nasiona marihuany

[2,25m2] 12 (SFV OG x Platinum) x Tropicanna Cookies

Wyszukiwarka Forumowa:

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siema, troche spozniona fotorelka, ale to bardziej tak dla siebie na pamiatke zakladam.Na prawde dobrze to wszystko wyglada, wyszedl elegancki cross z tego co widze, choc to dopiero polowa flo.Nie ma bardzo purpurowych sztuk co mnie cieszy, do tego sa te za***iste zapaszki Tropicanny i jest wiecej zywicy.W rzeczywistosci jest wiecej zywicy, niz widac na zdjeciach.Poogladalem wszystkie i nie ma ani jednej slabej sztuki, co by wygladala pokracznie, nie pachniala, albo nie miala prawie trichomow.Teraz dorzuce kilka sztuk do femek co kielkuje i jednego, calego krzaka przeznacze na S1, bo warto.

Box:150x150x200cm
Oswietlenie:2 x 400W
Wentylacja:Rhino Pro 125mm 220/360m3/h + filtr weglowy tez 125mm Rhino Pro
Donice, ziemia, nawozy:11l, biobizz light mix, biotabs.

Bylo 16 sztuk, wyszlo 12 panien i 4 meszczaki.


Teraz mamy polowe piatego tyg flo(4,5 tyg dla zjaranych).
















Troche zblizen 6 z 12 sztuk, nastepnym razem dam fotki pozostalych 6.


























Standardowo sa przedziorki, z kazdym upem coraz bardziej bedziecie je dostrzegac.Jak cos to pytac.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Widzę że Ci siadły BioTabsy :D Czemu się cieszysz że nie ma fioletów?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dlaczego liczyłeś na to, żeby nie bylo fioletu? Gorszy wtedy jest materiał końcowy?
Kolega uprzedził mnie z pytaniem :crazy:
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Znudzily mi sie troche, te bordowe nie maja, az takiej fajnej struktury jak wyschna.Smak i zapach ok, ale ciezej sie pozbyc tego jak jest wiecej.Mowie o tych najbardziej kolorowych.
Biotabsy, poza jedna wada sa bardzo wygodne i praktycznie tylko wode leje od wsadzenia tabsow.Te krzaki na przyklad dostaly tylko raz bio pk w ilosci 2ml/l.Od dluzszego czasu praktycznie tylko ich uzywam.

Ciezej mi sie pozbyc, bo akurat gosciu preferuje zielone ***iace, od slodkiego fioletowego, chociaz sam lubi.Wszystko zalezy komu dajesz, ja i tak w ch*j tego pchnalem, tylko musialem przeplatac to z normalnym paleniem.

Nie chcialem tez duzo fioletow, bo Tropicanny sie ojaralem, a liczylem na jakies phena po SFV OG x Platinum, bo tego tylko 2 krzaki mialem.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Mi również bardziej pochodziło platynowe feno, fiolet pyszniutki, ale po dłuższym paleniu wolałem platynę. Odłożyłem sobie trochę na specjalną okazję. Mam nadzieję, że następnym razem trafię na równie dobre feno.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nasion nie robisz?
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Własnie dostałem Platinum Kush Breatha bardzo mnie interesuje ta odmiana wygląda mega ale poki co nie chce mi sie marnować miejsca na regi moze na wiosnę :) PLatinum z kazdym crosem wygląda dobrze w Inhousie,Co do tropicany mam to samo zdanie co ty.
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Tzn jaką wadą?

No, ze jak juz tabsy zaczna sie rozpuszczac i ktoras sztuke z mniejszym zapotrzebowaniem zacznie palic, to juz nic z tym nie mozesz zrobic.Poza tym nie mam zadnych zarzutow, wszystkiego miec nie mozna.#


Nie jestem pewny, czy pytanie o nasiona bylo do mnie, ale na wszelki wypadek odpowiem.Bede robil dopiero po tym projekcie femki.
 
Ostatnia edycja:

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
A wydlubanie tabsa z ziemi i flush? Pytam bo za 2 tyg sam bede wpychal tabsy pierwszy raz.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A wydlubanie tabsa z ziemi i flush? Pytam bo za 2 tyg sam bede wpychal tabsy pierwszy raz.

Ciężkie do zrobienia, bo jak tylko tabletka dostanie wilgoci to staje się miękka. W każdym razie nie przejmował bym się tym aż tak, mi na kilkadziesiąt roślin zrobionych na biotabsach nigdy żadnej nie popaliłem. Lekkie szpony przez tydzień czy 2 u tych najbardziej delikatnych to najgorsze co widziałem.
 

Deus"

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2018
Postów
326
Buchów
694
Odznaki
3
Też bym sprobował te Biotabsy troszkę mnie korci ale jak narazie do tanka od Flood and draina ich nie wrzuce niestety:bounce: a ludzie widze że robią fajne topy na taych tabletach
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Dzis przed podlewka cyknalem na szybko fotki pozostaly 6 sztukom.Wyszly tak sobie szczerze mowiac.Ostatnio dostaly BIO PK 3ml/l.
5,5 tyg flo.

















 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Siemano, poczatek 8 tyg flo.Za ok. tydzien planuje scinke, bo zdecydowana wiekszosc powinna juz byc gotowa.Kilka juz moglbym ciac, crossik ogolnie na prawde szybko sie zbiera.Nawozow od dawna nie dostaja, ale 3 sztuki maja bardziej liscie jakby spalone.Nie wiem tez, czy nie za duzo im podlewalem ostatnio.Pod koniec planty wolniej pija, a ja lalem im tyle samo w takich samych odstepach czasu i troche muszek mi sie pojawilo w boksie.Skad jak nie z ziemi?Przed harvestem zrobie jeszcze fotki drugiej szostki i zdjecia calosci, jak w miare wyjda.Jest elegancko, duzo zywicy i swietne zapaszki.


























 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Śliczne jest to pheno z 5 ostatnich fot :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół