nasiona marihuany

[Regi+Fem][OS][MH/HPS 250-400w] 0.64m2+ 0.36m2 [BIO Ogródek]#4 [Projekt Pestki]

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Bardzo ładne kwiatki :)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
(V3 x Black Lime Reserve) x Tropicana Cookies fajnie wybarwia ale też chyba ma całkiem przyjemną strukturę.
Jakby Ci się chciało następnym razem to zrób wincy fotek i parę z bliska :)
A krzaki piękne. Tropicana rozlała się po forum niczym wirus, tyle osób już ją miało a ja nadal nie mogę się napatrzeć na nią. Pozostałe krzaki też w dobrej kondycji i prezentują się zacnie.
Będzie dobry wybór w domowej, konopnej spiżarce hehe

Może jeszcze za wcześnie ale gratulacje! No i powodzenia z revegiem i paprykami.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Dzięki Panowie, zrobię fotki dziś bo kosze cała reszta albo przynajmniej kilka roślin. Więc pojedynczo będę robił foty. Ta v3 tak jest mega, zapach i struktura również. Ogolnie kwiatki pachną mocno i topy zbite jak kamienie żadne nie jest nawet w kilku % luźna, okna można wybijac :D
Tropicana oby się spisała i reveg wyszedł bo chxe te geny fem, ona nawet nie pachnie jak zioło jest za***isty zapach. Już się doczekać nie mogę aż słoiki będą pełne. Pozdro
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
To reveguj jeszcze tą :D
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
vol3. zajechany jak kon po westernie :D
Zmiescilem sie w 100 dni od nasionka

Wszystko sciete ale zajazd, roslinki wisza juz i sie susza. Kolejny up juz z wynikiem koncowym +/- bo nie ma co palic a palic trzeba wiec cos tam podbieram i jakies krotkie podsumowanie. Nie pisze jeszcze za wiele kazdej z odmian bo to zrobie na koniec, by was tu nie zanudzic.

lipa jakosc zdjec bo nie robilem lustrzanka, lepsze to niz nic. Nie typuje wagi suszu ale niktore ze szczytow bardzo ciezkie.
Trymowalem wstepnie z wiatrakow bo sporo roslin jest mega oszroniona i chyba dokladnie nie bede trymowal bo szkoda ale to sie zobaczy jak sam susz bedzie wygladal. To chyba tyle

[MENTION=75024]delavega[/MENTION] zdjecia v3 i revegowac nie bede bo nie mam miejsca i w sumie przedlozylem te geny takze mam nadzieje ze sie trafi ponownie cos fajego.

Tropicana Cookies F4





Zielona tropicana







Mniejsza (v3 x Black Lime Reserve) x Tropicana Cookies - Tez ladnie wybarwila, ale struktura bardziej pulchna i jak by bardziej zbita w sobie niz foxtalia









Wieksza (v3 x Black Lime Reserve) x Tropicana Cookies































Tak to Wyglada





Bedzie hasz z Tropicana Cookies F4



Pozdrawiam! uwaga :vir:
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Co tu dużo pisać bardzo ładne kwiatki. Już nie mogę się doczekać swojej TC mam nadzieję , że damka jedną będzie... Jak nie to poczekam na twoje fenki.:oczy:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
No pachnie świetnie i nie typowo. Smakuje mi tak samo jak pachnie a to tylko sampelek probowany był, najlepsze przede mną. O ile mi nerwy pozwolą to wyjdą femki. Jeśli o plon to raczej skromnie ale jakościowo to nie mam słów.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
:tiphat:

To juz ostatni post w tej fotorelacji, troche Zdjec suszu i pare slow odemnie. Jesli chodzi o zapach i smak roslin to jedne lepiej drugie slabiej ale ogolnie jest wielki+. Waga jest przyblizona poniewaz podcinalem topy gdzie byly nasiona, pozniej ich nie wazylem a bylo tego sporo. Tak jak i w miedzy czasie suszenia/curingu podbieralem co nie co. Ogolnie jestem pozytywnie zaskoczony i zaliczam ta uprawe do swoich najlepszych.


Zrobilem po raz kolejny nasiona tym razem (reg) z naprawde kozackimi genami. Jak tylko uporzadkuje wszystko odnosnie tej uprawy to odpale osa.
No i po tak ciezkiej pracy przy tej uprawie czas zrobic sobie przerwe.

Zaczniemy od nawozow Biotabs i organicznej uprawy.

Stosowalem pierwszy raz te nawozy i stwierdzam ogromna roznice w rozwoju roslin jak i z oszczednoscia czasu, wszystko takie mniej zlozone. Nie odnotowalem zadnych minusow, Kondycja roslin do samego konca imponujaco dobra. Zadnych miernikow ph/ec itd. Maksymalnie uproszczone nawozenie sprawia ze przez niemal caly cykl zycia rosliny podlewamy tylko woda. Smialo polecam te nawozy tym bardziej ogarnietym i tym raczkujacym w temacie.

Fotoperoid veg 12/1 (12 godzin wlaczone / 5.5 wylaczone / 1h wlaczone / 5.5h wylaczone - Flo 11/13 ( Od razu po zmianie na flo 11h wlaczone i 13 wylaczone, pozniej w okolo 1-2 tygodniu flo zmiejszamy o 30 min i powtarzamy co 2 tygodnie)

Rowniez jestem mega zadowolony, nie widzialem jakos roznicy by rosly inaczej a pare groszy na pradzie zaoszczedzone. Tym co leca w duzych projektach i robia 18/6 doradzam zmiane. Nie dostrzeglem herm uzywajac tego fp.

Geny

W koncu dostrzeglem roznice miedzy dobrymi komercyjnymi odmianami a genami z forum. Komercyjne palonko jest dobre, mocne, plenne itd, ale to czego doznalem palac nietuzinkowych genow jest nie zastapione. Smak jakiego nigdy wczesniej nie czulem palac skrety i moi znajomi rowniez, a juz kilka osob palilo te geny. (v3 x Black Lime Reserve) x Tropicana Cookies no i czyste geny Tropicana Cookies F4. To te odmiany tak bardzo dobrze pchna i smakuja jak zadne inne.

Teraz Fotki i krotkie opisy, topy bardzo twarde wszedzie po za Tropicana Cookies, mimo ze calkiem zbita to jednak nie kamienie jak u pozostalych.

Barbara Bud x Blueberry - Dala 35g, sam susz wydaje sie sativa, bo az w nosie szczypie pod czas palenia a mam tak zawsze podczas palenia sativ. Smak ciezko powiedziec bo taki curing to nie curing. Zapach smierdzacy i owocowy.

bb.jpg


Blue Dream x White Widow - 20g, dobrze znane mi geny, jest tak samo jak i ostatnimi razami. Mocna odmiana, pierw mocno w glowe pozniej mocna kanapowa faza. Zapach raczej smierdzacy, smak jeszcze ciezko stwierdzic.

bd_28229.jpg

bd_28329.jpg

bd.jpg


Barney kid - 30g Faza do wytrzymania czyli ziolo jak ziolo dziala bardziej na sofe. Smak i zapach to przyprawy i pieprz.

bk_28229.jpg


bk.jpg


G13 SSH - 30g Pachnie cytrusami i czyms jeszcze, takze mocno smierdzi. Po samym scieciu jeszcze nie palilem, chociaz juz probowalem sampli i moc jest dobra bardziej w glowe.

g13_28229.jpg

g13.jpg


Green Crack x Blueberry - 25g Mocno owocowe i slodkie ziolo z zapachu, Smak nie wiem bo jeszcze nie palilem po scince ale sample byly dobre i takie luzne palonko do pogadania z przymrozona powieka.

gc_28229.jpg

gc_28329.jpg

gc.jpg


Strawberry Sour Diesel - 50g Mocno smierdzace ziolo az przesadnie bo mdli. Jak skruszylem topa u kolegi to z paniki rzucal reczniki pod drzwi i latal z zapachem by sasiedzi na klatce nie poczuli. Stanowczo najmocniejsza odmiana z calego namiotu, sklada zanim skoncze palic jointa. Nie wiele da sie zrobic po zapaleniu. Smak i zapach taki sam jak w zeszlych uprawach kwasny diesel. Cieszcze sie ze zrobilem pestki z tej odmiany bo moze okazac sie hitem.

ssd_28229.jpg

ssd.jpg


Zielona Tropicana Cookies F4 - 25g pachnie i smakuje znacznie slabiej niz fioletowe feno ale za to jest troszke mocniejsze niz fioletowe. Duzo szronu

tc_28229.jpg

tc.jpg


Tropicana Cookies F4 - 50g z dwoch tak samo wygladajacych roslin, Smak i zapach typowy dla tropicany, Znajomi wymienili juz kilka skojarzen typu pomarancza/rabarbar/grejfrut. Topy bardziej luzne, faza tez przyjemna nie przytlaczajaca.

tc_28329.jpg

tc_28429.jpg


Tropicana Cookies F4 - 25g Ta sztuke reveguje, Pachnie tak jak siostry wyzej tylko ze mocniej i bardziej zbita. Szronu x2 tyle co te wyzej, az sie swieci :D

tcreveg.jpg


(v3 x Black Lime Reserve) x Tropicana Cookies - 50g Mniejsza sztuka niz siostra ale susz taki sam pod wzgledem smaku, zapachu i wygladu. Faza tez taka sama, mocna sativka. Mega wyglad duzo szronu i te akcenty fioletu, super to wyglada.

v3m_28229.jpg

v3m.jpg



(v3 x Black Lime Reserve) x Tropicana Cookies - 50g mimo ze wieksza sztuka to plon taki sam i pozostale walory sa jak opisalem wyzej.

v3d_28329.jpg

v3d.jpg

v3d_28229.jpg


Na koniec ogolnie wyszlo 390g + smialo ze 40 ubylo przed wazeniem. Sadze ze wyszlo okolo 450g z 2 namiotow gdzie chodzilo lacznie 650w.
Daleko do grama/w ale jakoscia nadganiam. Palenie jest z gornej polki jesli chodzi o caloksztalt wiec 450g stanowczo mi wystarczy.

Najlepsza odmiana jesli chodzi o smak,zapach i faze to cros v3 x blr x tc
Smakowo rowniez Tropicana Cookies fioletowe feno ale stanowczo slabsza od v3.
Najmocniejsza odmiana to Strawberry Sour Diesel
Najwiecej G daly crosy v3 x blr x tc i Strawberry Sour Diesel.

Wielkie podziekowania dla chlopakow z forum za tak dobre pestki.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych i dozobaczenia w przyszlych projektach.
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Dobre podsumowanie. Cieszę się że pykło i trafiły się takie perełki z których jesteś zadowolony. Z jednej strony szkoda że tylko u Ciebie moglem zobaczyć co wyrosło z tych crossów ale z drugiej strony w pięknym stylu bo krzaki w za***istej kondycji.
Gratulacje i smacznego!
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Zrobiłem sporo pestek I wysieje coś na pewno. A samych kulek od Ciebie tej odmiany to mam jeszcze 5 , wiec będzie okazja pokazać ponownie. Jak masz to trzymaj te pestki ;)
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Właśnie rzecz w tym że nie mam :) tak jak było w os napisane - ultra limited. Oddałem wszystko trzem użytkownikom i tylko Ty zostałeś na placu boju hehe także cóż... Wszystko w Twoich rękach!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Barbara Bud x Blueberry - Dala 35g, sam susz wydaje sie sativa, bo az w nosie szczypie pod czas palenia a mam tak zawsze podczas palenia sativ.

A to akurat Indyja, bo Barbara Bud to 100% indyja i Blueberry głównie Indyja. Mi bardzo podchodziła ta odmiana, działanie mi bardzo pasowało.
 

hamilton

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2019
Postów
106
Buchów
1
bardzo fajne i klarowne podsumowanie jak i sam growlog... gratulacje wynikow i dotrwania do konca, oby do nastepnego!
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
To już nie wiem, może po prostu intensywnie pachnie lub coś że w nosie czułem to gilgotanie. Tez jestem zadowolony że wszystkich tych odmian, pali się je fajnie faza tez przyjemna.
[MENTION=75024]delavega[/MENTION] a racja teraz pamiętam to limited, to.bardzo się cieszę że tak geny zaprezentowałem i przedluzylem. Dobra robota
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
siema piękny koniec wszystko ładnie opisane miód malina :) jestes w stanie sie moze wymienić jakimiś pestkami ? obecnie mam pare fajnych perełek od znajomego z hiszpanii pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół