A wyciągnęły się dzięki przewadze c cz erwonej barwy w spektrum hps'a. :)

Dokładnie tak jest. Może to jest kwestia medium, ten lightmix działa trochę jak gąbka, po podlaniu robi się strasznie miękki.
A może faktycznie rośliny bardzo dużo piją, jakby nie było są strasznie wysokie i ładnie puchną.

One są przelane. Daj im trochę pooddychać...

Ten sam efekt jest po jednym dniu od podlania jak i po czterech. Raczej nie zostały przelane, woda nawet nie wypływa na podstawkę.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
No to może podlej porządnie, tak do momentu gdy woda zacznie wpływać na podstawkę?
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Jesli roślina jest zdrowa i ma dobrze rozbudowany system korzeniowy to możę tyle pić . Miałem identyczna sytuacje z mazarkiem i teraz leje koło 2l co 3 dni i juz widac ze w trzecim dniu jej brakuje a doniczka lekka.
Podlewaj po pare razy tak co 5 -10 min
 

dominicck1

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
70
Buchów
0
Cześć #
Na wstępnie sory że nie było żadnych up. Ale życie nie pozwoliło mi na aktualizacje, przez chwilę moja lady zajmowała się panienkami, jak wyszło? zobaczycie zaraz poniżej..
Od 3tygodnia flo dziewczyny dostawały nawozy ciągle w tych samych porcjach czyli 20ml BLOOM/20ml TOPMAX/10ml AtamiBBM / 5l - bo aż tyle szło na jedno podlanie. Przez cały okres uprawy nie napotkałem żadnych problemów prócz tych z podlewaniem w postach powyżej.
Posiadanie czterech różnych odmian to całkiem niezłe wyzwanie, każda z nich piła inaczej i były dosyć duże różnice w wysokości roślin.
Do rzeczy zdjęcia i opisy odmian :

1. Punk Devil AF - najniższy ze wszystkich, najbardziej pozbijane topy, bardzo słodki zapach trochę przypominający gumę balonową.







2. CRITICAL 2.0 AF - mocno cytrusowy zapach niczym mocny skunk, pozbijany, najbardziej łakomy, najbardziej oszroniony - mój faworyt.






3. MAZAR AF - tutaj spodziewam się najlepszego wyniku





4. ZKITTLEZ AF - ta najbardziej zaskoczyła, wyciągnęła się do nieba jak sk***ysyn że jak obrosła bobami to gdyby nie fakt że w boksie było ciasno i podpierała się o pozostałe to by się obaliła. Najwyższa, topy rzadkie ale zapach najlepszy, najsłodszy.







Wszystkie poszły pod nóż w 82 dniu, chciałem jeszcze chwilę przytrzymać ale wyjeżdżam niedługo i trzeba było przyśpieszyć.
Jakiś smoke raport i ilości podam w następnym upie.
Buźka
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół