nasiona marihuany

[Regi+Fem][OS][MH/HPS 250-400w] 0.64m2+ 0.36m2 [BIO Ogródek]#4 [Projekt Pestki]

Wyszukiwarka Forumowa:

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
...no chyba trochę z kosmosu. Widziałeś cały zestaw tego biotabsaz tymi pie****nikami?
ja mam nadzieje że na flo to się leje tylko to...żadnych innych dodatków... więc zgodnie z zaleceniami producenta dajesz 3X15g na cały cykl... przy cenie 80zł za 750g to nie jest źle..
Myślisz że dało by radę znaleźć tańsze zamienniki do coco?
jasne że dało by rade... pytanie co chcesz robić...?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Mam zamiar lecieć w coco w autopot. Jako że z mineralnymi są trochę problemy i nie bardzo mogę dysponować czasem to pomyślałem o organice. Widząc jednak jak bezawaryjnie leci chłopakom na tych biotabsach to nawet bym się skusił ( jak miał bym czas to za nic w świecie, bo lubię dłubać w boxie a zwłaszcza DWC - stąd moja niewiedza w materii organicznej). Jednak raz że nie mam hajsu na ten moment bo poszło na pechy które niebawem przedstawię, a dwa to nie żygnę go aż tyle za trochę baktrexu czy coś. Zreszta nie chcę całego zestawu bo prawdopodobnie to będzie moja jedyna szarża na tym typie uprawy. Także do sedna - dałbyś radę sklekotać jakiś zestaw z łatwo dostępnych substancji co by mogły działać jak oryginalne produkty ? Nie wiem co by tu można użyć, humus, mikoryzę obornik granulowany.....

E: jeśli takie coś jest możliwe to wydaje mi się że można by było zmodyfikować dobre zestawy w rozsądnych cenach
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
... a to organik musi być?
zara nas z***io mody za takie spamy w growlogach :)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
No myślałem nad czymś co da te bakterie i stworzy chyba jakieś środowisko dla nich, w glebie to chyba próchno tak jak w organice - bo lecę teraz w autopotach w coco i na mineralnych i są problemy. Jak miałbym czas ingerować to został bym przy mineralnych ale nie mam. Box widzę raz na tydzień więc myślę że organika by dała radę.Zazraz poprosimy ekipę o ogarnięcie i jak coś to jestem na pw łączach - tylko tu zaargumentuję że mam limit i dlatego walę trochę spamem

I to jest dobry moment by teraz pozdrowić całą ekipę = jak zwykle dużo haszu, nimfomanek życzę


E: ogólnie to miałem wcześniej zagadać ale widzę że jesteś ortodoksyjnym fanem Lucas formula
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
to jak chcesz po łatwości to zasyp ziemią i podlewaj dwa razy w tygodniu wodą... serio :) może za dużo kombinujesz, lejesz, mieszasz... dlatego masz problemy?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Ziemia ro nie dla mnie, nie rajcuje mnie, brudzi w hooj - właśnie te kombinacje sprawiają mi frajdę, szukam złotego środka teraz do autopotów i coco ale może być słabo z czasem. Ok nie bedę zaśmiecal i biorę się za czytanie. Pozdro wszystkim
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko, Dzien 45 / 18 od przelaczenia

Ostatnie sztuki opuscily namiot i jedna z nich przesadzona do 11l, zostaly same docelowe kobietki 12szt + meski (v3xBlack lime reserve) x Tropicana Cookies.

Wiec meskiego zostalo 2 szczyty, wszystko z dolu wyciete tak by zostalo jajec tylko na szczycie ktore niedlugo zapakuje do wora :D
Roslina ktora zostala w namiocie byla oznaczona jako Tropicana cookies f4 #3.

Sztuki ktore zostaly: Duzy namiot
GcxBB
Bk
Tc f4 #1
Bdxww
Ssd
G13-sh
V3 x blr x tc #1

Maly namiot:
Tc f4 #2-3-4
V3 x blr x tc #2

Ta z lewej zostala a z prawej v3 out. Mimo ze oba krzaki ladne w wersji bez fioletu zdecydowalo wielkosc topkow i dlugosc internody, Korzenie tez byly lepiej rozwiniete.





Tropicana out





Duzy namiot: femki i 2 regi





Tropicana



Maly namiot: regi





Meski



Pozdrawiam i do nastepnego.
 
Ostatnia edycja:

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Szkoda że Speedy Boom Auto x Critical Kush a.k.a Speedy Critical FV wyleciał, bo myślę że mocą by nie zawiódł :)
Szkoda że męszczak to nie czyste TC F4 ;/ Będziesz tego trzymał do końca? Nie wyciągasz?
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Wiesz co, sam krzak pachnial nijak, do tego zostalo 3 szczyty, zaczal hermic + taki jakis malutki był no to out. Ten crosik ssh bardzo fajnie sie zapowiada.

No szkoda ze nie trafil sie meski tc ale co zrobic,sprawdzimy czy crossy od deli to tez dobre wynalazki. Po za tym mam jeszcze jedna pestka czystej tc + pewnie cos wysepie czystej tc to posadze jeszcze raz :meksyk:

Nie wiem jeszcze, poki co jak kielichy zacznie otwierac to zaloze na szczyt worek do pieczywa papierowy z paskiem foli. A gdy banany beda zolte to wyniose do innego pomieszczenia pod zarowki zwykle. Oby wyszly jakies ciekawe crosy.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko, Dzien ogolny 51 / od przelaczenia 24

Korzystajac z dnia podlewania i ogledzin, zapylilem roslinki zostalo czekac na pestki. Wszystko ladnie rosnie, nabite od biotabsow az milo,bezproblemowy grow jak na ta chwile, az nudno troche przy tych biotabsach.
v3 x blr x tc rosnie bardzo szybko i nie wiem czy lamac,czy podniesc lampe. Szkoda mi jej ruszac a w sumie miejsce mam jeszcze by podniesc, tylko nie chce by sie wyciagnela razem z podniesieniem lampy, wiec staram sie trzymac nisko.
Pija duzo wody, srednio 1.5l-2l co 2-3 dzien tylko cross ssh nie bardzo chce pic. Temperatura w dzien 26-28 a noca 20, wilgotnosc dzien 40% noca 50%.

To dalej, troszke zdjec :odlot:


IMG_3199.JPG


IMG_3203.JPG


Tropicana

IMG_3205.JPG


v3

IMG_3207.JPG


Barbara bud - ten top z tylu to tez ta roslina

IMG_3208.JPG


Truskawka

IMG_3209.JPG


G13 ssh

IMG_3210.JPG


Barney kid

IMG_3211.JPG


Tropicana

IMG_3213.JPG


Blue dream

IMG_3214.JPG


Green crack

IMG_3217.JPG


Maly namiot:

v3 i tropicana

IMG_3225.JPG


Tropicana

IMG_3226.JPG


IMG_3247.JPG


Meski - Zerwe jeszcze troche jajek i material zamroze na jakis przyszly projekt i meski out.

IMG_3191.JPG


IMG_3244.JPG


Piona
 
Ostatnia edycja:

Yogiel

Hanys
Rejestracja
Mar 22, 2019
Postów
541
Buchów
3
Bardzo ładne Panienki :freak: Taką Tropicane to sam będę musiał sprawić sobie do klasera, pięknie nabiera kolorów
 

usb2.0

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2011
Postów
512
Buchów
75
yaaay szykują się kolejne dobre kulki :snoop:
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Jesli wszystko pojdzie dobrze to będzie open seed po skonczeniu fotorelacji.
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Siemanko, Dzien ogolny 57 / od przelaczenia 30


Dzis skrocilem swiatlo do 10,5/13,5
Popylone pozytywnie, formuja sie pestki takze przewidziany Open seed. Puchna jak trzba, pachna mocno a wyroznia sie napewno v3 i barbara bud. Tropicana pachnie ale nie tak intensywnie wiec czekam na ten efekt wow.
Wydaje mi sie ze barbara bud i v3 zaczynaja przejadac tabsy, za to niektóre az nadmiar bo barszo ciemne. Planuje w sobote nastawic herbatke pk, ma byc to litr na donice tej herbatki czy zrobic jej tyle ile wychodzi podlewanie czyli okolo 17 litrow.

Gdzies znikly zdjecia G13 SSH, w nastepnym up nadrobie.

Blue Dream x White widow







Green crack x blueberry





Tropicana cookies F4







Barney kid







Barbara bud x Blueberry





(v3xBlack lime reserve) x Tropicana cookies - Miala mysle ponad 1.50m skrocilem 2 szczyty okolo 15 cm i mam wrazenie ze dalej rosnie :D









Strawberry sour diesel





Calosc



Mniejszy namiot:

Tropicana Cookies F4







Podpisane mam Tropicana Cookies F4 - ale nie wiem sam, zobaczy sie pozniej co wyjdzie.





Tyle odemnie, Pozdro
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół