nasiona marihuany

namiot 0.36m^2

Wyszukiwarka Forumowa:

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
Witam
Mam dwa pytanka nowicjusza
Czy namiot 60x60x160/180 będzie wystarczający do dwc?
i ile pomidorków zmieści się w takim namiocie ( sezonówki/automaty )
Dzięki za odpowiedź :)
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Witaj jak na ta powierzchnie mysle 4 krzaki optymalnie sie zmieszcza bez zandnego scisku , acz kolwiek mozesz i piec krzakow wrzucic ale wtedy musial bys miec dobra wentylacje i po wegu pozbyc sie wielkich lisci , na wysokosc napewno starczy 160 , sezon i automat sie zmiesci .. wiec smialo
 

blantapaltera

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 17, 2014
Postów
517
Buchów
199
4/5 krzaków na dwc w 0,36m2 to samobójstwo <lol>
Nigdy w ten sposób nie uprawiałem, ale z tego co się orientuję w dwc zapie****ają jak szalone, i jeden krzak z 3 tygodniowym wegiem byłby w stanie wypełnić cały taki namiot. Ja bym dał maksymalnie 2 planty do takiego boxa, mam akutalnie 4 rośliny w ziemi na takiej powierzchni i jest dość duży ścisk, spokojnie mógłbym jedną wyj***ć z korzyścią dla reszty. Co kto lubi, jak chcesz je łamać i robić regularnego fryzjera żeby nie zapie****ały za bardzo to pewnie i te 4 rośliny dałoby radę, tylko po co? 1/2 planty z siatką przy dwc są w stanie wypełnić powierzchnię przy krótkim wegu w takim namiocie. Ogólnie jak dopiero startujesz, to polecam ogarnąć uprawę w kokosie - jest dość podobna, jako że kokos jest jałowy to trzeba karmić podobnie jak przy dwc - zawsze załapiesz trochę praktyki przy podawaniu żarcia pannom. pie**ol automaty, weź jakieś sezony najlepiej indyjki żeby nie porosły za wysokie, 4 planty w kokosie na 3 tygodniowym wegu i but :tiphat: Najlepiej żeby ktoś kto ogarnia dwc się jeszcze wypowiedział :) powodzonka
 

Fantandoo

Active member
Rejestracja
Lip 14, 2019
Postów
38
Buchów
0
może spróbuje w kokosie lub ziemi pierwsze panienki :D planowałem posadzić kilka automatów by mieć co jarać i dopiero sezonówke ***nąć :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół