nasiona marihuany

Auto PanPestka

Wyszukiwarka Forumowa:

bzn

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2018
Postów
25
Buchów
0
Witam szukam info na temat tego producenta. Mimo rozdania sporej ilości nasion na forum niewielea jest fotek lub konkretnych informacji jak to wygląda.Skorzystałem z promocji ostatnio 1+1 i dokonałem zakupu.Komentarze typu było kupić od rekomendowanych producentów proszę zatrzymać dla siebie. Szukam konkretnych informacji .Jak masz pisać aby coś napisać dla +1 odpuść.Pozdrawiam '
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Polecam, miałem na 1 grow zkittlez, grapefruit, pineapple express i gsc, wszystkie auto.

---------- Post Zaktualizowany 17:52 ---------- Data pierwszego postu 17:43 ----------


Tak to wyglądało około 2 tygodnie przed ścinką. Po prawej pineapple express, po lewej grapefruit.
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
panpestka jest na rynku już ładne parę lat i bez żadnych wpadek więc nie musisz się obawiać. Myślę że ma taką renomę jak thcthc czy f2seeds. Na pewno przysyła to co w opisie na stronie
 

bzn

Active member
Rejestracja
Sie 19, 2018
Postów
25
Buchów
0
panpestka jest na rynku już ładne parę lat i bez żadnych wpadek więc nie musisz się obawiać. Myślę że ma taką renomę jak thcthc czy f2seeds. Na pewno przysyła to co w opisie na stronie

O jakiej renomie thc ty tu wyskakujesz. Polecam przejrzeć nagłówki z neta o tym panu. Pisałem by nie spamować w tym topicu. Interesują mnie aby konkretne informacje a nie z dupy wzięte dla +1. Chłopie odstaw na troche używki rozjaśni ci to na pewno logiczne myślenie.
 

TechnikPasjonat

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2018
Postów
103
Buchów
5
O jakiej renomie thc ty tu wyskakujesz. Polecam przejrzeć nagłówki z neta o tym panu. Pisałem by nie spamować w tym topicu. Interesują mnie aby konkretne informacje a nie z dupy wzięte dla +1. Chłopie odstaw na troche używki rozjaśni ci to na pewno logiczne myślenie.

Ale jakie konkretne informacje? Rozmiar buta i kut*sa właściciela sklepu? Pesel, imię ojca i nazwisko paniejskie matki?

A do thcthc co masz? Nie słyszałem o żadnej aferze z nimi
 

Barto1312

Why so serious???
Rejestracja
Cze 9, 2019
Postów
363
Buchów
7
O jakiej renomie thc ty tu wyskakujesz. Polecam przejrzeć nagłówki z neta o tym panu. Pisałem by nie spamować w tym topicu. Interesują mnie aby konkretne informacje a nie z dupy wzięte dla +1. Chłopie odstaw na troche używki rozjaśni ci to na pewno logiczne myślenie.

Ty sie tak ku**a nie sadź. Wez lepiej matce pomóż krokiety zawijać na wigilie. Jak szukasz informacji to szukaj dalej bo jest kilka fotorelacji z nasionami od pestki.
 

Zielony Grower

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2020
Postów
84
Buchów
0
Pan pestka ma dobre pestki,miałem indike i sative w automacie i daly mi mniej więcej tyle co nasiona najlepszych producentów. Teraz robię fr i też wybrałem ich nasiona więc można zobaczyć jak to bedzie wyglądać. Jak dla mnie spory wybór,dobra cena,jakość i dużo gratisów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół